بازار بادام ایران
خانه / بادام / قیمت مغز بادام مامایی صادراتی در حال افزایش
قیمت مغز بادام مامایی 09120774128

قیمت مغز بادام مامایی صادراتی در حال افزایش

قیمت مغز بادام مامایی 09120774128

در سال ۱۴۰۰ قیمت مغز بادام مامایی افزایش چشمگیری نسبت به سال ۹۹ داشت. مهمترین علت نوسانات قیمت دلار و نوسان قیمت پسته بود. اما داستان قیمت بادام مامایی در سال  ۱۴۰۰ بسیار متفاوت از گذشته است. این مقاله به این مساله خواهد پرداخت.

تامین کننده بادام درختی تازه

تامین کننده بادام درختی تازه را می توان به یکی از قطب های تولید بادام ایران مرتبط دانست. اصفهان را به نوعی جز مرکز تولید بادام تازه می دانند. موقعیت جغرافیایی و شرایط جوی مساعد زمینه لازم برای رشد و تولید بادام در اصفهان را مهیا ساخته است.

رقم های متنوع بادام نظیر بادام مامایی، ربیع و پوست کاغذی و شاهرودی در حجم عمده و با کیفیت ممتاز در اصفهان به بار می نشیند. میزان برداشت بادام درختی تازه از اصفهان رقمی نزدیک به ۷ هزارتن محاسبه می شود که در شهرستان های تیران ، کرون و نجف آباد و لنجان تولید می شود.

بادام درختی تازه را در بازارهای خرید فروش بادام می توان تهیه کرد یا از سر باغات و بدون واسطه از تولید کننده بادام خریداری نمود که هم قیمت بصرفه تری پیشنهاد شود و هم در تضمین کیفیت بادام اطمینان بیشتری حاصل گردد. تولید بادام در اصفهان به دو صورت دیمی و آبیاری شده صورت می گیرد.

مرکز پخش بادام زمینی برشته استانه

بادام زمینی ماده مغذی وخوشمزه است که مصرف آن برای سلامتی و بهبود عملکرد سیستم بدنی موثر و مفید شناخته شده است. مرکز پخش بادام زمینی برشته آستانه فعالیت خود را به صورت اینترنتی و یا حضوری شکل می دهد .

بادام زمینی برشته آستانه را از کارخانجاتی که در ان عملیات فراوری عملی می شود خریداری می کنند و در انواع مختلف بادام زمینی را به صورت غلاف دار و بدون غلاف ف خام یا برشته ( بوداده ) به دست خریداران و مصرف کنندگان می رساند.

بادام زمینی برشته را به همراه سایر طعم ها مانند نمکی، فلفلی و سرکه ای اضافه کرده و باعث پاسخگویی نیاز مشتریان متنوع می شوند.

بادام زمینی برشته آنتی اکسیدان های زیادی دارد که از بیماری سرطان جلوگیری به عمل می آورد. همچنین  مانع بیماری های قلبی شده و هورمون های زنانه را تنظیم می کند.بادام زمینی برشته برای زنان باردار نیز به میزان کافی توصیه می شود.

برای شادابی و لطافت پوست و مو نیز بادام زمینی نقش ویژه ای دارد. همچنین اسیدهای چرب موجود در بادام زمینی از تورم های پوستی و قرمزی جلوگیری می کند.

از پسوریازیس و اگزماهای پوستی ممنانعت به عمل می آورد یا تحقیقات اخیر نشان می دهد می تواند در درمان آن موثر باشد. ماده طبیعی موجود در بادام زمینی برشته به نام ال ارژنین برای مردان می تواند عامل تقویت کننده قوای جنسی باشد و از بیماری های اختلال نعوظ جلوگیری نماید.

درمان طاسی و کم پشتی مو را نیز با خرید و مصرف بادام زمینی برشته می توان پیش برد.

خرید مغز بادام مامایی از باغدار

هرچند شرکت زرین مغز خود تولید کننده بادام مامایی ، بادام کاغذی ، بادام ربیع و بادام سنگی است اما مراکز فروش مغز بادام مامایی همچون شرکت زرین مغز با سیل مشتریان فراوانی از هند ترکیه کشورهای عربی روسیه و کشورهای اروپایی مواجه است.
پس طبیعی است که جهت تامین سفارشات مشتریان داخلی و خارجی خود با تامین کنندگان و باغداران عمده‌ بادام مامایی تعامل بسیاری داشته باشد.

