بازار بادام ایران
خانه / بادام ایران / خرید عمده مغز بادام مامایی
خرید بادام مامایی ۰۹۱۲۰۷۷۴۱۲۸

خرید عمده مغز بادام مامایی

خرید بادام مامایی در شرکت های مختلف به شکل گوناگونی انجام می گیرد. شرکت زرین بادام خود تولید کننده بادام مامایی است و از طرفی خریدار ، فروشنده و صادر کننده بادام مامایی نیز هست.

شرکت زرین بادام قیمت بادام مامایی 09120774128

ارقام بادام مامایی

در کشور ایران انواع بادام مامایی کاشت می شود. می‌توان دو تقسیم بندی کلی را برای بادام مامایی به کار برد :
۱) از جهت مقاومت گل آن در مقابل سرما
۲) از جهت میزان مغز

اگر بخواهیم بادام مامایی را از جهت میزان مقاومت در مقابل سرما تقسیم بندی کنیم نهال بادام به دودسته تقسیم می شود :
۱) زود گل :

اکثر درختان بادام مامایی که در کشور ما تولید می شوند زود گل هستند و در مقابل سرما بسیار آسیب پذیر می باشند. اگر شما در مناطقی هستید که میزان سرما بسیار بالاست و نزدیک عید گرم و سرد بودن هوا مشخص شده نمیباشد نوسان زیادی در گرم و سرد بودن هوای منطقه خود دارید بادام مامایی زود گل مناسب جغرافیایی شما نیست .

خرید عمده مغز بادام مامایی 09120774128
۲)میان گل :

علت این که در جغرافیای ایران نمی‌توان نوسانات آب و هوایی را به خوبی پیش بینی کرد درخت بادام مامایی پایه نیز در مقابل سرما بسیار آسیب پذیر است متخصصان کشاورزی نوع جدیدی از بادام مامایی را به عمل آورده اند که در مقابل سرما بسیار مقاوم تر است و مغز آن نیز تک مغز و درشت است. این نهال بادام مامایی را بادام پویا نام گذاری کرده اند.

خرید عمده مغز بادام مامایی 09120774128

بادام مامایی از نظر میزان مغز دارای اقسامی است که عبارتند از :

  • ۸۰ دانه
  • ۹۰ دانه
  • ۱۰۰ دانه
  • ۱۱۰ دانه
  • ۱۲۰ دانه
  • ۱۳۰ دانه
  • ۱۴۰ دانه

این اعداد به این معناست که در ۱۰۰ گرم مغز بادام مامایی به تعداد اعداد بالا بادام مامایی یافت می شود. طبیعی است که هر چه تعداد بادام ها در ۱۰۰ گرم کمتر باشد به این معناست که آن بادام درشت تر است. به ارقام ریزتر بادام مامایی مینی گفته می شود. البته اقلام ریز بادام مامایی از جهت طرح و رنگ و کیفیت به هیچ وجه فرقی با ارقام درشت‌تر ندارند و تنها تفاوت در اندازه ی آنهاست.
ارقام ۸۰ تا صد دانه کمتر یافت می‌شوند و قیمت بادام مامایی در این اقلام بسیار بالاست. اما ارقام ۱۱۰ به بالا به وفور یافت می شود و دارای قیمت بسیار متعادلیند.

صادرات بادام مامایی به هند

بادام مامایی بهترین بادام ایران است. به همین خاطر است که بیشتر صادرات بادام مامایی ایران به هند است. این بادام در طعم رنگ و روغن نظیر ندارد. علت نامگذاری آن به مامایی نیز همین است که شاید بتوان آن را مادر بادام های دیگر نامید. چون تمام ویژگی های مثبت بادام های دیگر را داراست.

اگر صادر کننده بادام مامایی یا بادام دیگری هستید شرکت زرین بادام در امر صادرات خرید و فروش بادام کمک کار بسیار خوبی برای شما خواهد بود و می توانید همکاری بسیار عالی را با شرکت ما در زمینه تولید فروش و صادرات بادام داشته باشید.

قوانین اساسی صادرات بادام

برای صادرات مغزبادام قوانین و مقرراتی لحاظ شده است. به گونه ای که برای هردسته بندی طبق استانداردهای جهانی حدودا صدگرم مغز بادام باید قرار داده شود. هرچقدرمغز بادام درشت تر باشد از نظر تعداد کمتر محاسبه می گردد.

و برعکس مغز بادام کوچک تعداد مغزهای بیشتری شامل می شود. بنابراین قانون صادرات بادام اندازه و سایز مغز بادام را به ۸۰، ۹۰، ۱۰۰، ۱۱۰، ۱۲۰، ۱۳۰، و ۱۴۰ به بالا طبقه بندی می گردد.

حتی برخی از شرکت های بازرگانی برای انجام معاملات خود بادام را به صورت پودر درآورده و پودربادام را نیزصادر میکنند. از پودر بادام برای مصارف شیرینی پزی و کیک پزی استفاده می شود. اما برای صادرات بادام چه به صورت پودر یا مغز باید موضوع تناژ بالا تامین شود.

چالش های مهم در مسیر صادرات بادام مامایی

با وجود معروفیت بادام مامایی در سال های اخیر چالش های مهم در مسیر صادرات بادام مامایی ایجاد شده است.

