بازار بادام ایران
خانه / بادام / فروشگاه مغز بادام مامایی
قیمت بادام مامایی در هند 09120774128

فروشگاه مغز بادام مامایی

بادام درختی مامایی بهترین بادام ایران است . فروشگاه مغز بادام مامایی در داخل کشور کم پیدا می شود. زیرا این بادام در داخل ایران شناخته شده نیست.

کشت و تولید بادام درختی مامایی در حدود ۲۰ سال است که در شهرهای  حاشیه زاینده رود به صورت باغات آبی و دیمی صورت می گیرد و کاملا ارگانیک و با کیفیت می باشد.

اگر چه خرید بادام درختی مامایی در ایران طرفدار ندارد و ناشناخته است؛ اما اگر کسی به دنبال خرید عمده بادام مامایی در داخل ایران است میتواند به نمایندگی شرکت زرین بادام مراجعه کند . یا راحترین راه را انتخاب کند و به سایت شرکت زرین مراجعه کند و علاوه بر بدست آوردن اطلاعاتی در مورد این نوع بادام و مشاوره رایگان با مدیر فروش شرکت خرید به صرفه و مطمئنی داشته باشد.

 این بادام در خارج از کشور متقاضیان زیادی دارد و بیشترین صادرات بادام به هند مربوط به مامایی می باشد.

قیمت بادام مامایی 09120774128

بادام مامایی گرانترین بادام ایرانی

بادام مامایی گرانترین بادام ایرانی می باشد که دلیل عمده آن کیفیت بالا این نوع بادام می باشد.البته تدابیر کشاورزان در زمان کشت نهال و تولید بادام درختی مامایی مانند از بین بردن آفات و غیره  هم بر کیفیت بیشتر بادام مامایی افزوده است.

در سال جدید هم قیمت مغز بادام مامایی در حدود ۲۰ درصد افزایش قیمت داشته است و همچنان رکورددار گرانترین بادام ایرانی می باشد.اگر قصد خرید آن را دارید و نگران قیمت زیاد آن هستید بهتر است به سراغ شرکت زرین مغز بروید زیرا قیمت بادام مامایی در شرکت زرین مناسب تر می باشد.

فروشگاه مغز بادام مامایی شرکت زرین 09120774128

کاربرد و ویژگی های مغز بادام مامایی

در ادامه با کاربرد و ویژگی های بادام مامایی ایرانی بیشتر آشنا خواهید شد.

ویژگی های مغز بادام مامایی

 1. از ارقام نوظهور بادام درختی می باشد
 2. ظاهری کشیده و رنگ روشن
 3. پوست چوبی محکم همچون بادام سنگی
 4. مغز بادام درختی مامایی کاملا شیرین،ترد،لذیذ و توپر و روغنی می باشد.که اکثرا دوقلو هستند.
 5. بهترین گونه بادام مامایی،مامرا نامیده می شود.
 6. زمان گلدهی و رسیدن میوه درخت بادام مامایی ، متوسط است و نسبت به آفات و سرمای هوا مقاوم است.

کاربرد های مغز بادام مامایی

 1. خرید این نوع مغز بادام و پودر آن توسط  صنعتگران حوزه لوازم آرایشی بهداشتی و روغن گیری  انجام می گیرد زیرا درصد روغن مغز بادام مامایی بالا است و به اصطلاح چرب است.
 2. فروش مغز آن به عنوان آجیل هم صورت می گیرد ولی در ایران طرفدار زیادی ندارد.
 3. نگران چربی بادام مامایی نباشید زیرا از نوع چربی غیر اشباع بوده و برای بدن ضرری ندارد بلکه برای سلامتی بدن نیز لازم است.
 4. بادام چربی بالایی دارد و در تولید صابون و انواع لوازم آرایشی بهداشتی استفاده می شود.
 5. این نوع بادام در تقویت حافظه مؤثر است .
 6. پروتئین بالایی دارد و جایگزین گوشت است. افراد مبتلا به پوکی استخوان می توانند از شیر بادام استفاده کنند.
 7. علاوه برا ینکه بادام تقویت کننده قوای جنسی مردانه است.
 8. از دیگر خواص این نوع بادام درختی میتوان به سلامت مفاصل و استخوان ها، کمک به کاهش وزن،کمک به سلامت پوست و مو و کمک به سلامت قلب اشاره کرد.

شرکت صادرات بادام مامایی 09120774128

مرکز اصلی تولید و پخش بادام مامایی

مرکز اصلی تولید و پخش بادام مامایی در یکی از استان های حاشیه زاینده رود اصفهان می باشد.

