بازار بادام ایران
خانه / بادام زمینی / مناسب ترین قیمت بادام زمینی روکش دار | فروش عمده و صادرات شرکت زرین
قیمت بادام زمینی روکش دار شرکت زرین 09120774128

مناسب ترین قیمت بادام زمینی روکش دار | فروش عمده و صادرات شرکت زرین

 

اگر به دنبال مناسب ترین قیمت بادام زمینی روکش دار جهت فروش عمده و صادرات بادام زمینی روکش دار هستید می توانید از سایت های معتبر که زیر نظر شرکت بازرگانی زرین به خرید بادام زمینی روکش دار اقدام نمایید.

بادام زمینی که منبع غنی از پروتئین و ویتامین ها از جمله ویتامین E هستند مواد معدنی مانند منگنز و فسفر را در بر دارند.

شرکتهایی چون شرکت زرین امروزه به خواص بی شمار در این گیاه پی برده اند و با فراوری مغز بادام زمینی به صورت بادام زمینی روکش دار با طعم های مختلف بازار خوبی برای خرید و فروش بادام مهیا کرده اند.

صادر کنندگان، آجیل فروشان، سوپر مارکتها و ارگان های اداری… جهت خرید عمده بادام زمینی روکش دار به سایت شرکت ما مراجعه کنند.

مرکز تخصصی تولید بادام مینی روکش دار

تاجران و گروهای تجاری مختلف از کاربردهای تجاری بادام زمینی روکش دار اطلاع دارند به دنبال مراکز وشرکت هایی هستند که به عنو ان مرکز تخصصی تولید بادام زمینی روکش دار در کشور شناخته می شوند .

بادام زمینی روکش دار یکی از کاربردهای تجاری خوراکی بادام زمینی می باشد که خرید وفروش ان با سود بالایی همراه است در تولید بادام زمینی روکش دار مغز بادام زمینی در درون دستگاهایی در حرارت قرار می گیرد سپس وارد بخش بعدی دستگاه برای قرار گرفتن درون روکش می شود. و سرانجام بعد از حرارت دهی بادام زمینی روکش دار تولید می شود

امروزه تولید بادام زمینی روکش دار در بیشتر نقاط دنیا انجام می گیرد و به کشورهای مختلفی صادر می گردد .کشورهایی که در کشت بادام زمینی فعالیت بالایی دارند می توانند با تجهیز دستگاها و ارتقای تولید بیشتر مشتقات بادام زمینی ،بتوانند عملکرد قابل توجهی بدست اورند .

در کشورمان ایران نیز در تولید بادام زمینی روکش دار فعالیت قابل توجهی داشته است . شرکت زرین مغز از جمله مراکز فعال در کشور است که با تولید بادام زمینی مرغوب و تولید انواع مشتقات بادام زمینی ، نظیر بادام زمینی روکش دار توانسته تاثیر مثبتی در تولید این محصول در کشور داشته باشد   

تولید بادام زمینی روکش دار شرکت زرین 09120774128

پخش مستقیم بادام زمینی روکش دار به سراسر کشور

بادام زمینی روکش دار به دلیل متقاضیان زیادی که دارد مورد توجه تاجران زیادی در تجارت این قرار گرفته است . و همین موضوع تاجران را به مراکزی سوق میدهد که در پخش مستقیم بادام زمینی روکش دار فعالیت می کنند .

وجود مراکز پخش بادام زمینی روکش دار به تاجران امکان خرید بدون واسطه این محصول و همچنین سبب اطمینان بیشتر در تجارت این محصول را فراهم می کند. شرکت های پخش بادام زمینی باید فاکتورهایی نظیر تامین بار متقاضیان در سراسر کشور را داشته باشند .  و بتوانند محصولی با کیفیت را عرضه کنند . خود تولید کننده باشند. یا با تولید کنندگان بادام زمینی روابط مستقیمی داشته باشند .

داشتن چنین مزیت هایی از شاخصه های یک مرکز فعال در پخش بادام زمینی روکش دار می باشد شرکت زرین مغز در کنار تولید این محصول به عنوان یکی از مراکز فعال در پخش بادام زمینی روکش دار می باشد .

 

تولید بادام زمینی روکش دار شرکت زرین 09120774128

فروش عمده بادام زمینی روکش دار

ما در سال جدید  نیز همچون سال های قبل فروش عمده بادام زمینی روکش دار را یکی از عمده فعالیت های خود محسوب میکنیم و با قدرت آن را ادامه می دهیم.

 • با توجه به تقاضای خریداران داخلی و خارجی در خرید بادام زمینی روکشدار عمده تاجران و صادر کنندگان بادام هم می توانند بادام زمینی روکشدار را در بسته های ده کیلویی برای بسته بندی در کشور مقصد از شرکت زرین تهیه نمایند.

