بازار بادام ایران
خانه / بادام درختی / قیمت بادام درختی سنگی مرغوب
قیمت بادام سنگی 09120774128

قیمت بادام درختی سنگی مرغوب

قیمت بادام سنگی درختی بستگی به مرغوبیت و عدم مرغوبیت آن دارد.
هرچه بادام مرغوبتر و خوش طعم تر باشد قیمت آن نیز بالاتر خواهد بود.
هرچند فروشندگان بادام باید قیمت بادام سنگی درجه یک را منصفانه اعلام کنند.

بادام درختی

انتظارات خریداران مغزبادام از تولیدکننده اصلی مغزبادام شیرین

تولیدکنندگان عمده و اصلی بادام شیرین ظرفیت و فرصت تولید مغزبادام شیرین را نیز دارند منتها به طور کلی استفاده از دستگاه های سنتی و صنعتی بادام شکن برای تهیه و تولید مغزبادام ضروری است که شاید برخی از تولیدکنندگان بادام ایرانی در مناطق عمده به دلیل تسلط و جذب خریداران و مشتریان بیشتر بادام درختی با صرف هزینه های بیشتر تولید مغزبادام شیرین را نیز در برنامه های خود قرار دهند.

انتظارات خریداران مغزبادام از تولیدکننده اصلی مغزبادام شیرین به گونه ای است که ضمن خرید بادام باکیفیت و مرغوب و بی واسطه از آنها بتوانند از مزیت یک جای خرید مغزبادام نیز بهره مند شوند.

تولیدکننده اصلی بادام شیرین به دلیل اینکه تمرکز و تخصص ویژه ای در تولید بادام شیرین دارد ، خریدار بادام گرایش دارد که مغز بادام شیرین را نیز به همان طریق با کیفیت و مرغوب تهیه نماید. عمده ترین تولیدکنندگان بادام در شهرهای شهرکرد، اصفهان ، فارس و کردستان مغز بادام شیرین را با قیمت و تنوع گوناگون به دست خریداران و مشتریان می رساند.

خرید بادام مامایی ۰۹۱۲۰۷۷۴۱۲۸

 خرید مطمئن مغز بادام ارزان قیمت با شرکت زرین مغز

برای اجرای یک خرید مطمتن بادام ارزان قیمت ما به شما شرکت زرین بادام را پیشنهاد می دهیم. چنانچه تولید بادام درختی یا زمینی را به عهده دارید و یا در زمینه خرید فروش بادام درختی مرغوب ایرانی فعالیت می کنید، قیمت ارزان بادام  را از کارشناسان فروش مجموعه جویا شوید.

شرکت زرین مغز تولیدکننده بادام نیز می باشد از این رو قیمتی که شرکت ما ارائه می دهد، کیفیت مطلوب بادام را نیز مدنظر قرار می دهد. خرید بادام به صورت عمده و فله یا بسته بندی در اختیار فروشندگان و یا بازار مصرف بادام درختی می رسد. بادام که دارای ارقام مختلفی چون درختی سنگی و مامایی ، کاغذی و محب بادام سفید و بادم شاهرودی می باشد.

دربین مغزیجات خرید مغزبادام مامایی بی دردسرترین خرید بادام را رقم می زند چرا که برای مشتریانی که به دنبال مغز بادام شیرین هستند می توان این بادام انحصاری ایرانی را پیشنهاد داد.

قیمت مغز بادام 09120774128

مرکز حرفه ای فروش ارزان قیمت ترین مغز بادام

مغزبادام هایی که توسط تولیدکننده بادام به بازار عرضه و به فروش می رسد با قیمت کمتر و ارزان تری به دست مشتریان می رسد. حذف شدن واسطه ها و دلالان بازار بادام به بهبود شرایط فروش بادام کمک مفیدی می رساند. ارتباط با مرکز تولید عمده بادام درختی و سایر انواع بادام نیزموجب کاهش قیمت های اضافی خرید فروش بادام می شود.

علاوه بر این مغزبادام هایی که تنوع در طعم ندارند و خام بدون افزودنی ها به فروش می رسند قیمت پایین تر و ارزان تری در مقایسه با مغزبادام های بوداده ، برشته و نمکی و … دارند.

شرکت زرین مغز فعالیت خود را  در جهت و همراستا با اهداف اعتلا موقعیت  مغز بادام ایرانی مشخص و مدون می سازد. جلب رضایت خریداران عمده مغزبادام از خرید ارزان قیمت ترین مغزبادام باید همراه با حفظ اصالت و برتری کیفی مغز بادام باشد.