شرکت زرین مغز با دارا بودن باغات تولیدی در این منطقه و  نمایندگیهای فعال در ایران بصورت گسترده فعالیت صادرات عمده  بادام را در دست دارد

در این شهر به طور متوسط سالانه ۱۸ هزار تن بادام تولید می شود که بخش عمده ای از آن بادام مامایی می باشد و این شهر در ایران جایگاه اول را در تولید بادام به خود اختصاص داده است. صادرات بادام مامایی هم  عمدتا از گمرک همین شهر صورت می گیرد.

پخش عمده و هم چنین صادرات انواع بادام ایرانی از طریق شرکت زرین مغز انجام می گیرد.برای خرید عمده و قبل از آن، جلسات و مذاکرات تخصصی و عقد قراردادهای صادراتی می توانید با مدیر فروش تماس گرفته و جلسات خود را جهت ملاقات حضوری با مدیر عامل شرکت ، تنظیم کنید

فروش بادام مامایی به هند

خرید و فروش مغز بادام مامایی

خرید و فروش مغز بادام مامایی به صورت فله ای یا بسته بندی شده و با برندهای مختلف در بازار انجام می گیرد. خرید و فروش بادام درختی طبق گرید و انس مغز بادام صورت میگیرد که هر گریدی با قیمت مربوط  به خود به فروش می رسد.

یکی از برندهای معروف که در بازار وجود دارد برند شرکت زرین مغز میباشد که کیفیت بالا،خالص بودن و قیمت مناسب از ویژگی های مهم این برند می باشد.

خرید و فروش بادام مامایی شهرکرد09120774128

خرید و فروش بادام مامایی شهرکرد

در شرکت‌های تجاری بادام ، خرید و فروش بادام به خصوص بادام مامایی شهرکرد جایگاه ویژه ای دارد.

عمده فعالیت شرکت زرین مغز نیز خرید و فروش بادام مامایی می باشد. برخی شرکت ها روی مامایی تمرکز ویژه دارند و برخی شرکت‌های دیگر روی بادام کاغذی و برخی روی بادام سنگی فعالیت عمده دارند.

چرا شرکت زرین مغز بیشترین تمرکز خود را روی خرید و فروش این بادام گذاشته است؟ 

 • شرکت زرین بادام ، خود تولید کننده عمده بادام کاغذی و مامایی است
 • دست‌اندرکاران این شرکت اصالتا زاده حاشیه زاینده رود مهد بادام مامایی هستند
 • صادرات این بادام سود خوبی را برای خریدار و فروشنده دارد.

شرکت زرین در نزدیکی قطب تولید بادام درختی ایرانی نمایندگی دارد و میتواند در زمان برداشت،خرید عمده بادام مامایی را انجام دهد و یا برای بدست آوردن سود بیشتر میتواند محصولات باغ بادام مامایی را پیش خرید کند. سپس این محصول را در سایزهای مختلف درجه بندی کند و صادرات بادام مامایی را انجام دهد.

این شرکت چون محصول بادام درختی مامایی را بصورت مستقیم و عمده خریداری میکند در زمان فروش بادام مامایی میتواند تخفیفات خوبی بدهد.

ما از حضور شما در شرکت زرین بادام جهت خرید و فروش و صادرات بادام استقبال می کنیم . با ما تماس بگیرید.

در فروشگاه مغز بادام می توان بهترین کیفیت از این مغز را با قیمت مناسبی تهیه کرد. مغز بادام در شکل های مختلفی به فروش رسانده می شود.  برای خرید بهتر مغز این محصول به شکل های مختلفی در بسته بندی های متفاوت و همچنین به صورت فله ای به فروش رسانده می شود.

در این میان قابل ذکر است که فروشگاه مغز بادام بصورت حضوری و غیر حضوری ، نیز به عنوان عرضه کننده مغز بادام به فروش بهترین و مرغوب ترین محصول پرداخته است، چرا که با واسطه کمی از تولید کننده، این نوع مغز را به دست مشتری می رساند.

بادام مامایی  یک نوع بادام تجاری می باشد که خرید و فروش عمده بادام مامایی بین  ایران و هند کماکان انجام می گیرد. تولید عمده بادام مامایی در شهرهای حاشیه زاینده رود و به لطف رودخانه  زاینده رود به بیش از ۱۰ هزار تن می رسد.