قیمت بادام زمینی روکش دار شرکت زرین 09120774128

قیمت بادام زمینی روکش دار در سال ۱۴۰۰

 • قیمت بادام زمینی روکش دار فله ای در سال ۱۴۰۰ به مانند سال قبل در بین خوراکیهای مشابه خود قیمت خوب و مناسبی است.
 • عواملی نظیر انتخاب نوع مغز بادام زمینی حجم روکش به کار رفته از عوامل تاثیر گذار در انتخاب قیمت بادام زمینی روکش دار می باشد

برای دریافت اطلاعات در زمینه قیمت بادام زمینی به ویژه نوع روکش دار آن می توان به سایت شرکت های قابل اطمینان چون شرکت زرین مراجعه کرد و یا با نمایندگی آنها تماس گرفت.

قیمت بادام زمینی روکش دار در بسته بندی های مختلف با توجه به گرم مغز بادام زمینی به کار رفته و مواد به کار رفته در مزه دار کردن محصول تولید شده، تعیین می شود.

مشتریان این محصول تولیدی در کارخانه های مرتبط با شرکت زرین عبارتند از:

 1. ارگان ها و سازمان های اداری
 2. شهر بازی ها
 3. سوپر مارکتها
 4. مراکز تفریحی و سفره خانه ها
 5. کافی شاپ ها
 6. شرکتهای پخش مواد غذایی
 7. هایپرمارکت ها
 8. سوپرمارکت ها

صاحبان مشاغل در این زمینه و یا صادر کنندگان داخلی و خارجی می توانند با شرکت زرین تماس بگیرند و بادام زمینی روکش دار را در بسته های گرمی با بهترین کیفیت و نازلترین قیمت دریافت کنند.

 

تولید بادام زمینی روکش دار شرکت زرین 09120774128

صادرات مستقیم بادام روکشدار به ترکیه و عراق

صادرات مستقیم بادام روکشدار به ترکیه و عراق در کشور ایران از طریق گمرگ و پایانه های مرزی در ایران انجام میگیرد.

به دلیل مرغوبیت بادام زمینی ایرانی این کشورها هم چون دیگر کشورهای متقاضی خرید بادام زمینی روکشدار از ایران هستند.

ایران به دلیل آب و هوا و خاک مناسب برای پرورش گیاه بادام زمینی مستعد کاشت این گیاه با دنیایی از خاصیت است که دست تولید کننده گان را برای فراوری بادام زمینی خام باز گذاشته است.

 • قیمت بادام زمینی روکش دار قیمت متعادلی است که ما آن را در ۹طعم مختلف راهی بازار صادرات به کشورهایی چون ترکیه و عراق می کنیم.
 • فعالان و تجارت کنندگان در این زمینه می توانند از همکاری با شرکت زرین در زمینه فروش عمده خشکبار از جمله فروش عمده پسته، فروش عمده گردو و فروش عمده فندق بهره ببرند.

  از تولید تا صادارات فندق ایرانی

فدنق ایران از جمله محصولات با کیفیت و شناخته شده در دنیا می باشد و از تولید تا صادارات فندق ایرانی توسط مراکز فعال در حیطه خشکبار صورت می گیرد .

قطب تولید فندق ایران را می توان در خطه گیلان جست جو نمود . این منطقه در کشور سالیانه با کشت عمده فندق توانسته تاثیر مهمی در تولید این محصول ایفا کند .

از فندق در تولیدات انواع شکلات و کره فندق و لوازم ارایشی استفاده می شود و صادارات فندق به کشورهای عربی در چند سال اخیر با افزایش همراه بوده است

شرکت زرین مغز در تولید ،فروش و صادارات فندق فعالیت دارد

(مرکز تولید ،فروش وصادارات انواع بادام زمینی )

                                                     شرکت زرین مغز

*جهت خرید ، فروش و صادرات این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید*:
شرکت زرین
مدیرفروش و صادرات: 09120998358
دفتر اصفهان: 09134484172
دفتر تهران و فکس: 02128427476
آدرس اینستاگرام: @zarinbadam
آدرس سایت: www.zarinmaghz.com
ایمیل: info@zarinmaghz.com

مطلب پیشنهادی

قیمت مغز بادام زمینی صادراتی | تولید عمده و فروش مستقیم

قیمت مغز بادام زمینی صادراتی در شرکت زرین که تولید عمده و فروش مستقیم بادام …

error: Content is protected !!ارسال
تماس با ما واتساپ اینستاگرام
تماس بگیرید