بازار بادام ایران
خانه / بادام آجیل / خرید بدترین بادام صادراتی ویژه خشکبار و آجیل فروشان
فروش بادام محب درجه یک شرکت زرین بادام ۰۹۱۲۰۷۷۴۱۲۸

خرید بدترین بادام صادراتی ویژه خشکبار و آجیل فروشان

در شرکت زرین بادام قدمت زیادی دارد. مرکز خرید بادام صادراتی زرین بادام در خدمت شماست. خرید آجیل بادام معمولا در کشور ما به صورت عمده انجام می شود.

مرکز پخش عمده بادام آجیل عید و یلدا

فروش بادام آجیلی شرکت زرین بادام ۰۹۱۲۰۷۷۴۱۲۸

مرکز فروش عمده بادام آجیل در تهران

فروش بادام آجیل معمولا به صورت عمده در خشکبار فروشان تهران و سایر شهرهای دیگر انجام می گیرد. در سراسر کشور مراکز زیادی فروش بادام آجیل را برعهده دارند. بادام چون در کشور ما به وفور کشت می شود در بازار خشکبار و آجیل فروشان نیز به وفور یافت می‌شود. اما در برخی مواقع است که بازارها با کمبود بادام ایرانی مواجه می شوند و در اینجاست که شرکت های با سابقه فروش عمده بادام می توانند قدمت و اعتبار خود را ثابت کنند.

شرکت زرین بادام یکی از این شرکتهای بزرگ تولید ، فروش و صادرات بادام است که در هیچ زمانی با کمبود بادام مواجه نمی شود. شما می توانید بادام درخواستی خود را در هر کیفیت و با هر تناژی از شرکت ما دریافت نمایید.

فروش بادام محب درجه یک شرکت زرین بادام ۰۹۱۲۰۷۷۴۱۲۸

مرکز پخش عمده بادام آجیل

شرکت زرین بادام یک مرکز پخش عمده بادام آجیل است که شما می توانید انواع بادام های ایرانی را از آن خریداری نمایید. بادام های ایرانی که در بازار مورد استقبال قرار می گیرند متنوع هستند. این بادامها عبارتند از:

  • بادام مامایی
  • بادام کاغذی
  • بادام سنگی
  • بادام ربیع
  • بادام شاهرودی

اگر خشکبار فروش هستید و مایلید در زمینه پخش بادام ایرانی به صورت عمده فعالیت نماید می توانید با ما همکاری نزدیکی داشته باشید و بادام خود را ازما تهیه نمایید. اگر آجیل فروش هستید و به صورت تخصصی در زمینه فروش بادام به مشتریان اصلی فعالیت دارید می‌توانید روی تهیه بادام خود از شرکت زرین بادام حساب ویژه‌ای باز کنید.

بادام آجیلی عید شرکت زرین بادام ۰۹۱۲۰۷۷۴۱۲۸هر یک از بادام های ایرانی دارای ویژگی های خاصی می باشند. اگر به دنبال بادام صادراتی هستید و برای مشتری شما قیمت بالا ایرادی ندارد ما بادام مامایی را به شما پیشنهاد می کنیم. اگر برای مشتری شما قیمت نیز اهمیت دارد ما بادام مامایی ۱۲۰ تا ۱۴۰ دانه را پیشنهاد می کنیم که هم دارای کیفیت بالایی است و هم قیمت متعادلی دارد. بادام کاغذی نیز گزینه مناسبی برای صادرات به کشورهای حاشیه شمالی ایران و کشورهای عربی است.

مرکز صادراتی

شرکت زرین بادام علاوه بر فروش بادام ، مرکز خرید بادام صادراتی از تولیدکنندگان عمده نیز می باشد. ما انواع بادام درختی و زمینی تولید ایران را از تولید کنندگان عمده آن دریافت می‌کنیم به دست صادر کنندگان و فروشندگان عمده می‌رسانیم.
اگر شما کشاورز عمده کار بادام هستید و هر سال تولید بادام زیادی دارید می توانید با مدیر فروش و خرید ما تماس بگیرید و یکی از تامین کنندگان عمده بادام شرکت زرین بادام باشید . کشاورزان عمده کار بادام زیادی با ما همکاری می کنند. اما به علت اینکه شرکت زرین بادام مرجع خرید و فروش بادام در سطح ملی و جهانیست مایلیم با کشاورزان و تولیدکنندگان عمده بادام جدید نیز وارد معامله شویم. ما بادام با کیفیت شما را با قیمت متعادل خرید می نماییم.

اگر بادام با کیفیتی دارید و در تناژ بالا مایل به همکاری با ماهستید و قیمت آن را نیز متعادل تعیین می نمایید با مدیر فروش ما تماس بگیرید.

زرین بادام شرکت بادام صادراتی 09120774128

نمایندگی پخش بادام

اگر نمایندگی‌ پخش بادام هستید و یا در زمینه پخش محصولات مختلف فعالیت دارید و مایلید که از این به بعد در زمینه پخش بادام نیز فعالیت چشمگیر داشته باشید می توانید بادام خود را از شرکت زرین بادام خرید نمایید. اگر شما با آجیل فروشان و خشکبار فروشان دیگردر ارتباط هستید نیز می‌توانید بادام درخواستی آنها را از ما دریافت نمایید و میان آن ها پخش کنید. در میان بادام های ایرانی هرکدام را که شما مایل باشید ما برای شما تهیه می نماییم.

*جهت خرید ، فروش و صادرات این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید*:
شرکت زرین
مدیرفروش و صادرات: 09120998358
دفتر اصفهان: 09134484172
دفتر تهران و فکس: 02128427476
آدرس اینستاگرام: @zarinbadam
آدرس سایت: www.zarinmaghz.com
ایمیل: info@zarinmaghz.com

مطلب پیشنهادی

بادام آجیلی کاغذی شرکت زرین بادام 09120774128

فروش آجیل بادامی ویژه با قیمت عمده

در ایام پایانی سال و ایام نزدیک به عید و تعطیلات عید نوروز فروش آجیل …

error: Content is protected !!ارسال
تماس با ما واتساپ اینستاگرام
تماس بگیرید