بازار بادام ایران
خانه / بادام آجیل / قیمت روز بادام پوست کاغذی در بازار
قیمت روز بادام پوست کاغذی در بازار ۰۹۱۲۰۷۷۴۱۲۸

قیمت روز بادام پوست کاغذی در بازار

قیمت روز بادام پوست کاغذی در بازار چقدر است؟ از کدام شرکت خرید و فروش بادام پوست کاغذی را داشته باشم؟ آیا فرقی بین بادام درختی پوست کاغذی و بادام سنگی وجود دارد؟ فرق بادام تلخ و شیرین غیر از طعم در چیست؟ قیمت روز بادام در بازار ایران چگونه است؟

فروش بادام کاغذی 09120774128

تولید و پخش بادام پوست کاغذی در اصفهان

تولید و پخش بادام پوست کاغذی در اصفهان توسط شرکت زرین مغز با نمایندگی فعال این شرکت به خوبی انجام می گردد .

اصفهان با قرار گرفتن در مسیر زاینده رود توانسته بعد از سامان به کشت بادام روی آورد ، بادام کاغذی خشکباری لوکس در ایران و جهان شناخته شده است . پوست نازک ، سفید و شکننده این بادام را به بادام پوست کاغذی معروف کرده است .

در مناطقی که بارندگی از ۳۰۰ میلیمتر به بالا باشد بادام درختی به خوبی رشد خواهد داشت . بنابراین در اصفهان مناطقی همچون فریدونشهر

 • سمیرم
 • چادگان
 • بخش هایی از لنجان
 • فریدن
 • گلپایگان

که رطوبت نسبی در آن جا بین ۳۰  تا ۴۰ درصد است بهترین گزینه برای تولید عمده بادام درختی می باشد .

بهترین نوع بادام درختی ایران در اصفهان و شهرستان های اطراف کشت می شود .

بادام پوست کاغذی اصفهان به صورت خام ، یک محصول به صرفه که به خاطر داشتن پوسته نازک به راحتی قابل مصرف می باشد

بادام محب اصفهان همان بادام کاغذی با چندین اسم شناخته شده است : بادام کاغذی یا بادام سفید

همه ی این ارقام خصوصیات بادام کاغذی را دارند .

توجه به نهال بادام سبب کیفیت بیشتر در تولید محصول می گردد و استفاده از نهال با کیفیت و بررسی طریقه رویش و سایر مراحل تولید در نهایت منجر به اراعه محصول با کیفیت برای متقاضیان این محصول می شود

در ابتدای رویش میوه پوشش سبز و مو مانندی اطراف مغز بادام را احاطه کرده که هنوز کال و رشد نکرده است . به آن خمیر آماندون گفته می شود که خود به تنهایی دارای خواص بسیاری است .

بعد از رسیدن بادام پوست سبز خشک و سفت شده که مغز بادام بیضی شکل و صاف با یک طرف نوک تیز در آن نمایان می شود .

شرکت زرین مغز آماده عرضه بادام پوست کاغذی به صورت عمده به مشتریان است و با کشاورزان این محصول ارتباط مستقیمی دارد

قیمت روز بادام درختی پوست کاغذی در بازار ۰۹۱۲۰۷۷۴۱۲۸

خرید مستقیم بادام پوست کاغذی اصفهان

خرید مستقیم بادام پوست کاغذی اصفهان را می توان از طریقه شرکت زرین مغز انجام داد

اصفهان از دیگر قطب های تولید کننده انواع بادام درختی ، رقم پوست کاغذی به طور عمده در ایران است . از مرغوبترین بادام های ایرانی است که خرید و فروش آن رونق اقتصادی به کشور بخشیده است .

انواع بادام در این استان کشت و برداشت می شود و راهی بازار های داخلی و خارجی می شود .

حدود ۱۰ هزار تن بادام سالیانه در اصفهان برداشت شده و توسط بازرگانان به کشورهای عربی ، هندوستان ، و کشورهای اروپایی تجارت می شود .

بادام پوست کاغذی به صورت خام و شور در بازار موجود است ، پوست بادام فوق العاده نازک و استحکام آن به اندازه پوست اصلی نیست .

شزکت زرین مغز با ایجاد نمایندگی های در عرضه و فروش بادام نظیر استان اصفهان توانسته  به مرکز  خرید و فروش مستقیم بادام کاغذی در اصفهان تبدیل شود .

