بازار بادام ایران
خانه / مغز بادام / واردات و صادرات مغز بادام
صادرات مغز بادام ایرانی به کشورهای حوزه خلیج فارس ۰۹۱۲۰۷۷۴۱۲۸

واردات و صادرات مغز بادام

شرکت زرین بادام در زمینه صادرات مغر بادام فعالیت دارد. ما تمرکز خود را روی صادرات مغز بادام ایرانی گذاشته ایم. هرچند شرکت های دیگر در واردات انواع خشکبار به ویژه انواع بادام درختی زرین ، بادام زمینی ، بادام کاجو ( بادام هندی ) با کیفیت های مختلف فعالند.صادرات مغز بادام ایرانی به کشورهای حوزه خلیج فارس 09120774128

صادرات بادام ایرانی

بیشترین کار ما در شرکت صادرات بادام ایرانی است. بادام ایرانی به صورت بادام سنگی، بادام منقا یا بادام محب ، بادام مامایی و… در شرکت زرین بادام موجود است. همچنین مغز بادام درختی نیز که در بازار عرضه می گردد در شرکت با بهترین کیفیت موجود است. قیمت بادام صادراتی با توجه به عدد و سایز آن متفاوت می باشد. همچنین بادام تلخ برای روغن گیری به صورت عمده به فروش می رسد.

صادرات بادام شرکت زرین بادام 09120774128

صادرات مغز بادام ایرانی

شرکتهای فعال حوزه بادام به صادرات مغز بادام باید بیشتر اهتمام داشته باشند. ما نیز این اهتمام را به شکل ویژه داریم. مشتریان ما برای صادرات مغز بادام مامایی عمدتا از هند و ترکیه و کشورهای عربی هستند. متقاضیان صادرات بادام به هر میزانی که بخواهند ما می توانیم بادام ایرانی را به آن ها عرضه کنیم.

خرید مغز بادام درختی خام تازه 09120774128

واردات بادام

برخی محصولات به دلیل کم بودن تولید داخل و بالا بودن تقاضا نیاز هست از کشورهای مختلف وارد شود. برخی محصولات هم تنوع زیادی دارد مردم دوست دارند از تنوع بیشتری استفاده کنند.
بازار آجیل ایران نیز برای رفع نیاز بازار و پر کردن خلع های موجود اقدام به خرید و فروش عمده انواع محصولات خارجی مثل بادامی زمینی هندی ، چینی ، بادام زمینی مصری ، بادام زرین آمریکایی و بادام کاجو هندی و پاکستانی نموده است. همچنین گردو آمریکایی و شیلی، فندق ترک و گرجستانی وارد می نماید.

*جهت خرید ، فروش و صادرات این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید*:
شرکت زرین
مدیرفروش و صادرات: 09120998358
دفتر اصفهان: 09134484172
دفتر تهران و فکس: 02128427476
آدرس اینستاگرام: @zarinbadam
آدرس سایت: www.zarinmaghz.com
ایمیل: info@zarinmaghz.com

مطلب پیشنهادی

قیمت مغز بادام مامایی 09120774128

قیمت مغز بادام مامایی صادراتی در حال افزایش

در سال ۱۴۰۰ قیمت مغز بادام مامایی افزایش چشمگیری نسبت به سال ۹۹ داشت. مهمترین …

دیدگاهتان را بنویسید

error: Content is protected !!ارسال
تماس با ما واتساپ اینستاگرام
تماس بگیرید