عمده ترین عاملی که می توان ردپای آن ها را درماجرای کاهش صادرات بادام دید این است که قاچاق از مناطق تجاری بادام اتفاق می افتد.

بعد از قاچاق افزایش و سخت گیری تعرفه های گمرکی نیز موجب شده میزان صادرات بادام مامایی به صورت قابل ملاحظه ای کاهش یابد.

میانگین بادام تولیدی در منطقه چهارمحال بختیاری بالاترین رقم را به خود گرفته و از این رو می توانیم از ظرفیت های صادراتی بادام مامایی کمال بهره برداری را داشته باشیم به شرطی که نفوذ واسطه ها و قاچاقچیان از بین برود.

غالب مبادلات تجاری بادام در دو پایانه گمرک شهید رجایی و گمرک جلفا در شهرکرد انجام می شود. بنابراین نظارت دقیق ترروی این پایانه ها لازم و ضروری است.

نقش قیمت بادام مامایی در صادرات

همان طور که ذکرشد صادرات بادام مامایی غالبا به شکل مغزبادام و یا به صورت بادام با پوست صورت می پذیرد.بنابراین قیمت گذاری منطقی کمک می کند میزان صادرات بادام مامایی نیز رو به افزایش باشد.

از جمله عملیاتی که برای بادام مامایی صادراتی با دقت بیشتری اجرا می شود، سورتینگ می باشد که مفهوم آن این است که بادام ها پس از عبور از مرحله برداشت وارد دستگاه سورتینگ می شوند تا از نظر سایز، طبقه بندی و جدا شوند.

علاوه بر این مزیت دستگاه سورتینگ جداسازی بادام های خراب از سالم است. بهره گیری از صنعت در باغداری و به ویژه تولید و برداشت بادام مامایی خود زمینه افزایش قیمت را شکل می دهد.

حتی قیمت در خرید بادام به صورت بسته بندی یا فله ای تیز متفاوت می شود. اما از آنجایی که صادرات بادام مامایی باید به گونه ای باشد که بسته بندی شیک و جذاب و طبق استانداردهای بهداشتی باشد.

خرید بادام مامایی چهارمحال و بختیاری

از جهت میزان کشت این بادام در سراسر کشور استان چهارمحال و بختیاری در منطقه حاشیه زاینده‌رود بیشترین فراوانی را در این زمینه داراست. در این استان در حاشیه شصت کیلومتری زاینده رود در استان چهارمحال و بختیاری بادام مامایی بیشترین فراوانی را دارد.

هرچند که استان اصفهان نیز در این زمینه فعال می باشد. حاشیه زاینده رود به خاطر فراوانی آب و مرغوبیت خاک و مناسب بودن آب و هوای آن شرایط بسیار مساعدی برای کشت بادام ایرانی به خصوص بادام مامایی را داراست و به همین خاطر شرکت زرین بادام بیشترین خرید و فروش و صادرات بادام خود را از این منطقه دارد.

خرید عمده مغز بادام مامایی 09120774128

شرکت صادرکننده بادام مامایی

شرکت زرین ایران یک شرکت صادر کننده بادام مامایی است . اگر می‌خواهید با شرکتی کار کنید که در زمینه انواع بادام ایرانی فعالیت مستمری داشته باشد شرکت زرین بادام گزینه مناسبی برای شما میباشد. با ارتباط با شرکت زرین بادام مستقیم با تولیدکننده اصلی در ارتباط خواهید بود و همین باعث می‌شود که قیمت بادام نیز به شکل متعادل تر به دست شما برسد.

ما علاوه بر اینکه خود تولید کننده بادام مامایی بادام کاغذی و بادام سنگی هستیم در زمینه خرید بادام به صورت عمده از کشاورزان جز کار و عمده کار نیز فعال هستیم .

قیمت پسته احمدآقایی خام

پسته احمد آقایی از جمله ارقام پسته ی ایرانی است که بلند و کشیده و بادامی می باشد. پسته احمدآقایی خام از نوع مطلوب و پسندیده در شرق آسیا به ویژه چین و هند است.

این نوع پسته در بازارها و مراکز فروش یونان نیز طرفداران فراوانی دارد. غالبا این نوع پسته  دارای دهان کاملا باز و یا نیمه باز می باشد. برای اطلاع از قیمت پسته احمد آقایی خام با شرکت زرین مغز در تماس باشید چرا که به تازگی این محصول را به مجموعه خرید و فروش آجیل و خشکبار خود افزوده است.

مرکز خرید فروش و صادرات؛ شرکت زرین مغز

*جهت خرید ، فروش و صادرات این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید*:
شرکت زرین
مدیرفروش: 09120998358
دفتر اصفهان: 09134484172
دفتر تهران و فکس: 02128427476
آدرس اینستاگرام: @zarinbadam
آدرس سایت: www.zarinmaghz.com
ایمیل: zarincomp@gmail.com

مطلب پیشنهادی

خرید عمده پسته احمدآقایی

خرید عمده پسته احمد آقایی درجه یک

ما در این محتوا شما را با ویژگی هاو نحوه خرید عمده پسته احمد آقایی …

تماس بگیریدارسال
تماس با ما واتساپ اینستاگرام