شرکت صادر کننده بادام مامایی صادراتی 09120774128

فعالیت های عمده شرکت زرین در زمینه بادام

  • فروش عمده مغز بادام درختی سنگی درجه یک 
  • فروش عمده مغز بادام درختی سنگی مخلوط 
  • فروش عمده مغز بادام درختی سنگی ریز 
  • فروش عمده مغز بادام درختی ربیع درشت 
  • فروش عمده مغز بادام درختی ربیع مخلوط 
  • فروش عمده مغز بادام درختی ربیع ریز
  • فروش عمده مغز بادام درختی شاهرودی درشت
  • فروش عمده مغز بادام درختی شاهرودی مخلوط
  • فروش عمده مغز بادام درختی شاهرودی ریز
  • فروش عمده مغز مامایی ۸۰ دانه 
  • فروش عمده مغز مامایی ۹۰ دانه
  • فروش عمده مغز مامایی ۱۰۰ دانه 
  • فروش عمده مغز مامایی ۱۱۰ دانه 
  • فروش عمده مغز مامایی ۱۲۰ دانه 
  • فروش عمده مغز مامایی ۱۳۰ دانه
  • فروش عمده مغز مامایی ۱۴۰ دانه
  • فروش عمده مغز مامایی ۱۵۰ دانه
در شرکت زرین مغز علاوه بر مغز بادام،بادام با پوست ،پودر بادام،خلال بادام و بادام زمینی در انواع و مدل های مختلف موجود می باشد همچنین فرآورده های بادام و بادام زمینی هم به فروش میرسد.

برای خرید انواع بادام میتوانید با مدیر فروش شرکت تماس بگیرید یا به سایت شرکت زرین مراجعه کنید و بعد از کسب اطلاعاتی در زمینه  انواع بادام و شناخت خواص بادام و مصارف آن خرید خود را با قیمت های باور نکردنی و مناسب در کمترین زمان انجام دهید.

صادرات بادام مامایی به امارات ، قطر و عمان 09120774128

صادرات بادام مامایی شهرکرد در سال ۱۴۰۰

استان چهارمحال و شهرکرد انواع محصولات صادراتی دارند اما شاید معروف‌ترین آنها را همان مامایی می توان ذکر کرد .

صادرات بادام از چشمگیرترین صادرات های کشور ایران به هند می باشد . تجار هندی بسیار زیادی در کشور ایران به خرید و فروش و صادرات مامایی می پردازند. به نحوی که حتی برخی از آنها بیشتر فصول سال را در ایران به سر می برند.

به قدری صادرات مامایی در کشورهای دیگر دارای سودآوری بالا است که گاهی درصد سود مامایی را به رخ میزان سود صادرات نفت خام می کشند.

بیشترین صادرات بادام ایران ، به هند است اما کشورهای دیگری نیز هستند که مایل به واردات بادام از ایران هستند. لیست کشورهایی که صادرات بادام مامرای ایران به آنها انجام می گیرد به شرح زیر است :

 • هند
 • روسیه
 • ترکیه
 • کشورهای عربی
 • کشورهای اروپایی
شرکت زرین در زمینه صادرات بادام و مخصوصا بادام مامایی فعال است و توانسته با خریدارانی که از کشور هند برای واردات بادام مامایی به کشورشان به ایران آمده اند ارتباط خوبی برقرار کند و نیاز آنها را در زمینه خرید عمده بادام مامایی و مغز آن  برطرف کند.

در شهرکرد دو گمرک مهم وجود دارد که صادرات بادام درختی مامایی استان چهارمحال بختیاری از این دو گمرک انجام میگیرد ولی به دلیل هزینه های بالا گمرک و تحریمات قاچاق بادام مامایی افزایش یافته و حجمی از بادام مامایی به صورت قاچاق از کشور خارج می شود که این موضوع به چرخه اقتصادی کشور ضرر می رساند.

صادرات بادام مامایی به ترکیه و اروپا ۰۹۱۲۰۷۷۴۱۲۸

مقاصد صادرات بادام مامایی سامان

مقاصد صادرات بادام سامان کشورهای متعددی می باشد که مهمترین آن کشور هند می باشد که حدود ۶۰ درصد از بادام درختی تولید شده در سامان به این کشور صادر می گردد.

صادرات بادام درختی مامایی به کشورهای روسیه،اروپا و کشورهای عربی نیز می باشد. این نوع بادام درختی سامان از کیفیت بسیار بالایی برخوردار است و به شهرت جهانی رسیده است حتی برندسازی بادام سامان در دستور کار مسئولین مربوطه قرار گرفته است.