از همین جا از باغداران عمده بادام مامایی دعوت می کنیم که با مدیر فروش شرکت زرین مغز تماس بگیرند و با مذاکره با مدیر فروش یکی از تامین کنندگان عمده بادام مامایی شرکت باشند.
.
کشاورزان از جمله کشاورزان حاشیه زاینده رود استان چهارمحال و استان اصفهان زحمات بسیاری را در زمینه کشت و فرآوری بادام متحمل می شوند. پس طبیعی است که باید بتوانند محصولات خود را به راحتی فروشنده عرضه نمایند و در قبال زحمات خود قیمت مناسبی را بر روی محصولات خود دریافت کنند.

خرید عمده مغز بادام مامایی 09120774128

به همین خاطر شرکت زرین مغز از کشاورزانی که دارای بادام با کیفیت مامایی هستند و قیمت متعادل را روی بادام خود انتظار دارند دعوت می کند که محصول خود را به این شرکت عرضه نمایند.

فروش عمده مغز بادام مامایی

اگر به دنبال فروش عمده مغز بادام مامایی هستید و میخواهید مرکزی را پیدا کنید که به صورت عمده مغز بادام مامایی را از آن دریافت نمایید باید آنرا در استان چهارمحال و بختیاری جستجو کنید. در سال های اخیر بیشترین تولید بادام مامایی در حاشیه زاینده رود استان چهارمحال و بختیاری بوده است. در سال ۱۴۰۰ حدود ۲۴ هزار تن بادام در این استان تولید شد که ۶۵ درصد آن را رقم مامایی صادراتی تشکیل می‌داد.
به علت حجم بالای بادام مامایی در استان و رقم بالای قیمت بادام مامایی بیشترین فروش مغز بادام این استان به تاجران هندی و ترکی و عربی است. فروش داخلی این بادام چشمگیر نیست اما فروش خارجی آن بسیار عالی است.

فروشگاه مغز بادام مامایی 09120774128شرکت زرین مغز همه روزه با تاجران ایرانی و خارجیی در تماس و روبروست که مایلند مغز بادام مامایی را به شکل عمده از این شرکت دریافت و آن را در بازار خارج عرضه نمایند.
ما در شرکت فروش عمده مغز بادام مامایی را به همراه بسته بندی شکیل انجام می دهیم. تمام فرآیند خریدبادام، پوست گیری ، سرتینگ و بسته بندی و ارسال آن نیز به عهده شرکت میباشد. پس با خیال راحت با شرکت تماس بگیرید و سفارش خود را در هر تناژی که هست ارائه نمایید و آن را تحویل بگیرید.

قیمت مغز بادام مامایی سال ۱۴۰۰

گفته شد که نوسان بسیار زیادی در سال ۹۹ در قیمت مغز بادام مامایی ایجاد شد. اما احتمالا قیمت بادام مامایی در سال ۱۴۰۰ نیز دچار افزایش زیادی شود. علت آن را دیگر نباید در نوسانات قیمت ارز و کمبود پسته جستجو کرد. چرا که احتمال این نوسانات در سال۹۹ بسیار کم است.
اما یک علت بسیار مهم وجود دارد که احتمال افزایش قیمت مغز بادام مامایی را بسیار بالا می برد و آن سرمازدگی درختان بادام به شکل گسترده در حاشیه زاینده‌رود استان چهارمحال و بختیاری است.

خرید عمده مغز بادام مامایی 09120774128درخت بادام مامایی بسیار به سرما حساس است. اگر درجه برودت هوا در نیمه شب از منفی ۲ درجه پایین‌تر برود احتمال سرمازدگی درختان بادام مامایی به شدت بالا می رود.

