بازار بادام ایران
خانه / بادام مامایی / خرید عمده مغز بادام مامایی ۱۲۰ دانه
خرید عمده مغز بادام مامایی 09120774128

خرید عمده مغز بادام مامایی ۱۲۰ دانه

شرکت زرین بادام خرید بادام مامایی را به صورت عمده انجام می دهد. این شرکت علاوه بر فروش و صادرات بادام ، تولید کننده بادام مامایی نیز می باشد. ویژگی شرکت ما در همین است که بادام مامایی را می شناسیم ، تولید کننده بادام مامایی هستیم و با تولید کنندگان و صادرکنندگان عمده آن کار می کنیم.

قیمت آنلاین بادام مامایی درجه یک در هند ۰۹۱۲۰۷۷۴۱۲۸

مشخصات بادام مامایی

منشا بادام مامایی ایران است و از بادام های زود گل و میان گل می باشد. بنابراین کاشت آن برای مناطقی که گرمای زودرس دارند و سپس دارای سرما باشد به علت دچار شدن به سرمازدگی مناسب نیست . درصد مغز بادام مامایی نهایتا ۳۰ درصد است. پوست این بادام بسیار سخت است و طعم آن شیرین می‌باشد. جهت گرده دهی به این بادام می‌توان از کاشت بادام های ربیع و سفید استفاده کرد.

بهترین نهال بادام مامایی

اگر کشاورز و عمده کار بادام مامایی هستید مایلید که بهترین برداشت را از بادام مامایی خود داشته باشید و یا در مناطقی زندگی می‌کنید که بادام مامایی کشت نمی‌شود ولی مایلید بادام مامایی را بکارید ما به شما توصیه میکنیم که رقم “پویا”ی بادام مامایی را جهت کاشت و پیوند زنی انتخاب نمایید.

بادام مامایی رقم پویا میان گل است و در مقابل سرما مقاوم تر میباشد. این بادام تک مغز میباشد و دارای مغز درشت تری است.

نهال بادام مامایی تک مغز 09120774128

انواع بادام مامایی

بادام مامایی از نظر میزان مغز دارای اقسامی است که عبارتند از :
۸۰ دانه
۹۰ دانه
۱۰۰ دانه
۱۱۰ دانه
۱۲۰ دانه
۱۳۰ دانه
۱۴۰ دانه
به ارقام ریزتر بادام مامایی مینی گفته می شود. ارقام ۸۰ تا ۱۰۰ دانه به علت درشت تر بودن کمتر در بازار پیدا می شود و دارای قیمت بسیار بالاتری است. اما ارقام ۱۱۰ به بالا به خصوص رقم ۱۳۰ و ۱۴۰ به وفور یافت می شود و دارای قیمت بسیار متعادلی است. به همین علت توصیه می کنیم که اگر در زمینه صادرات بادام مامایی فعال هستید تمرکز خود را روی اقلامی بگذارید که امکان تامین آن بسیار بیشتر است.

قیمت بادام مامایی تازه ۰۹۱۲۰۷۷۴۱۲۸

خرید عمده مغز بادام مامایی

شرکت زرین بادام مدتهاست که مشغول خرید عمده مغز بادام مامایی از کشاورزان می باشد . کسانی که در زمینه بادام مامایی مشغول فعالیت هستند می‌دانند که خرید عمده مغز بادام مامایی کاری بسیار خاص و مشکل است. اما شرکت زرین بادام به برکت کارگاه های همکار این مشکل را آسان نموده است. چه قصد فروش بادام مامایی داشته باشید و چه قصد خرید بادام مامایی داشته باشید می توانید با ما در ارتباط باشید.

فروش نقدی بادام درختی ایران در شرکت زرین بادام ۰۹۱۲۰۷۷۴۱۲۸

قیمت خرید بادام مامایی ۹۷

بادام مامایی نسبت به بادام های دیگر از قیمت بسیار بالاتری برخوردار است. علت بالاتر بودن قیمت بادام مامایی را باید هم در کیفیت این محصول جستجو کرد و هم در میزان صادرات آن به کشورهای خارجی. کیفیت بادام مامایی بسیار بالاتر از بادام های دیگر است . این بادام دارای طعمی کاملا شیرین و با شیرینی خاص نسبت به بادام های دیگر است. رنگ مغز این بادام زرین و روشن است و جلوه خاصی برای مشتری و بیننده دارد. برخلاف بادام مامایی ، بادام های خارجی نه طعم خوبی دارند و نه از شکل و رنگ خوبی برخوردارند. منتها متاسفانه ذائقه ها به سمت آن ها رفته است.

صادرات بادام مامایی

بادام مامایی شهرکرد و حاشیه زاینده رود تماما به هند و کشورهای عربی صادر می شود. سهم هند از این صادرات بسیار بیشتر از کشورهای دیگر است. بادام مامایی کاملا جای خود را در سبد غذایی هندی ها باز کرده و به همین علت فروش عمده بادام مامایی به هند نیاز چندانی به بازار یابی ندارد. شرکت زرین بادام شما را در زمینه صادرات بادام مامایی به هند و کشور های دیگر یاری می رساند.

جهت استعلام قیمت و عقد قرار داد با مسئول فروش شرکت در تماس باشید.
*جهت خرید ، فروش و صادرات این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید*:
شرکت زرین
مدیرفروش و صادرات: 09120998358
دفتر اصفهان: 09134484172
دفتر تهران و فکس: 02128427476
آدرس اینستاگرام: @zarinbadam
آدرس سایت: www.zarinmaghz.com
ایمیل: info@zarinmaghz.com

مطلب پیشنهادی

قیمت مغز بادام زمینی صادراتی | تولید عمده و فروش مستقیم

قیمت مغز بادام زمینی صادراتی در شرکت زرین که تولید عمده و فروش مستقیم بادام …

error: Content is protected !!ارسال
تماس با ما واتساپ اینستاگرام
تماس بگیرید