شرکت زرین مغز توانایی فروش و صادرات بادام درختی مامایی را به سراسر جهان دارد و با تجار و خریداران زیادی همکاری می کند.

قیمت بادام مامایی با پوست 09120774128

قیمت بادام با پوست در سال ۱۴۰۰

مسلما قیمت بادام با پوست کمتر از قیمت مغز آن است مخصوصا بادام درختی مامایی که مغز آن کیفیت و ارزش زیادی دارد.

همانطور که میدانید بادام با پوست وزن بیشتری نسبت به مغز خالص بادام دارد در نتیجه ارزانتر است. همچنین عملیات پوست گیری و سایز بندی و نگهداری  مغز بادام هم هزینه های به دنبال دارد که در قیمت نهایی مغز بادام تاثیرگذار است.

قیمت بادام مامایی باپوست وابسته به میزان مغز موجود در آن است. هرچه مغز بیشتر و درشت تری داشته باشد قیمت آن نیز افزایش پیدا می کند.

به قدری مغز مامایی ارزشمند است که خریداران عمده بادام هنگام خرید از کشاورزان حتما آن را کیل می کنند که ببینند در یک کیلو بادام با پوست، چقدر مغز وجود دارد.هنگامی که کیل مغز موجود در بادام با پوست را به دست آوردند بسته به گرید و تعداد مغزهای موجود در ۱۰۰ گرم مغز بادام، آن را قیمت گذاری می کنند.

هرچه تعداد مغز در ۱۰۰ گرم بادام کمتر باشد نشان دهنده این است مغز بادام با کیفیت و توپر است بهترین نوع بادام درختی مامایی بادامی است که تعداد مغزهایش در ۱۰۰ گرم ۸۰ تا ۸۵ باشد.ولی این سایزبندی فقط برای تعیین قیمت بادام می باشد و خواص بادام مامایی در همه گریدها یکسان می باشد.

اما قیمتی که برای مغز خالص قرار می دهند همیشه حدود ۳۰ هزار تومان بالاتر از قیمتی است که برای بادام با پوست قرار می دهند.

فروش بادام مامایی به هند 09120774128

قیمت مغز بادام مامایی در سال ۱۴۰۰

در سال ۹۷ قیمت مغز بادام افزایش چشمگیری نسبت به سال قبل داشت. به نحوی که تا ۵ برابر قیمت برخی اقلام مغز بادام افزایش پیدا کرد. در سال۹۸ نیز قیمت بادام بسیار بالا رفت.

سال ۹۷ قیمت ریز ترین نوع مغز مامایی ۵۰ درصد بیش از بالاترین قیمت مغز مامایی لوکس در سال ۹۶ شد. اما این باعث نشد که صادرات بادام مامایی در سال ۹۷ کاهش پیدا کند.  این نشان دهنده این است که قیمت این بادام در کشورهای مقصد باز هم بیش از کشور مبدا ایران است.

قیمت مغز بادام مامایی هر ساله تغییر میکند و افزایش می یابد که این افزایش قیمت دلایل مختلفی دارد که از جمله میتوان به نرخ ارز و تورم،سایز بندی مغز بادام مامایی،افزایش هزینه های جانبی ، پوست گیری و میزان عرضه و تقاضا اشاره کرد.

علاوه بر عوامل گفته شده در اواخر  سال ۹۸  جهان با ویروسی به نام کرونا روبرو شد.که همچنان در سال ۹۹ و ۱۴۰۰ با این بیماری کرونا دست و پنجه نرم می کند که این موضوع مستقیم و غیر مستقیم  بر قیمت محصولات و از جمله قیمت و صادرات بادام درختی مامایی هم تاثیر گذار بود و باعث افزایش چشمگیر قیمت مغز بادام مامایی شد.

ولی خدا را شاکریم که با افزایش قیمت هر ساله بادام درختی مامایی هنوز طرفداران خود را در خارج از کشور ازدست نداده و همچنان صادرات بادام مامایی رونق فراوانی دارد.

برای استعلام قیمت بادام مامایی در سال ۱۴۰۰ با مدیر فروش تماس بگیرید.

قیمت بادام مامایی در هند 09120774128

قیمت بادام مامایی در هند

قیمت بادام مامایی در هند بالاترین قیمت های موجود میان مواد غذایی است.

شنیده شده که هندی ها هیچ بادامی را به اندازه مامایی قبول ندارند. اهالی هند بادام مامرا را می پرستند. شاید یکی از علل نام گذاری این بادام به مامایی این باشد که مادر بادام های دیگر است و هر آنچه بادام های دیگر دارند این بادام یک جا دارد.

