بازار بادام ایران
خانه / بادام تازه / قیمت بادام مامایی تازه
بادام تازه ۰۹۱۲۰۷۷۴۱۲۸

قیمت بادام مامایی تازه

قیمت بادام مامایی تازه را می توانید از طریق تماس با ما استعلام کنید. تلاش ما این است که قیمت بادام مامایی را منصفانه اعلام نماییم.

اعلام عادلانه قیمت بادام مامایی به این علت است که شرکت زرین بادام با کشاورزان عمده ، مستقیما وارد مذاکره شده و واسطه ها را حذف کرده است.

قیمت بادام مامایی تازه ۰۹۱۲۰۷۷۴۱۲۸

بادام مامایی تازه باکیفیت

برای تعیین میزان کیفیت مغز بادام مامایی روش های گوناگونی وجود دارد. اما به شکل ساده می گوییم که هر چه تعداد مغزهای بادام در ۱۰۰ گرم آن کمتر باشد مغز بادام مامایی درشت تر است . در حال حاضر بزرگترین سایزهای بادام مامایی، مغز بادام ۸۰ تا ۱۰۰ تایی است. اما گاهی این سایزها به میزانی که بتوان بار عمده از آن تامین کرد در بازار وجود ندارد .

البته سایزهای ۱۱۰ تا ۱۴۰ نیز در رنگ و طعم همانند ۸۰ تایی با کیفیت و مرغوب هستند اما به تناسب سایز کوچکتر ، قیمت آن نیز پایینتر تعیین می شود و به راحتی می توان به هر میزان که مشتری سفارش دهد آن را تامین کرد .

فروش بادام مامایی تازه به خریداران عمده

شرکت زرین بادام دارای این توان است که به هر میزانی که شما سفارش دهید بار مرغوب را برای شما تامین کند. هر چند به مشتریانی که طالب بادام های ضعیف تر باشند نیز محصول دلخواهشان را عرضه می کند. تمرکز ما روی فروش عمده است اما از همکاری با کسانی که به میزان کمتر نیز سفارش دهند دریغ نمی کنیم .

قیمت بادام مامایی تازه ۰۹۱۲۰۷۷۴۱۲۸

خرید بادام مامایی تازه از کشاورزان

اگر کشاورز و دارای درخت بادام مامایی هستید می توانید جهت فروش محصول خود با ما تماس بگیرید و ویژگی های محصول خود را بیان نمایید. نکته ای که در میان است اینکه شرکت زرین بادام خریدار عمده بادام مامایی با کیفیت و پر مغز است.

خرید بادام مامایی تازه از عمده فروشان

اگر کشاورز هستید یا عمده فروش خشکبار یا بادام هستید و دارای بار عمده بادام مامایی هستید و توان تهیه مداوم بار عمده با کیفیت و با قیمت مناسب را دارید با ما تماس بگیرید.

اگر متعهد به کیفیت و قیمت عادلانه هستید شما می توانید به عنوان تامین کننده بادام در شرکت زرین بادام انتخاب شوید. 

قیمت بادام مامایی تازه ۰۹۱۲۰۷۷۴۱۲۸

شرکت زرین بادام، بادام مامایی و انواع دیگر بادام را برای صادرکنندکان بادام و فروشندگان عمده بادام تامین می کند. این شرکت علاوه بر بادام مامایی، عرضه کننده انواع دیگر بادام نیز هست. از جمله در زمینه خرید و فروش بادام سنگی تازه، خریدو فروش مغز بادام سنگی تازه، صادرات بادام پوست کاغذی تازه این شرکت فعال است.

*بازار*

*مغز/بادام/پودر*

*ایران*

https://badamiha.ir

*جهت خرید ، فروش و صادرات این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید*:
شرکت زرین
مدیرفروش و صادرات: 09120998358
دفتر اصفهان: 09134484172
دفتر تهران و فکس: 02128427476
آدرس اینستاگرام: @zarinbadam
آدرس سایت: www.zarinmaghz.com
ایمیل: info@zarinmaghz.com

مطلب پیشنهادی

قیمت مغز بادام زمینی صادراتی | تولید عمده و فروش مستقیم

قیمت مغز بادام زمینی صادراتی در شرکت زرین که تولید عمده و فروش مستقیم بادام …

error: Content is protected !!ارسال
تماس با ما واتساپ اینستاگرام
تماس بگیرید