بازار بادام ایران
خانه / بادام ایران / فروش نقدی بادام درختی ایران
فروش نقدی بادام درختی ایران در شرکت زرین بادام ۰۹۱۲۰۷۷۴۱۲۸
فروش نقدی بادام درختی ایران در شرکت زرین بادام ۰۹۱۲۰۷۷۴۱۲۸

فروش نقدی بادام درختی ایران

فروش بادام درختی ایران در نمایندگی های اصلی ما در سراسر کشور امکان پذیر شده است. اگر شما هم مایل به خرید عمده و نقدی بادام درختی ایران هستید ما شرکت زرین بادام را به شما پیشنهاد می دهیم. بادام درختی ایرانی یکی از بهترین بادام های درختی دنیا است. با خرید عمده آن دیگر نگران کیفیت محصول خریداری شده خود نباشید.

چرا که ما در شرکت زرین بادام ، بادام تولیدی حاشیه زاینده‌رود را به صورت مستقیم از تولید کننده اصلی و با کیفیت عالی خریداری می کنیم و به شما عرض می نمایم.
فروش مغز بادام با قیمت عالی 09120774128
فروش مغز بادام با قیمت عالی ۰۹۱۲۰۷۷۴۱۲۸

مرکز خرید و فروش بادام درختی ایران

اگر به دنبال مرکزی هستید که بتوانید تمام سفارش بادام خود را از آنجا تهیه کنید شرکت زرین بادام در خدمت شماست . شرکت زرین بادام انواع محصولات کشاورزی و بادام را از تولید کنند گان اصلی می خرد . انواع بادام درختی ایرانی با کیفیت ، در شرکت زرین بادام عبارتند از :

  • بادام مامایی در گرید ها و سایزهای مختلف
  • بادام کاغذی در سه سایز ریز متوسط و درشت
  • مغز بادام سنگی در سه سایز ریز متوسط و درشت
  • مغز بادام ربیع در سه سایز ریز متوسط و درشت

فروش بادام درختی عمده 09120774128

تمام این بادامها تولید امسال و از تولید کننده اصلی بدون واسطه یا با واسطه کم خریداری شده است و به شما عرضه می شود . بنابراین در صورت خرید از شرکت ما نگران کیفیت و قیمت زیاد آن نباشید .

فروش نقدی بادام درختی ایران در شرکت زرین بادام

خشکبار در بازار همیشه به صورت نقدی خرید و فروش شده است. شرکت زرین بادام نیز تمام معاملات خود را به صورت نقدی انجام می دهد . اگر مایل به خرید بادام از ما هستید ما در صورت خرید نقدی میتوانیم بادام را در هر تناژی که بخواهید به شما عرضه کنیم . هدف اصلی ما این است که با کیفیت ترین و عالی ترین بار را به شما عزیزان ارائه نماییم تا شما هم بتوانید به خریداران اصلی بادام عرضه نماید.

ما کیفیت جنس را برای شما تضمین می کنیم همچنین در مورد قیمت نیز مطمئن باشید که به خاطر حذف واسطه‌ها قیمت ما کاملا متعادل و عادلانه خواهد بود

فروش بهترین بادام ایرانی در شرکت زرین بادام

ما برای عرضه بادام بهترین کیفیت را برای شما در نظر گرفته ایم . با خرید بهترین بادام های ایرانی که تولید حاشیه زاینده رود استان چهارمحال و بختیاری و استان اصفهان است می‌توانید رضایت مشتریان خود را به صورت کامل جلب نمایید و آنها را به خرید مجدد و چندباره محصولاتتان ترغیب نمایید . بهترین بادام هایی که در شرکت ما موجود است بادام مامایی و بادام کاغذی است .

مزیت بادام مامایی بر بادام های دیگر :

بادام مامایی آنقدر مزیت دارد که تاجران هندی تقریبا تمام بادام مامایی تولیدی ایران را خرید و به کشور خود صادر می کنند . در کشور هند هیچ بادامی به اندازه بادام مامایی محبوب نیست . علت محبوبیت بادام مامایی به خاطر دلایل زیر است :

  • چربی متعادل آن
  • شکل و رنگ زرین آن
  • طعم فوق العاده بادام

قیمت بادام مامایی تازه ۰۹۱۲۰۷۷۴۱۲۸

اگر شما یک بار مغز بادام با کیفیت مامایی را مصرف کرده باشید حتماً اذعان دارید که این بادام در شکل رنگ و چربی چند سر و گردن از بادام های دیگر بالاتر است.

مزیت های بادام کاغذی چهارمحال :

بادام کاغذی یکی از بادام های پر محصول و پر متقاضی در استان چهارمحال و استان اصفهان است. فروش داخلی و خارجی این بادام بسیار بالاست . علت استقبال گسترده از بادام کاغذی این است که :

  • پوسته نازک خدادادی این بادام مانع گرد و خاک ، سفت شدن مغز ، تغییر رنگ و ایجاد مشکل در مغز آن می شود.
  • پوسته بادام کاغذی بسیار ظریف است و با فشار یک دست به راحتی شکسته می‌شود.
*جهت خرید ، فروش و صادرات این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید*:
شرکت زرین
مدیرفروش و صادرات: 09120998358
دفتر اصفهان: 09134484172
دفتر تهران و فکس: 02128427476
آدرس اینستاگرام: @zarinbadam
آدرس سایت: www.zarinmaghz.com
ایمیل: info@zarinmaghz.com

مطلب پیشنهادی

فروشنده اصلی بادام زمینی شرکت زرین 09120774128

فروشنده اصلی بادام زمینی ایرانی

برای دسترسی به فروشنده اصلی بادام زمینی می توانید با شرکت زرین ، تجارت بادام …

error: Content is protected !!ارسال
تماس با ما واتساپ اینستاگرام
تماس بگیرید