امسال در بهار ۹۹ هرچند با بارندگیهای بسیار عالی رو به رو بودیم اما برودت هوا نیز بسیار احساس شد. بسیاری از باغات درختان بادام مامایی دچار سرمازدگی شدند. پس طبیعی است که در سال ۹۹ با کمبود بادام مامایی در بازار روبرو باشیم و همین باعث افزایش قیمت مغز بادام مامایی خواهد شد.
اگر در اردیبهشت ماه در حال مطالعه این مقاله در مورد قیمت مغز بادام مامایی صادراتی هستید به شما توصیه می کنیم که هر چه زودتر سفارش خود را جهت خرید مغز بادام مامایی به شرکت زرین مغز ارسال نمایید. به علت اینکه قیمت مغز بادام مامایی بعد از اردیبهشت ماه افزایش بسیار زیادی خواهد داشت.

نمایندگی فروش بادام منقا

بادام منقا را با نام های دیگری چون بادام پوست کاغذی معرفی می کنند. براساس اینکه بادام منقا پوست چوبی نازک ترد و شککنده ای داراست در مصرف و استفاده از آن راحتی و سهولت احساس می شود.

به سادگی و با فشردن بادام بین انگشتان دست می توان به مغز بادام کاغذی رسید. همین دسترسی آسان به مغز بادام تاثیر بسزایی در فروش بیشتر بادام داشته است. جایگاه بادام منقا در سبد آجیل و خشکبار ایرانی مشخص است

به طوری که از بادام منقا برای مراسم و پذیرایی هایی لوکس و تجملاتی استفاده می شود. مزیت دیگر فروش بادام منقا میزان و درصد مغز به پوست بادام است که این رقم بالا محاسبه می شود و نسبت به بادام سنگی و بادام مامایی مغز بیشتری دارد.

شرکت زرین مغز نمایندگی فروش بادام منقا را عهده دار است و می کوشد بهترین و با کیفیت ترین بادام را به خریداران و مشتریان عرضه دارد.

صادرات بادام سفید ایرانی

رتبه و جایگاه ایران در تولید بادام سفید نشان می دهد که می تواند در عرصه صادرات نیز توانمند باشد. بادام سفید در شرایط اقلیمی کشور ما به خوبی جواب می دهد و تولید موثری دارد.

بادام سفید که برای صادرات انتخاب می شود باید درارای ویژگی های باشد مانند ترد بودن  و طعم دلپذیر داشتن، از خرابی و فساد دور بودن و تازگی آن احساس شود.

صادرات بادام سفید ایرانی بازار متنوعی را به خود اختصاص داده است که می تواند بهترین بادام را در مجموعه آجیل به مشتریان و بازرگانان خارجی ارائه دهد. معروف ترین و بهترین بادام سفید ایرانی که برای صادرات انتخاب می شود شامل بادام محب، بادام سنگی، بادام کاغذی و بادام زمینی است.

صادرات مغز بادام مامایی

به دلیل مرغوبیت مغز بادام مامایی نسبت به بادام های دیگر متقاضی زیادی در کشورهای خارجی برای خرید مغز بادام مامایی ایرانی وجود دارد. همین مسئله صادرات مغز بادام مامایی را به شکل چشمگیری بالا برده است. بیشترین ارزآوری کشور از بادام مربوط به صادرات مغز بادام مامایی به هند است.

صادرات مامایی ۱۰کیلویی ۰۹۱۲۰۷۷۴۱۲۸بارها تاکید کرده ایم که کشور نباید به خام فروشی مغز بادام مامایی و مغز بادام های دیگر اکتفا کند بلکه باید صنایع تبدیلی را به خصوص در استان چهارمحال احداث نمایند تا این محصول استراتژیک با ارزش افزوده فراوان به کشورهای دیگر صادر شود.

متقاضیان مغز بادام مامایی در کشورهای دیگر به شرح زیر می باشند :

  • هند
  • ترکیه
  • روسیه
  • کشورهای اروپایی
  • کشورهای عربی

نوسان قیمت بادام ربیع در بازار

قیمت بادام ربیع بستگی زیادی به کیفیت و مرغوبیت بادام سفارشی دارد و همچنین میزان و حجم بادامی که قصد خرید آن را داشته باشید. خرید بادام ربیع به صورت عمده به قیمت منصفانه تری نزدیک است تا زمانی که بادام را به اندازه و حجم کم خریداری کنید.

