بازار بادام ایران
خانه / مغز بادام / خرید و فروش مغز بادام کاشان
فروش عمده مغز بادام ربیع 09120774128

خرید و فروش مغز بادام کاشان

فروش مغز بادام در شرکت زرین بادام مدت زیادی است که انجام می گیرد. شرکت زرین بادام مرکز فروش بادام درختی و مرکز خرید اینترنتی بادام است.

مغز بادام فروشی

مغز بادام فروشی مکانی است که شما می توانید انواع مغز بادام زمینی و درختی را در آن به یکجا و با قیمت متعادل و منصفانه خریداری نمایید. بسیاری از افرادی که به دنبال خرید مغزبادام هستند دنبال مرکزی هستند که مغز بادام فروشی باشد تا بتوانند تمام خرید خود را یکجا از آنجا داشته باشند. شرکت زرین بادام مرکز فروش مغز بادام و یکی از مغز بادام فروشی های معتبر ایران است.

فروش مغز بادام درجه یک درختی در شرکت زرین بادام 09120774128

خرید اینترنتی بادام و مغز بادام

شما می توانید بادام و مغز بادام خود را از طریق خرید اینترنتی از شرکت زرین بادام دریافت نمایید. در دنیای امروز بسیاری از کارها و برآورده شدن نیاز ها توسط اپلیکیشن ها ، فضای مجازی و اینترنت انجام می گیرد.

خرید اینترنتی به این معنانیست که شما تمام هزینه را به حساب ما واریز نمایید. بلکه شما ابتدا سفارش محصول خود را به مدیر فروش ما اعلام می نماید. اگر در قیمت و کیفیت به توافق رسیدیم یک سوم هزینه را به حساب مدیر شرکت واریز می نمایید . تمام بار شما پس از واریز یک سوم ، آماده می شود و به باربری انتقال داده میشود. سپس شماره باربری و شماره بارنامه به شما داده می‌شود تا شما با باربری تماس بگیرید و مطمئن شوید که چنین باری با نام شما بارنامه شده است. قبل از ارسال بار، شما باقی مبلغ را به حساب مدیر شرکت واریز می نمایید و سپس بار برای شما ارسال می شود. مشتریان متعددی به این شیوه از ما خرید کرده اند و همچنان به خرید خود ادامه می دهند.

مرکز فروش بادام درختی

شرکت زرین بادام مرکز فروش بادام درختی در سراسر کشور است. این شرکت در استان اصفهان و استان چهارمحال و بختیاری دارای ۵ کارگاه عمده می باشد. زرین بادام بادام درختی را به صورت مستقیم از کشاورزان عمده خریداری می نماید و در اختیار فروشندگان داخلی و صادرکنندگان بادام به خارج از کشور با قیمت منصفانه قرار میدهد.

قیمت خرید مغز بادام درختی خام

قیمت مغز بادام درختی خام در فواصل زمانی مختلف متفاوت می باشد. هر زمانی که این متن را می خوانید می توانید جهت استعلام قیمت با مدیر فروش شرکت زرین بادام تماس بگیرید. قیمت بادام را استعلام کنید و جهت خرید سفارش خود را ارائه بفرمایید.

فروش عمده مغز بادام ربیع 09120774128

ما به شما قول می دهیم که قیمت مغز بادام درختی خام در شرکت ما کاملا منصفانه و به دور از سودهای کلان باشد.

قیمت مغز بادام ۹۷

هرچه به عید نزدیک می شویم قیمت مغز بادام برای مشتریان عمده و صادرکنندگان بادام و مغز بادام اهمیت بیشتری پیدا می کند. قیمت مغز بادام در انتهای سال ۹۷ از ۸۰ هزار تومان شروع می‌شود و تا ۱۲۰هزار تومان نیز ادامه پیدا می‌کند. البته شما به این متن در بیان قیمت ها ابدا اکتفا نکنید. چراکه :

قیمت بادام علاوه بر نوسانات بازار به سایز، رنگ و نوع بادام نیز بستگی دارد. هرچند خرید بیشتر شما باعث تخفیفات بیشتر خواهد شد.

فروش مغز بادام کاشان

شرکت زرین بادام مدتی است که فروش مغز بادام کاشان را شروع نموده است. درمیان کارگاههای بزرگی که شرکت زرین بادام در سراسر کشور دارد یکی از کارگاه ها در کاشان قرار دارد. ما بادام سنگی کاشان و مغز بادام سنگی کاشان را در چهار قالب به شما عرض می‌کنیم.

  • سایز ریز
  • سایز متوسط (مخلوط)
  • سایز درشت
  • سایز بسیار درشت 

جهت خرید و فروش مغز بادام سنگی کاشان و مغز بادام سنگی اقصا نقاط کشور با مدیر فروش ما تماس بگیرید.

*جهت خرید ، فروش و صادرات این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید*:
شرکت زرین
مدیرفروش و صادرات: 09120998358
دفتر اصفهان: 09134484172
دفتر تهران و فکس: 02128427476
آدرس اینستاگرام: @zarinbadam
آدرس سایت: www.zarinmaghz.com
ایمیل: info@zarinmaghz.com

مطلب پیشنهادی

قیمت مغز بادام مامایی 09120774128

قیمت مغز بادام مامایی صادراتی در حال افزایش

در سال ۱۴۰۰ قیمت مغز بادام مامایی افزایش چشمگیری نسبت به سال ۹۹ داشت. مهمترین …

error: Content is protected !!ارسال
تماس با ما واتساپ اینستاگرام
تماس بگیرید