بازار بادام ایران
خانه / بادام درختی / قیمت فروش عمده بادام درختی سنگی
قیمت بادام درجه دو ۰۹۱۲۰۷۷۴۱۲۸

قیمت فروش عمده بادام درختی سنگی

قیمت بادام سنگی عمده با قیمت فروش جزء آن مسلما متفاوت است. قیمت بادام سنگی بسته کیفیت آن متفاوت است. بادام سنگی درجه یک مشتریان زیادی دارد هرچند مغز بادام سنگی درجه ۲ نیز متقاضی زیادی دارد. در میان خشکبار بادام سنگی یکی از پرمتقاضی ترین بادامها  است. اگر تصمیم به خرید بادام دارید تا دیر نشده بادام را از ما بخرید.

قیمت بادام سنگی درختی 09120774128

شیوه تعیین قیمت بادام سنگی

بسیاری از کشاورزان و باغ داران انواع بادام را باپوست و بدون فراوری به خریدار عمده بادام می فروشند. اما از شیوه کیل گیری بادام اطلاعی ندارند. در حالی که خریداران حرفه ای بادام ، بادام را با پوست می خرند تا با شکستن و بیرون آوردن مغر هم حمل آن ساده تر باشد و هم سود بیشتری عائد ان ها شوند. کیل هر نوع بادام با بادام دیگر فرق می کند. نمیتوان کیل بادام ها را با هم مقایسه کرد. قیمت بادام بستگی به کیل آن دارد. به میزان وزن مغز در یک کیلو بادام کیل می گویند. هرچه کیل بالاتر باشد قیمت نیز بالاتر میرود و هرچه کیل پایین باشد قیمت نیز کم می شود.

فروش عمده بادام سنگی

شرکت زرین بادام، بادام عمده شما را به قیمت می خرد. اگر خریدار عمده بادام هستید و یا در صادرات بادام فعال هستید با ما تماس بگیرید. اگر جنس باکیفیت را با قیمت واقعا متناسب می توانید به صورت عمده تهیه نمایید می توانید جزء تامین کنندگان ما باشید. اگر هم خریدار بادام هستید قیمت بادام سنگی درختی عمده در شرکت ما کاملا منصفانه است.

علاوه بر خرید و فروش بادام سنگی در خرید و فروش بادام درختی دیگر نیز فعال هستیم . همچنین در صادرات بادام به هند، صادرات بادام به ترکیه و صادرات بادام به روسیه و اروپا نیز فعال هستیم.

جهت سفارش بادام برای مصرف داخلی و یا برای صادرات بادام کافیست با ما در ارتباط باشید.

 

 

*جهت خرید ، فروش و صادرات این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید*:
شرکت زرین
مدیرفروش و صادرات: 09120998358
دفتر اصفهان: 09134484172
دفتر تهران و فکس: 02128427476
آدرس اینستاگرام: @zarinbadam
آدرس سایت: www.zarinmaghz.com
ایمیل: info@zarinmaghz.com

مطلب پیشنهادی

قیمت بادام درختی با پوست 09120774128

قیمت بادام درختی با پوست در بازار روز

کشور ایران با اینکه در یک منطقه خشکی قرار گرفته است اما در صنعت کشاورزی …

error: Content is protected !!ارسال
تماس با ما واتساپ اینستاگرام
تماس بگیرید