بادام را اگر با طعم های شور و افزودنی های مجاز خرید فروش کنند میزان قیمتی که برای آن محاسبه می شود بیشتر از بادام خام خواهد بود.

مغز بادام ربیع شور قیمت بالاتری دارد. و ارزانتر از همه انواع این است که به شکل خام مصرف و خرید شود.

گاهی برخی از شیوه های خرید نیز بر روی قیمت بادام ربیع در بازار اثرگذار می باشد مثلا افرادی که از روش خرید و ثبت سفارش اینترنتی بهره می گیرند، صرفه جویی قابل توجهی در زمان و هزینه های رفت  و آمد به محل حضوری فروش بادام ربیع ایجاد می کند.

اما با این حال پاره ای از عوامل متغیر در نوسان قیمت بادام ربیع در بازار نقش ثابت دارند. مسائل و حواشی سیاسی اقتصادی، افزایش کاشت و تولید یا کاهش تولید نیز به سهم خود در بالا پایین شدن قیمت بادام تاثیرگذار هستند.

قیمت روزانه کشمش صادراتی

کشمش از جمله محصولاتی است که می تواند رتبه ایران را در صادرات محصولات غیرنفتی ارتقا دهد و تثبیت سازد. ارزآوری که برای صادرات کشمش تخمین زده می شود بسیار قابل ملاحظه است و دارای ارزش اقتصادی و مالی فراوانی می باشد.

امتیاز کشمش به برگزیده بودن انگور ایران بر میگردد که از نتیجه فراوری روی انگور کشمش حاصل می شود. کشمش صادراتی باید در بسته بندی مقاوم و شکیل تهیه شود و به کشورهای دیگر صادر شود تا به خوبی معرف محصول ایرانی باشد.

شهرستان ملایر را به عنوان یکی از مرکزهای عمده و اصلی تولید کشمش ایران شناسایی می کنند. بعد از آن فارس و شهرستان اقلید و بوانات، بناب در آذربایجان شرقی و استان قزوین و زنجان نیز اهمیت ویژه ای در تولید کشمش مرغوب ایرانی دارند.

کیفیت کشمش ایرانی نسبت به کشمش سایر کشورها فاحش و آشکار است طعم و مزه کشمش ترکیه ای و آمریکایی چندان طرفدار و خریدار ندارد این ها نمونه ای از کشمش وارداتی هستند.

قیمت کشمش به سایر و اندازه آن ، درجه کیفی و مرغوبیت آن و زمان برداشت بستگی دارد اصولا قیمت کشمش صادراتی توسط باغداران و یا افرادی که در این زمینه فعالیت اقتصادی دارند با توجه به تحریم های بازار و یا قیمت دلار و افزایش کاهش آن بررسی و قیمت گذاری می شود. چند مدل از کشمش صادراتی به ارقام پرطرفدار و خریدار معرفی شده اند که شامل کشمش پلویی ، تیزابی و مویز ، کشمش تیفی و کشمش سبز قلمی می باشد.

برای اطلاع از قیمت روزانه کشمش صادراتی با شرکت زرین مغز و مشاوران فروش در ارتباط باشید. در این مجموعه تلاش می شود قیمت گذاری عادلانه و مناسبی برای صادرات کشمش ارائه شود تا رغبت و تمایل بازرگانان ایرانی برای معرفی کشمش ایرانی به بازارهای جهانی فراهم شود.

مرکز خرید فروش صادرات بادام مامایی؛

شرکت زرین مغز

*جهت خرید ، فروش و صادرات این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید*:
شرکت زرین
مدیرفروش و صادرات: 09120998358
دفتر اصفهان: 09134484172
دفتر تهران و فکس: 02128427476
آدرس اینستاگرام: @zarinbadam
آدرس سایت: www.zarinmaghz.com
ایمیل: info@zarinmaghz.com

مطلب پیشنهادی

قیمت بادام مامایی کیلویی چند

مقاله حاضر به بررسی و تحقیق پیرامون این مسئله که در بارار ایران قیمت بادام …

error: Content is protected !!ارسال
تماس با ما واتساپ اینستاگرام
تماس بگیرید