قیمت بادام کاغذی 09120774128

خرید بادام پوست کاغذی

ما برای خرید بادام پوست کاغذی مشتریان زیادی در داخل و خارج داریم . مهمترین دلیل استمرار خرید مشتریان از ما ، اعتمادی است که در طول زمان به علت کیفیت مرغوب و قیمت منصفانه برای مشتریان ما ایجاد شده است.

علاوه بر اینکه مردم مصرف کننده بادام کاغذی ایران هستند مشتریان عمده خرید بادام پوست کاغذی این بادام را برای مصارف زیر خرید می کنند :

 • تهیه آجیل
 • صادرات بادام

بادام یکی از اصلی ترین خوراکی های موجود در آجیل است. یکی از بهترین بادام ها برای تهیه آجیل بادام کاغذی است چون پوست بسیار نازکی دارد و مصرف کننده به راحتی می تواند آن را بشکند. قیمت آن نیز متناسب است.

قیمت بادام کاغذی / شرکت زرین بادام ۰۹۱۲۰۷۷۴۱۲۸

فروش و صادرات بادام پوست کاغذی

در شرکت زرین مغز انواع بادام کاغذی در تناژ بالا به فروش می رسد . فروش بادام کاغذی در شرکت زرین مغز از فعالیت های مهم این شرکت می باشد. . ما جهت فروش داخلی بادام کاغذی نیز می توانیم با شما همکاری خوبی داشته باشیم.

ما بادام کاغذی را به کشورهای زیر صادر می کنیم :

 • روسیه
 • ترکیه
 • عراق
 • امارات
 • ارمنستان
 • افغانستان

فروش بادام کاغذی در شرکت زرین بادا ۰۹۱۲۰۷۷۴۱۲۸

فرق بادام درختی پوست کاغذی و بادام سنگی

دانستن تفاوت بادام پوست کاغذی و بادام سنگی سبب ایجاد تجارت مطعن تر و هدفمند تر در تجارت بادام می شود

هر دو بادام نوعی از بادام درختی هستنند با این تفاوت که بادام درختی پوست کاغذی دارای پوسته شکننده ای است و به راحتی با فشار دو انگشت دست شکسته می شود .

در حالی که بادام سنگی پوسته مقاومی دارد و با فشار دست به راحتی شکسته نمی شود . ولی به دلیل این که بسیار مقاوم به خشکی است در زمین های دیم امکان رشد و پرورش آن وجود دارد.

شرکت زرین بادام قیمت بادام پوست کاغذی 09120774128

هر دو بادام را می توان به صورت خام و یا شور و بو داده مصرف کرد و سرشار از ویتامین E هستند.

فروش روغن بادام

ما در زمینه فروش روغن بادام نیز فعالیت داریم . بادام جز غذاهای پر چرب محسوب می شود اما چون چربی موجود در آن مانند چربی روغن زیتون است سطح کلسترول خون را پایین می آورد و ریسک بیماری های قلبی را کاهش می دهد .

پزشکان برای افراد مبتلا به بیماری قلبی توصیه می کنند که روزی چند عدد بادام بخورند. ناگفته نماند که بادام در دو نوع تلخ و شیرین وجود دارد. اشاره ای به خواص انواع بادام داشته باشیم.

فرق بادام تلخ و شیرین

درصد روغن موجود در بادام تلخ و شیرین متفاوت است . بادام شیرین تقریبا ۵۰ تا ۵۵ درصد و بادام تلخ حاوی ۴۰ تا ۴۵ درصد روغن می باشد. از نظر ترکیبات هم تفاوت هایی را می توان دید. مثلا در بادام تلخ آمیگدالین وجود دارد.

خواص بادام شیرین :

 • ملین و ضد یبوست
 • رفع ناراحتی های تنفسی
 • رفع سرفه
 • مناسب برای درد معده و کبد

خواص بادام تلخ :

 • از بین برنده سنگ کلیه
 • مناسب برای تنگی نفس
 • مناسب در برابر سرفه

صدها خاصیت دیگر می توان از بادام نام برد که ما فقط اشاره ای به تعدادی محدود داشتیم. حتی می توان از قسمت های دیگر بادام مانند شکوفه بادام، برگ بادام و پوست بادام در طب و پزشکی استفاده کرد . روغن موجود در بادام را می توان استخراج کرد و استفاده های فراوانی از آن برد.

