بازار بادام ایران
خانه / پسته / فروش پسته عمده ارزان با بهترین قیمت
پسته عمده ارزان

فروش پسته عمده ارزان با بهترین قیمت

اگر به دنبال یافتن مرکز فروش پسته عمده ارزان با بهترین قیمت  هستید لطفاً این محتوا را تا انتها مطالعه کنید، تا علاوه بر افزایش آگاهی و اطلاعات تان درباره پسته بتوانید خریدی مطمئن آسان و ارزان را تجربه کنید.

کشور ما از بزرگترین و باسابقه‌ترین کشورهای تولید کننده پسته در جهان است و از دلایل بی نظیر بودن طعم و کیفیت پسته ، موقعیت جغرافیایی و آب و هوایی کشور ایران است.

تولید پسته در ایران بیشتر در شهرهای زیر انجام می‌شود:
رفسنجان ،سیرجان ،دامغان، انار، نی ریز ،راور ،بابک، زرند کرمان و نایین . از آنجایی که کرمان و خصوصاً شهر رفسنجان از قطب های تولید پسته در ایران هستند پسته رفسنجان از نظر کیفیت و قیمت حرف اول را می‌زند

انواع پسته عمده ارزان انواع پسته عمده ارزان

در ادامه انواع پسته عمده ارزان را به شما معرفی می کنیم
پسته ها در انواع مختلفی وجود دارند که هر یک دارای خصوصیات و کاربرد خاصی هستند به طور مثال پسته کله قوچی پسته ای درشت با ظاهری زیبا است که میزان خندان بودن آن از سایر پسته ها بیشتر است و جلوه ی زیبایی به آجیل می دهد.

پسته فندقی در مقایسه با سایر پسته ها اندازه کوچکتری دارد و در یک کیلو از آن تعداد دانه های بیشتری وجود دارد و در اجیل هم کاربرد بسیاری دارد و مقرون به صرفه تر از سایر پسته ها است.

پسته احمدآقایی و اکبری لوکس ترین پسته های ایران هستند و به دلیل ظاهر زیبا و کیفیت بالا وطعم دلنشین ان قیمت بالاتری دارند این پسته ها در آجیل مصرف زیادی دارند.

پس دانستیم که به علت وزن سبک و تعداد بیشتر در یک کیلو پسته فندقی برای آجیل مقرون به صرفه تر از سایر پسته ها است اما اگر به دنبال پسته های لوکس برای اجیل هستید  در فروشگاه اینترنتی زرین مغز  انواع پسته ها را با قیمتی مناسب میتوانید سفارش دهید .

تمام پسته هایی که در بازار موجود هستند از مرغوبترین و با کیفیت ترین پسته ها نیستند و انواع ارزان تری نیز وجود دارند مانند:

  • پسته آب خندان:

که در واقع همان پسته دهن بسته هستند که تحت تاثیر فشار و دما خندان شده و کیفیت پسته خندان را ندارند و مغز آنها به اندازه پسته خندان درشت و زیبا نیست و این امر موجب شده که قیمت پایین تری داشته باشند

  • پسته کهنه:

پسته ها بعد از برداشت باید در شرایط بهداشتی و دمایی مناسبی قرار بگیرند تا از کیفیت آن کاسته نشود بسته‌ها در این شرایط زمان زیادی قابل نگهداری اند اما بعد از گذشت یک سال که پسته‌های تازه وارد بازار شدند پسته‌هایی که از سال گذشته باقی مانده بودند را به عنوان پست های کهنه می شناسیم که طعم و کیفیت پسته تازه را ندارند و به همین دلیل قیمت آنها پایین‌تر است

  • پسته درجه ۳:

این پسته ها بسیار ریز هستند وانس آنها  ۳۰-۲۸-۲۶میباشد. این پسته ها نیز نسبت به پست هایی با انس بالاتر قیمت پایین‌تری دارند و اغلب به کشورهایی چون عراق و چین صادر می شوند.

قیمت پسته عمده ارزان

 قیمت پسته عمده ارزان

برای دانستن قیمت پسته عمدهقیمت پسته عمده ارزان و همچنین خرید ان می توانید با مشاورین فروشگاه زرین مغز تماس بگیرید، در این شرکت به دلیل خرید مستقیم پسته از باغدار قیمت انواع بسته بسیار مناسب و مقرون به صرفه می باشد.

*جهت خرید ، فروش و صادرات این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید*:
شرکت زرین
مدیرفروش و صادرات: 09120998358
دفتر اصفهان: 09134484172
دفتر تهران و فکس: 02128427476
آدرس اینستاگرام: @zarinbadam
آدرس سایت: www.zarinmaghz.com
ایمیل: info@zarinmaghz.com

مطلب پیشنهادی

خرید پسته مرغوب شرکت زرین 09120774128

ممتازترین پسته صادراتی به اروپا

ممتازترین پسته صادراتی به اروپا شامل موارد زیر است : پسته احمدآقایی پسته اکبری پسته …

error: Content is protected !!ارسال
تماس با ما واتساپ اینستاگرام
تماس بگیرید