بازار بادام ایران
خانه / بادام زمینی / اصلیترین مرکز تولید بادام زمینی روکش دار | فروش و صادرات بادام شرکت زرین
تولید بادام زمینی روکش دار شرکت زرین 09120774128

اصلیترین مرکز تولید بادام زمینی روکش دار | فروش و صادرات بادام شرکت زرین

مرکز تولید بادام زمینی روکش دار و فروش و صادرات بادام زمینی روکش دار آن قاعدتا باید در شهرهای مناطق کاشت بادام زمینی مانند آستانه اشرفیه و پارس آباد مغان و خلخال در ایران قرار داشته باشد.

تولید بادام زمینی روکش دار یکی از فعالیت های شرکت های فعال در حیطه خشکبار می باشد و در چند سال گذشته متقاضیان زیادی در بازارهای داخلی داشته است

این مراکز فروش بادام زمینی ضمن همکاری تنگاتنگی که با تولید کنندگان بادام زمینی دارند می توانند بادام زمینی مرغوب و بدون واسطه را در اختیار مشتریان جهت خرید و فروش و صادرات قرار دهند. به این شکل کام هر دو طرف از تجارت بادام ، شیرین می گردد.

شرکت زرین مغز یکی از شرکت های است که در حیطه تولید انواع بادام زمینی روکش دار و طعم دار فعالیت های مثبتی داشته است و از جمله فعالیت های مهم این شرکت در چند سال اخیر بوده است .

تولید بادام زمینی روکش دار شرکت زرین 09120774128

تولید بادام زمینی روکش دار در شرکت زرین

تولید بادام زمینی روکش دار در شرکت زرین از برنامه های کاری این شرکت است.

یکی از کابردهای تجاری و سوده بادام زمینی تولید بادام زمینی روکش دار می باشد این محصول یکی از محصولات پر متقاضی در بازارهای داخلی و خارجی می باشد

انسان ذاتا به دنبال تفریح است. خوردن برای بیشتر مردم یک لذت محسوب می گردد. خوردن بادام زمینی روکش دار نیز تفریحی مفرح است.

موادی چون نشاسته، آرد و طعم دهنده های مختلف پیله ای جدید در پاتیل های بزرگ کارخانه بر تن مغز بادام سفید شده می تنند.

کارخانه تولیدی شرکت زرین در ۹ طعم دلنشین بادام زمینی را روکش دار می کند و آماده فروش به صادر کنندگان و خریداران داخلی از قبیل آجیل فروشان، سوپر مارکتها، مراکز تفریحی…در تناژهای مختلف می کند.

تولید بادام زمینی روکش دار شرکت زرین 09120774128

پخش انواع بادام زمینی روکش دار با بهترین کیفیت

تاجران به دنبال مراکزی هستند که در تولید و پخش  انواع بادام زمینی روکش دار با بهترین کیفیت فعالیت می کنند تولید بادام زمینی روکش دار از جمله ایده ای موفقی بود که تاثیر زیاد در تجارت بادام در نقاط زیاد جهان ایجاد کرد و امروزه در سراسر دنیا از این محصول جذاب و متنوع استقبال می شود.

بادام زمینی روکش دار تاریخچه نسبتا زیادی دارد و از طریق مکزیک به منظور نگهداری از مغز بادام زمینی با ارد گندم انجام گرفت و به سراسر دنیا انتقال یافت و امروزه این محصول با طعم های متفاوتی در سراسر جهان تولید و توزیع می شود .

عمده بادام بادام زمینی روکش دار تولیده شده در ایران با بادام زمینی ایرانی و خارجی انجام می گیرد که از نظر کیفیت و نرمی باهم تفاوت های زیادی دارند

بادام زمینی روکش دار در طعم ها و کیفیت های مختلفی تولید و عرضه می شود لازم به ذکر است که فرایند و تولید بادام طعم دار و روکش دار دو مقوله متفاوت از یکدیگر می باشند

قیمت بادام زمینی روکش دار شرکت زرین 09120774128

مزیت چشمگیر در فروش بادام زمینی روکش دار

دانستن مزیت چشمگیر در فروش بادام زمینی روکش دار سبب تجارت این نوع بادام زمینی شده و کمک شایانی به خرید مشتریان  در طعم های باورنکردنی آن شده است .