قیمت مغز بادام کاغذی ۰۹۱۲۰۷۷۴۱۲۸

قیمت روز بادام پوست کاغذی در بازار

قیمت روز بادام پوست کاغذی در بازار بسته به عوامل گوناگونی درگیر نوسان می باشد اطلاع از روند قیمتی این محصول مسلما تاجران به تجارت هدفمند تر سوق داده و سبب اطمینان بیشتر از خرید بادام کاغذی می شود  در کنار کیفیت بادام کاغذی میزان تولید سالیانه محصول تاثیر زیادی در قیمت بادام پوست کاغذی ایجاد می کند

از عوامل مهم در کاهش تولید بادام پوست کاغذی با کیفیت سردی هوا می باشد که سبب ازبین رفتن محصول می گردد از عوامل دیگر در کاهش تولید سالیانه محصول افت زدگی باغات بادام پوست کاغذی می باشد عدم دانش کشاورزی نوین تاثیر زیادی در این روند ایجاد می کند

شرکت زرین مغز با تولید انواع بادام پوست کاغذی و ارتباط مستقیم با باغداران تاثیری زیادی در افزایش  حجم تولید بادام کاغذی داشته است و توانسته فعالیت مثبتی در خرید مطمعن تر بادام کاغدی برای تاجران و گروهای تجاری مختلف ایجاد کند

 

لیست قیمت بادام کاغذی مرغوب خام 09120774128

قیمت بادام پوست کاغذی ۱۴۰۰

قیمت بادام پوست کاغذی وابسته به چند عامل زیر است :

 • درصد مغز موجود در آن
 • ریز و درشت بودن آن

هرچقدر مغز بیشتر و درشت تری داشته باشد قیمت بالاتری دارد . در مجموع قیمت بادام پوست کاغذی نسبت به سایر بادام ها در مجموع به صرفه تر است. چون درصد مغز در بادام های باپوست دیگر به اندازه بادام کاغذی نیست. بادام کاغذی حداقل ۵۰ درصد نسبت به کل زن خود مغز دارد و گاهی نا ۷۰ درصد نیز میرسد.

قیمت این محصول پرکاربرد تجاری  هر ازگاهی دچار نوساناتی می باشد ولی به راحتی می توان از طریق تماس با مدیر فروش شرکت قیمت روز بادام را متوجه شد.

صادرات پسته اکبری 09120774128

صادرات پسته اکبری

صادرات پسته اکبری به صورت های مختلف از جمله خشک ، تازه ، مغز شده و…. انجام می شود .

صادرات پسته برای شرکت های بازرگانی بسیار حائز اهمیت است ،  پس می توان بیان کرد میزان پسته وارداتی از طریق ایران در دنیا حدود ۳ میلیارد دلار پسته تازه و خشک برآورد شده و بالای ۶۰۰ میلیون دلار مغز پسته صادر شده است .

به دلیل استقبال سایر استان ها در کاشت پسته ، سطح زیر کشت این محصول در حال افزایش است ، در نتیجه سهم پسته اکبری کرمان از تولید پسته ایران یک چهارم است .

کشورهای

 • چین
 • هند
 • آلمان و ایتالیا
 • عربستان
 • امارات
 • روسیه

از بزرگترین وارد کنندگان مغز پسته از ایران می باشد .

با شناخت انواع پسته ، در انتخاب نوع و صادرات پسته به کشور هدف می توان انتخاب مناسبی داشته باشید و از صادرات آن سود بیشتری عاید شوید .

برای صادرات پسته ابتدا به نیاز مشتری باید توجه کرد ،

معمولا برای صادرات مغز پسته به اروپا بهترین نوع باید استفاده شود –

برای کشورهای توسعه متوسط با درآمد کمتر پسته با کیفیت متوسط صادر میگردد –

آلمان در استاندارد مواد غذایی بسیار سخت گیری می باشد .

شرکت زرین مغز با شناخت دقیق از کشورهای وارد کننده پسته ، نوع پسته اکبری را در مناطق کشت خریداری کرده  و با تولید پسته با کیفیت   این محصول را راهی بازار صادرات می کند .

 

مرکز فروش و صادرات بادام و پسته ایرانی

شرکت زرین

*جهت خرید ، فروش و صادرات این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید*:
شرکت زرین
مدیرفروش و صادرات: 09120998358
دفتر اصفهان: 09134484172
دفتر تهران و فکس: 02128427476
آدرس اینستاگرام: @zarinbadam
آدرس سایت: www.zarinmaghz.com
ایمیل: info@zarinmaghz.com

مطلب پیشنهادی

پسته عمده ارزان

فروش پسته عمده ارزان با بهترین قیمت

اگر به دنبال یافتن مرکز فروش پسته عمده ارزان با بهترین قیمت  هستید لطفاً این …

دیدگاهتان را بنویسید

تماس بگیریدارسال
تماس با ما واتساپ اینستاگرام