خرید بادام 09120774128

قیمت بادام سنگی عمده

قیمت مغز بادام خام ارتباط مستقیمی با قیمت خود بادام دارد.
هر چه بادام با پوست گرانتر باشد مغز آن نیز گرانتر خواهد بود.
در میان مغزهای بادام درختی ، قیمت مغز بادام مامایی از همه بالاتر است.
این به خاطر ویژگی های منحصر به فرد بادام و قابلیت بالای آن در صادرات است.
در رتبه های بعد از قیمت بادام مامایی به ترتیب قیمت بادام ربیع ، قیمت بادام شاهرودی و قیمت بادام کاغذی قرار می گیرند.

البته قیمت انواع بادام درختی نسبت به قیمت بادام زمینی بالاتر است که به راحتی می توانید آن را از مدیر فروش شرکت استعلام نمایید.
در شرکت زرین بادام مامایی، بادام محب، بادام منقا، بادام کاغذی، بادام سنگی، بادام درختی، بادام تلخ ، پودر بادام، خلال بادام و بادام شور به وفور یافت می شود و قیمت بادام به روز رسانی شده اعلام می شود.

صادرکننده بادام 09120774128

 صادرات مغز بادام شیرین شاهرودی یا مامایی ؟

سلیقه های متفاوت در بازاربادام توسط صادرات بادام و انواع مغزبادام در بازارهای بین المللی جواب داده می شود. بادام شاهرودی از جمله بادام های درختی ایرانی است که برای صادرات متقاضی و خریدار داخلی و خارجی فراوان دارد. شاهرودی بادامی است که دودسته ۱۲ و ۲۱  دارد و برای صادرات انتخاب می شود. تنوع در ارقام بادام شاهرودی موجب فروش عمده بادام و یا صادرات گسترده مغزبادام شاهرودی ایرانی شده است. علاوه براین زمینه برای تولید بادام شاهرودی در ایران با وسعت در ارقام و به ویژه ارقام ۱۲ شاهرودی مهیا شده است.

شباهت مغز بادام مامایی به مغزبادام شاهرودی سبب می شود که گاهی به صورت مخلوط صادرات مغزبادام شاهرودی انجام شود. ناگفته نماند بازار صادرات بادام مامایی رونق و فروش بیشتری نسبت به بادام شاهرودی دارد. شیرین بودن مغزبادام شاهرودی منفعت و مزیتی مهم برای خرید فروش و افزایش صادرات بادام به حساب می آید که نگرانی خریدار و فروشنده بادام را در مورد تلخ بودن اتفاقی بادام و مغز بادام از بین می برد.

خلال پسته و بادام

پخش تخصصی و عمده بادام زمینی و خشکبار صادراتی

خوشبختانه کشور ما از موهبت فراوانی در زمینه خشکبار برخوردار است. خشکبار به محصولاتی چون انواع مغذیجاتی پسته بادام گردو فندق و یا برگه یا میوه های خشک شده مثل انجیر خشک شده ، کشمش، برگه زردآلو، یا برگه هلو  گفته می شود. هر کدام از این محصولات از تولیدات ایرانی ، بازار داخلی و خارجی را به صورت منحصربفرد در اختیار دارند.

از پسته صادراتی که درشت و خوش ظاهر باشند مثل پسته اکبری و پسته کله قوچی در طعم های متنوع خام یا شور و بسته بندی های صادراتی می توان اشاره کرد. فروش و پخش تخصصی خشکبار صادراتی در کنار صادرات نفت می تواند ارزآوری چشمگیری برای اقتصاد ایران به همراه داشته باشد. مورد توجه قرار دادن کیفیت و معیارهای بهداشتی و سلامتی در پخش تخصصی و عمده بادام زمینی و خشکبار صادراتی تضمین کننده ارتقا و استقبال خریداران عمده بادام زمینی و خشکبار می باشد.

پخش عمده بادام زمینی، در کنار انواع خشکبار دیگر در دستور کاری شرکت زرین مغز قرار دارد.

(مرکز تولید ،فروش و صادرات بادام ایرانی )

شرکت زرین مغز

*جهت خرید ، فروش و صادرات این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید*:
شرکت زرین
مدیرفروش و صادرات: 09120998358
دفتر اصفهان: 09134484172
دفتر تهران و فکس: 02128427476
آدرس اینستاگرام: @zarinbadam
آدرس سایت: www.zarinmaghz.com
ایمیل: info@zarinmaghz.com

مطلب پیشنهادی

قیمت بادام درختی با پوست 09120774128

قیمت بادام درختی با پوست در بازار روز

کشور ایران با اینکه در یک منطقه خشکی قرار گرفته است اما در صنعت کشاورزی …

دیدگاهتان را بنویسید

error: Content is protected !!ارسال
تماس با ما واتساپ اینستاگرام
تماس بگیرید