بازار بادام ایران
خانه / بادام زمینی / اصلیترین مرکز تولید بادام زمینی روکش دار | فروش و صادرات بادام شرکت زرین
تولید بادام زمینی روکش دار شرکت زرین 09120774128

اصلیترین مرکز تولید بادام زمینی روکش دار | فروش و صادرات بادام شرکت زرین

تولید بادام زمینی روکش دار شرکت زرین 09120774128

مرکز تولید بادام زمینی روکش دار و فروش و صادرات بادام زمینی روکش دار آن قاعدتا باید در شهرهای مناطق کاشت بادام زمینی مانند آستانه اشرفیه و پارس آباد مغان و خلخال در ایران قرار داشته باشد.

این مراکز فروش بادام زمینی ضمن همکاری تنگاتنگی که با تولید کنندگان بادام زمینی دارند می توانند بادام زمینی مرغوب و بدون واسطه را در اختیار مشتریان جهت خرید و فروش و صادرات قرار دهند. به این شکل کام هر دو طرف از تجارت بادام ، شیرین می گردد.

تولید بادام زمینی روکش دار در شرکت زرین

تولید بادام زمینی روکش دار شرکت زرین 09120774128

تولید بادام زمینی روکش دار در شرکت زرین از برنامه های کاری این شرکت است.

انسان ذاتا به دنبال تفریح است. خوردن برای بیشتر مردم یک لذت محسوب می گردد. خوردن بادام زمینی روکش دار نیز تفریحی مفرح است.

شرکت زرین مغز بادام زمینی مرغوب تولید شده توسط بادام کاران مناطق شمالی کشور را می خرد و راهی کارخانه روکش دار کردن آن می برد تا با روکش دار کردن آن لذت یک خوردنی سالم و مقوی را نصیب شما کند.

موادی چون نشاسته، آرد و طعم دهنده های مختلف پیله ای جدید در پاتیل های بزرگ کارخانه بر تن مغز بادام سفید شده می تنند.

کارخانه تولیدی شرکت زرین در ۹ طعم دلنشین بادام زمینی را روکش دار می کند و آماده فروش به صادر کنندگان و خریداران داخلی از قبیل آجیل فروشان، سوپر مارکتها، مراکز تفریحی…در تناژهای مختلف می کند.

فروش عمده بادام زمینی روکش دار در شرکت زرین

 

تولید بادام زمینی روکش دار شرکت زرین 09120774128

فروش عمده بادام زمینی روکش دار در شرکت زرین با رونقی روز افزون روبه رو است.

بادام زمینی که به تنهایی دنیایی از خاصیت را در مغز خود دارد با دارا بودن ۹۰ درصد ویتامین، چربی مفید، منبعی مناسب از پروتئین ها است. اما ذائقه هایی هستند که طعم خالص آن را دوست ندارند و به دنبال تنوع می باشند.

خریدارن داخلی و خارجی می توانند بادام زمینی روکش دار را در ۹ طعم از شرکت زرین با قیمتی مناسب و کیفیت مطلوب خرید و فروش کنند و از سود حاصله در این میان بهره ای شیرین ببرند.

خرید بادام زمینی روکش دار در شرکت زرین

تولید بادام زمینی روکش دار شرکت زرین 09120774128

خرید بادام زمینی روکش دار در شرکت زرین مزایای خودش را دارد. این شرکت ضمن تولیدات خود ارتباطی مستقیم با تولید کنندگان بادام زمینی عمده دارد.

این امر باعث شده تا بادام زمینی مرغوب را در سبد خرید خود جا دهد و روانه کارخانه تولید بادام زمینی روکش دار کند و با تنوع و نو آوری مشتریان داخلی و خارجی را جهت خرید و فروش بادام زمینی روکش دار جذب نماید.

شما خریداران محترم اعم از صادر کنندگان، سوپر مارکت دارها، صاحبان مراکز تفریحی، رفاهی و…می توانید برای خریدی مرغوب و سودی خالص به سایت شرکت زرین و یا نمایندگی ما مراجعه نمایید.

صادرات بادام زمینی روکش دار در شرکت زرین

تولید بادام زمینی روکش دار شرکت زرین 09120774128

صادرات بادام زمینی روکش دار در شرکت زرین به کشورهایی مانند روسیه، آذربایجان، گرجستان، ارمنستان، اوکراین هندوستان… و کشورهای عربی انجام می پذیرد.

این بادام صادراتی که عمدتا از گمرک مناطق آزاد انزلی توسط شرکتهای بازرگانی صورت می گیرد سود سرشاری را وارد چرخه اقتصاد کشور می کند. از طرفی به اشتغال زایی هم رونق می بخشد.

فعالان در این زمینه از قبیل صادر کنندگان بادام می توانند بار صادراتی خود را با کیفیتی مطلوب و قیمتی مناسب در تناژ بالا به صورت بادام زمینی روکشدار در بسته های ۱۰ کیلویی فله  و همچنین در بسته بندی های فروشگاهی مخصوص از شرکت زرین خریداری کنند.

شرکت زرین علاوه بر اینکه مرکز تولید بادام زمینی روکش دار است در زمینه صادرات پسته ، صادرات گردو و صادرات بادام زمینی فعالیت بسیار گسترده ای دارد.

*جهت خرید ، فروش و صادرات این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید*:
شرکت زرین
مدیرفروش: 09120998358
دفتر اصفهان: 09134484172
دفتر تهران و فکس: 02128427476
آدرس اینستاگرام: @zarinbadam
آدرس سایت: www.zarinmaghz.com
ایمیل: zarincomp@gmail.com

مطلب پیشنهادی

قیمت مغز بادام زمینی صادراتی | تولید عمده و فروش مستقیم

قیمت مغز بادام زمینی صادراتی در شرکت زرین که تولید عمده و فروش مستقیم بادام …

تماس بگیریدارسال