بازار بادام ایران
خانه / بادام ایران / خرید بادام کاغذی خام ایرانی
خرید بادام کاغذی خام ایرانی ۰۹۱۲۰۷۷۴۱۲۸

خرید بادام کاغذی خام ایرانی

از اواسط تابستان در کشور ایران خرید بادام کاغذی شروع می شود. شرکت زرین بادام یکی از شرکت‌های بزرگی است که خرید بادام کاغذی را به صورت ویژه انجام می دهد و تا زمانی که بادام کاغذی در بازار وجود دارد این کار را ادامه خواهد داد.

فروش بادام کاغذی در شرکت زرین بادا 09120774128

بادام کاغذی چیست؟

بادام کاغذی یکی از بادام های ایرانی زود گل است. به این معنا که گل این بادام از بسیاری از بادام های دیگر زودتر باز می شود. به همین خاطر میزان سرمازدگی برای این بادام در مناطق سردسیر بسیار بیشتر است.
پوست این بادام بسیار نازک است و به راحتی با دست شکسته می شود. درصد مغز این بادام نسبت به بادام های دیگر بالاتر است. بادام سنگی نهایتاً ۲۵ درصد مغز دارد. اما بادام کاغذی حداقل ۵۰ درصد دارای مغز است . پوسته نازک این بادام ابداً مانع دسترسی راحت به مغز نیست. به این خاطر ما این بادام را برای مصرف بادام آجیلی بسیار مناسب می دانیم.

شما خشکبارفروشان و آجیل فروشان می‌توانید روی فروش عمده بادام کاغذی خام ایرانی به مشتریان داخلی حساب ویژه‌ای باز بکنید و حتی به فکر صادرات آن نیز باشید.

بادام پوست کاغذی ایرانی

بادام پوست کاغذی ایرانی از ویژگی های منحصر به فردی برخوردار است. همین ویژگی ها باعث شده است که میزان خرید و فروش بادام پوست کاغذی ایرانی بالا باشد. ویژگی های بادام پوست کاغذی ایرانی به شرح زیر است :

  • پوست آن واقعاً کاغذی است و با فشار کمی شکسته می‌شود.
  • درصد مغز بسیاربالاتری نسبت به بادامهای دیگر دارد .
  • پوسته آن مانع سفت شدن و تغییر رنگ مغز و هوا خوردن و کثیف شدن مغز آن می شود.

برخلاف بادام کاغذی ایرانی ، بادام های وارداتی از جمله بادام کاغذی وارداتی دارای ویژگی‌های بالا نمی باشند. برخی بادام های کاغذی وارداتی پوست سفتی دارند و به راحتی نمی‌توان با دست آن ها را شکست. بادام های خارجی شاید شکل جذابی دارند ولی ابداً طعمی ندارند و حتی بی مزه اند.

شرکت زرین بادام مرکز پخش بادام کاغذی و ایرانی صادراتی ۰۹۱۲۰۷۷۴۱۲۸

بادام کاغذی شهرکرد و اصفهان و کاشمر

در ایران انواع بادام کاغذی کشت می شود. از جمله مناطقی که بادام کاغذی در آنها کشت می‌شود می‌توان به کاشمر اشاره کرد. اگر شما باغدار بادام کاغذی درکاشمر هستید میتوانید جهت فروش بادام خود به قیمت منصفانه با مدیر فروش شرکت زرین بادام تماس بگیرید.

معروفترین بادام کاغذی موجود در ایران بادام کاغذی شهرکرد و اصفهان است. این بادام دارای شکلی زیبا، پوستی نازک و سفید و و پرمغز و رنگی زرین است.

بیشترین فعالیت شرکت زرین بادام در زمینه خرید و فروش بادام کاغذی اصفهان و شهرکرد بوده و به این کار نیز ادامه خواهد داد.

قیمت روز بادام درختی پوست کاغذی در بازار ۰۹۱۲۰۷۷۴۱۲۸

قیمت خرید بادام کاغذی

شرکت زرین بادام در طول سال مشغول خرید بادام کاغذی با قیمتی منصفانه از کشاورزان و تولیدکنندگان و عمده است. در هر جایی از ایران هستید و دارای بادام کاغذی عمده می باشید با ما تماس بگیرید. قیمت بادام کاغذی در مقایسه با بادام های دیگر بخصوص با توجه به مغز بسیار خوبی که دارد واقعا به صرفه است.

اگر فروشنده بادام کاغذی هستید و یا مایل به خرید بادام کاغذی هستید با مدیر فروش ما تماس بگیرید.
*جهت خرید ، فروش و صادرات این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید*:
شرکت زرین
مدیرفروش و صادرات: 09120998358
دفتر اصفهان: 09134484172
دفتر تهران و فکس: 02128427476
آدرس اینستاگرام: @zarinbadam
آدرس سایت: www.zarinmaghz.com
ایمیل: info@zarinmaghz.com

مطلب پیشنهادی

قیمت مغز بادام زمینی صادراتی | تولید عمده و فروش مستقیم

قیمت مغز بادام زمینی صادراتی در شرکت زرین که تولید عمده و فروش مستقیم بادام …

error: Content is protected !!ارسال
تماس با ما واتساپ اینستاگرام
تماس بگیرید