بازار بادام ایران
خانه / بادام / خرید و فروش بادام
خرید و فروش بادام 09120774128

خرید و فروش بادام

خرید فروش بادام ، کار اصلی شرکت زرین بادام است . شرکت زرین بادام که محصولات خود را با نام تجاری مارکدا (MARKDA) تولید و عرضه می کند از سال ها پیش شروع به کار کرده و از شرکت های بسیار مطرح در زمینه تولید بادام ، خرید بادام ، فروش بادام و صادرات بادام است.

خرید و فروش بادام 09120774128
خرید و فروش بادام درختی

خرید و فروش بادام درختی از جمله فعالیت های عمده خشکبار فروشان و آجیل فروشان در کشور ماست . شرکت زرین بادام نیز در این زمینه جهت خرید و فروش عمده بادام درختی ایرانی در خدمت همه خشکبار فروشان و آجیل فروشان داخلی و خارجی است. خرید و فروش بادام تنها برای خریداران و فروشندگان عمده بادام مفید نیست بلکه برای خریداران اصلی بادام‌ یعنی مردم نیز بادام بسیار مفید است.
بادام درختی دارای منیزیم ، فسفر و ویتامین است. بادام می‌تواند از سرطان و آلزایمر جلوگیری کند. مصرف بادام مانع پیری زودرس می شود و استرس را کاهش می دهد. بنابراین بادام محصولی است که هم برای خریدار و هم برای فروشنده بسیار مفید است .

بازار بادام ایران
شرکت زرین بادام این افتخار را دارد در زمینه تولید عمده بادام درختی ایرانی فعالیت دارد و همچنین با تولید کنندگان اصلی بادام در مناطق زیر به صورت مستقیم در ارتباط است :

  • زاینده رود اصفهان
  • شهرکرد
  • نجف آباد
  • سامان
  • کاشمر
  • شیراز
  • قزوین
  • آذرشهر
  • کرمانشاه
  • کهکیلویه و بویر احمد  و …

این تولیدکنندگان بادام خود را به شرکت زرین بادام عرضه می کنند.فروش بادام باپوست سبز 09120774128

خرید و فروش بادام سنگی

خرید و فروش بادام سنگی پرتکرارترین خرید و فروش ها در میان بادام ها است. درمیان بادام ها شاید بتوان بادام سنگی را معروف ترین و پر متقاضی ترین بادام ها دانست . علت اینکه بادام سنگی از بقیه بادام ها متقاضی بیشتری دارد این است که قیمت بادام سنگی و مغز بادام سنگی نسبت به بادام های دیگر پایین تر است. بنابراین اگر شما خریدار عمده بادام هستید و یا شرکت پخش مواد غذایی و خشکبار هستید و مشتریان شما از طبقات پایین درآمدی جامعه هستند بهتر است که روی بادام سنگی و مغز بادام سنگی برنامه‌ریزی بیشتری داشته باشید.
این نکته را لازم است متذکر شویم که پر متقاضی بودن بادام سنگی به این معنا نیست که کیفیت بادام سنگی ایرانی از بقیه بادام های دیگر ایرانی بالاتر است. متاسفانه مشکلات اقتصادی مانع می‌شود که خانواده های ایرانی از بادام های با کیفیت تری همچون بادام مامایی بادام کاغذی بادام ربیع و بادام شاهرودی استفاده بیشتری کنند.

خرید و فروش بادام ۰۹۱۲۰۷۷۴۱۲۸
توصیه ما به فروشندگان عمده بادام و خریداران اصلی بادام این است که به سمت خرید و فروش بادام کاغذی و بادام های دیگر نیز بروند. چرا که کیفیت این بادام ها به مراتب بالاتر از بادام سنگی است. در اینجا فقط به یک نکته اشاره کنم که :

میزان مغز بادام سنگی نسبت به کل وزن بادام کمتر از بادام های دیگر است و این یعنی مشتری هنگام خرید بادام سنگی مغز کمتری نسبت به بادام های دیگر را تصاحب می کند. پس لزوماً پایین تر بودن قیمت بادام سنگی باعث به صرفه تر بودن خرید آن نیست.

خرید و فروش بادام شیرین

خرید و فروش بادام شیرین در ایام تعطیل و به خصوص ایام شادی همچون عید و شب یلدا رونق بسیاری می گیرد. چرا که استفاده از آجیل و خشکبار در جمع های دوستانه و در میان خانواده ها بسیار رواج دارد. آجیل فروشان نیز از این علاقه عمومی به استفاده از بادام آجیلی نهایت استفاده را می برند و بادام هایی که از قبل به صورت عمده از شرکت زرین بادام خریداری نموده اند را به فروش می رسانند. شرکت ما به شما جهت خرید و فروش بادام شیرین کمک شایانی خواهد کرد.

خرید و فروش بادام 09120774128
خرید و فروش بادام شیرین تنها جهت مصرف آجیل نیست. بادام شیرین در صنعت غذایی و شیرینی پزی ، روغن گیری و طبی پزشکی کاربرد بسیار زیادی دارد . اگر مشتریانی در این زمینه‌ها جهت خرید بادام دارید حتماً با آنها تماس برقرار کنید و آنها را قانع کنید که از شما و شرکت زرین بادام بادام مورد نیاز خود را با قیمت متعادل و منصفانه تهیه نمایند.

جهت خرید عمده بادام شیرین با مدیر فروش ما تماس بگیرید.

خرید و فروش بادام تازه

اگر قرار است خرید و فروش بادام انجام گیرد باید این خرید و فروش تنها در مورد بادام تازه و امسالی باشد. این عمل کاملاً غیر انسانی است که فروشندگان بادام پارسالی را به نام بادام امسالی و تازه به مشتری می‌دهند . مزایایی که بادام تازه و امسالی از جهت طبی ، پزشکی و تغذیه دارد بادام پارسالی و کهنه ندارد . بنابراین جهت خرید و فروش بادام همیشه به سمت بادام تازه امسالی بروید.
هرچند تشخیص بالا و تازه از بادام غیر تازه کمی مشکل است اما بادام تازه را می توان از چند طریق از بادام غیر تازه و پارسالی تشخیص داد :
سفت نبودن مغز بادام
رنگ تازه و روشن در بادام های زرین و روشن
کپک نزدن و عدم وجود دانه های مشکی رنگ روی بادام
داشتن بوی تازگی و اصلی بادام

*جهت خرید ، فروش و صادرات این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید*:
شرکت زرین
مدیرفروش و صادرات: 09120998358
دفتر اصفهان: 09134484172
دفتر تهران و فکس: 02128427476
آدرس اینستاگرام: @zarinbadam
آدرس سایت: www.zarinmaghz.com
ایمیل: info@zarinmaghz.com

مطلب پیشنهادی

خرید خلال پسته و بادام مرغوب

اگر برای شما خرید خلال پسته و بادام مرغوب با قیمت مناسب اهمیت دارد این …

error: Content is protected !!ارسال
تماس با ما واتساپ اینستاگرام
تماس بگیرید