علت استقبال مردم هند از مامرا را نباید تنها در کیفیت بالای مغز آن جستجو کرد بلکه یکی از علل دیگر استقبال آنها از مغز بادام اعتقادات مذهبی آنهاست که استفاده از گوشت حیوانات را ممنوع می دانند و به جای پروتئین موجود در گوشت از پروتئین موجود در بادام رااستفاده می برند. 

شاید علت استقبال هندی‌ها از بادام همین باشد. همین استقبال بالای هندی ها هم باعث شده که قیمت بادام مامایی در هند بالا باشد.

همانطور که گفته شد کیفیت و خواص فراوان مغز بادام مامایی در کنار اعتقادات مذهبی مردمان کشور هند باعث قیمت بالای آن شده است و علاوه براین عوامل گفته شده باعث شده که علی رغم افزایش چشمگیر قیمت مغز بادام مامایی در سالهای اخیر در ایران صادرات بادام درختی مامایی به کشور هند بیش از پیش رونق داشته باشد.

البته بادام مامرا در هند علاوه بر مصرف توسط عموم مردم از بادام مامایی فرآورده های مختلفی بدست می آید که با برند خود کشور هند به کشورهای دیگر صادر می شود و سود کلانی به جیب می زنند.

اگر این صنایع تبدیلی در ایران فعال میشد سود حاصل از فرآوری بادام مامایی در جیب مردم خود ایران می رفت

صادرات عمده پسته به هند روسیه چین 09120774128

صادرات عمده پسته درجه یک به هند ، روسیه و چین

شرکت زرین علاوه بر صادرات عمده بادام به هند در زمینه صادرات عمده پسته درجه یک به هند ، روسیه و چین نیز فعالیت چشمگیری دارد. 

از میان پسته های تولیدی ایران ۴ پسته بیشترین صادرات را به خود اختصاص داده اند که عبارتند از:

 1. صادرات پسته اکبری
 2. صادرات پسته احمداقایی
 3. صادرات پسته فندقی
 4. صادرات پسته کله قوچی
از بین کشورهای وارد کننده پسته ایرانی میتوان به هند اشاره کرد که بیشتر خواهان پسته آقایی است.همچنین عراق که خواهان پسته آقایی و اکبری است و پاکستان که خواهان پسته فندقی،پسته بادامی و پسته آقایی می باشد.

فروش پسته صادراتی باید مجوز بهداشتی لازم را داشته باشد و عاری از هرگونه بیماری باشد  مخصوصا قارچ آفلاتوکسین که در پسته دیده می شود و بسیار خطرناک می باشد و قابل انتقال به انسان و حیوان می باشد.

شرکت زرین در زمینه فروش عمده پسته درجه یک و صادرات آن تلاش فراوانی میکند و به خوبی توانسته  این محصول ارزآور و پرطرفدار را به خریداران خارجی عرضه کند.و جایگاه ویژه ای در این زمینه به دست آورد.

خرید قیسی 09120774128

فروش عمده قیسی زردآلو صادراتی

فروش عمده قیسی زردآلو صادراتی  در سراسر ایران و کشورهای خارجی انجام می گیرد.تولید عمده قیسی زردآلو صادراتی در شهرهای مرند،میانه،جلفا،سمنان و خراسان می باشد.

قیسی زردآلو که همان میوه خشک شده زردآلو می باشد در انواع مختلف تولید می شود که نوع تیزابی آن صادراتی می باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد قیسی زردآلو صادراتی به سایت شرکت زرین مغز مراجعه کنید.

جهت فروش و صادرات بادام و صادرات پسته درجه یک با شرکت زرین تماس بگیرید. 

مرکز فروش و صادرات بادام پسته گردو و فندق ایرانی

شرکت زرین

*جهت خرید ، فروش و صادرات این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید*:
شرکت زرین
مدیرفروش: 09120998358
دفتر اصفهان: 09134484172
دفتر تهران و فکس: 02128427476
آدرس اینستاگرام: @zarinbadam
آدرس سایت: www.zarinmaghz.com
ایمیل: zarincomp@gmail.com

مطلب پیشنهادی

پسته عمده ارزان

فروش پسته عمده ارزان با بهترین قیمت

اگر به دنبال یافتن مرکز فروش پسته عمده ارزان با بهترین قیمت  هستید لطفاً این …

دیدگاهتان را بنویسید

تماس بگیریدارسال
تماس با ما واتساپ اینستاگرام