این دانه خوشمزه برای مبارزه با افسردگی گزینه مناسبی نسبت به داروهای شیمیایی بوده و علت اصلی افسردگی در افراد سطح پایین سروتونین بیان شده است ، تریپتوفان موجود در بادام زمینی سبب ترشح مواد در بدن شده و در جهت جلوگیری از افسردگی این بیماری خطرناک می شود .

خریداران عمده بادام زمینی روکش دار سعی می کنند این محصول را از تولید کنندگان بادام زمینی یا کارخانه ها تهیه کنند و آنها با در نظر گرفتن منافع خود خریدی بدون واسطه را ترجیح می دهند .زرین مغز از تولید کنندگان انواع بادام زمینی ایرانی روکش داربه حساب می آید در سراسر کشور این بادام زمینی ها را با ارزش غذایی بالا به فروش می رساند .

تولید بادام زمینی روکش دار شرکت زرین 09120774128

فروش عمده بادام زمینی روکش دار در شرکت زرین

فروش عمده بادام زمینی روکش دار در شرکت زرین با رونقی روز افزون روبه رو است.

بادام زمینی که به تنهایی دنیایی از خاصیت را در مغز خود دارد با دارا بودن ۹۰ درصد ویتامین، چربی مفید، منبعی مناسب از پروتئین ها است. اما ذائقه هایی هستند که طعم خالص آن را دوست ندارند و به دنبال تنوع می باشند.

خریدارن داخلی و خارجی می توانند بادام زمینی روکش دار را در ۹ طعم از شرکت زرین با قیمتی مناسب و کیفیت مطلوب خرید و فروش کنند و از سود حاصله در این میان بهره ای شیرین ببرند.

تولید بادام زمینی روکش دار شرکت زرین 09120774128

خرید بادام زمینی روکش دار در شرکت زرین

خرید بادام زمینی روکش دار در شرکت زرین مزایای خودش را دارد. این شرکت ضمن تولیدات خود ارتباطی مستقیم با تولید کنندگان بادام زمینی عمده دارد.

این امر باعث شده تا بادام زمینی مرغوب را در سبد خرید خود جا دهد و روانه کارخانه تولید بادام زمینی روکش دار کند و با تنوع و نو آوری مشتریان داخلی و خارجی را جهت خرید و فروش بادام زمینی روکش دار جذب نماید.

شما خریداران محترم اعم از صادر کنندگان، سوپر مارکت دارها، صاحبان مراکز تفریحی، رفاهی و…می توانید برای خریدی مرغوب و سودی خالص به سایت شرکت زرین و یا نمایندگی ما مراجعه نمایید.

فروش بادام زمینی روکشدار 09120774128
فروش بادام زمینی روکشدار ۰۹۱۲۰۷۷۴۱۲۸

قیمت روز بادام زمینی روکش دار

اطلاع از قیمت بادام زمینی روکش دار تاثیر زیادی درروند تجاری این محصول ایجاد می کند و باعث خرید با کیفیت تر و تجارت مطعن تر این محصول می گردد.

قیمت مغز بادام زمینی روند افزایشی داشته و ثابت نبوده است و همین امر نیز منجر شده تا متقضیان این محصول به دنبال مراکزی باشند که در تولید این محصول فعالیت دارند تا بتوانند با قیمت کمتری ان را خریداری کنند

از عوامل تاثیر گذار در قیمت باین محصول حجم تقاضا مورد نیاز طعم محصول و کیفیت میزان بادام مصرف شده در روند روکش دار شدن ان می باشد

از عوامل مهم در روند قیمت بادام زمینی روکش دار کیفیت و نرمی مغز بادام می باشد از عوامل دیگر در این روند قیمتی بادام زمینی روکش دار مغز بادام استفاده شده در ان می باشد و حقیقتا مغز بادام با کیفیت تر میزان قیمت بالاتری دارد .

برای اطلاع از قیمت انواع بادام زمینی روکشدار درجه یک با شرکت زرین مغز در تماس باشید .

تولید بادام زمینی روکش دار شرکت زرین 09120774128

صادرات بادام زمینی روکش دار در شرکت زرین

صادرات بادام زمینی روکش دار در شرکت زرین به کشورهایی مانند روسیه، آذربایجان، گرجستان، ارمنستان، اوکراین هندوستان… و کشورهای عربی انجام می پذیرد.

این بادام صادراتی که عمدتا از گمرک مناطق آزاد انزلی توسط شرکتهای بازرگانی صورت می گیرد سود سرشاری را وارد چرخه اقتصاد کشور می کند. از طرفی به اشتغال زایی هم رونق می بخشد.

عاملی که در صادارات بادام زمینی روکش دار  منجر به حاصل نتیجه هدفمند تر می شود شناخت بازار هدف  صادارات این محصول می باشد به عنوان مثال صادارات بادام زمینی روکش دار با طعم های شیرین استقبال خیلی زیادی دارد این در حالی است که در کشورهای عربی خلاف این موضوع بوده و صادارات بادام  زمینی روکش دار با طعم های نظیر فلفلی متقضیان زیادتری دارد.

فعالان در این زمینه از قبیل صادر کنندگان بادام می توانند بار صادراتی خود را با کیفیتی مطلوب و قیمتی مناسب در تناژ بالا به صورت بادام زمینی روکشدار در بسته های ۱۰ کیلویی فله  و همچنین در بسته بندی های فروشگاهی مخصوص از شرکت زرین خریداری کنند.

 

مغز فندق عمده

تولید و پخش انواع فندق با بهترین قیمت

یکی از فعالیت های اصلی مراکز فعال در حیطه خشکبار تولید و پخش انواع فندق با کیفیت می باشد فندق از جمله محصولاتی است که متقاضیان زیادی دارد و کابرد های زیادی در صنایع گوناگون دارد

از جمله استفاده فندق در صنایع خوراکی نظیر تولید کیک و شکلات و کره های شکلاتی فندق می باشد . از جمله استفاده های دیگر ان در صنعت لوازم ارایشی  ودارویی می باشد  در تولید انواع گوناگون کرم ها از مغز فندق استفاده می شود

همچنین پوست فندق در صنعت تولید چسب و پلاستیک استفاده گوناگونی دارد

قطب تولید فندق ایران شهرستان اشکورات در استان گیلان می باشد و شرکت زرین مغز با ارتباط مستقیمی که با باغداران دارد در تولید انواع فندق و عرضه فندق با قیمت مناسب  فعالیت دارد

(مرکز تولید و فروش صادارات بادام زمینی روکش دار)

                                                                                                            شرکت زرین مغز

 

*جهت خرید ، فروش و صادرات این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید*:
شرکت زرین
مدیرفروش و صادرات: 09120998358
دفتر اصفهان: 09134484172
دفتر تهران و فکس: 02128427476
آدرس اینستاگرام: @zarinbadam
آدرس سایت: www.zarinmaghz.com
ایمیل: info@zarinmaghz.com

مطلب پیشنهادی

قیمت مغز بادام زمینی صادراتی | تولید عمده و فروش مستقیم

قیمت مغز بادام زمینی صادراتی در شرکت زرین که تولید عمده و فروش مستقیم بادام …

error: Content is protected !!ارسال
تماس با ما واتساپ اینستاگرام
تماس بگیرید