بازار بادام ایران
خانه / بادام مامایی / قیمت بادام مامایی در بازار
شرکت زرین بادام قیمت بادام مامایی ۰۹۱۲۰۷۷۴۱۲۸

قیمت بادام مامایی در بازار

قیمت بادام مامایی در بازار نسبت به بادام های دیگر بالاتر است . اما قیمت بادام مامایی در شرکت زرین بادام منصفانه و عادلانه است. چرا که ما هم تولید کننده ایم و هم دوشادوش تولید کنندگان عمده دیگر زندگی می کنیم و مستقیم با تولید کننده در ارتباطیم .

شرکت زرین بادام قیمت بادام مامایی ۰۹۱۲۰۷۷۴۱۲۸

اگر قصد خرید بادام را دارید و به دنبال قیمت بادام هستید شرکت زرین بادام گزینه خوبی برای شما خریدار عزیز می باشد.

چالش های تولید بادام مامایی در مرکز بادام مامایی

علیرغم تولید فراوان و متمرکز بادام مامایی در چهارمحال بختیاری این استان با چالش های تولید بادام مامایی در مرکز بادام مامایی مواجه است. در شرح و تفصیل این معضل باید اضافه کرد که بادام شهرکرد اگر چه ظرفیت تولید و تامین ۲۰ درصد بادام داخل را داراست ولی با مسائل و مشکلاتی برای بهره وری کافی و مناسب و همه جانبه دست و پنجه نرم می کند.

عمده ترین باغات بادام به شهرستان سامان در چهارمحال بختیاری تعلق دارد و رقمی نزدیک به ۸۰۰۰ باغدار در این شهرستان به تولید بادام مشغول می باشند. اما با وجود این میزان سود و دریافتی که باغدار و تولیدکننده اصلی بادام مامایی می تواند از این میزان ظرفیت تولیدی برداشت کند کمتر از زحمات و هزینه هایی است که بابت مراحل آبیاری، کوددهی و مراقبت از درختان و پرهیز از سرمازدگی پرداخت می شود.

از این رو لازم است با تدبیر سیاست های کارامد و تبدیل بادام مامایی منطقه به برندی سرشناس و جهانی سود فروش بادام مامایی به صاحب اصلی یعنی باغدار برسد و نه اینکه به دلایل جزیی و حواشی سوئ استفاده گران و دلالان از خام فروشی بادام مامایی این منطقه منفعت کلانی به جیب بزنند.

ایجاد شهرک های تخصصی بادام در سامان می تواند به برند سازی بادام مامایی کمک شایانی کند تا با بکارگیری صنعت در بخش کشاورزی بادام به صورت فراوری و نه صرفا خام به دست خریداران واقعی برسد و بازارهای جهانی بادام به سمت خرید بادام مامایی گرایش پیدا کنند.با عملی شدن این راهکارها می توان به حل چالش های تولید بادام مامایی در مرکز بادام مامایی امیدوار شد.

قیمت بادام مامایی در بازار

افزایش فروش بادام مامایی در بازار جهانی

برای افزایش فروش بادام مامایی می توان از راهکارهای موثری چون تامین زیرساخت هایی برای شهرک تخصصی بادام استفاده کرد. برخی از متخصصان فروش بادام معتقدند از طریق جذب سرمایه گذاری بادام مامایی در قطب تولید بادام امکان دست یابی به صنایع تبدیلی و بهره وری از فراوری های متنوع بادام زودتر و راحت تر فراهم می شود.

در مقابل عده ای دیگر باور دارند که با صرف هزینه به بازرگانان و تشویق به صادرات بادام فرصت فروش بیشتر بادام مامایی نیز ایجاد می گردد.

آمار نشان می دهد به طور میانگین سالانه در چهارمحال بختیاری ظرفیت تولید بیش از یک میلیون و ۵۰۰ هزار تن محصولات باغی مانند بادام تولید می شود که این رقم امیدوار کننده نیازمند جذب سرمایه گذاری داخلی برای فروش بیشتر بادام به کمک روش های فراوری و حذف خام فروشی می باشد.

شرکت زرین مغز در راستای فروش بادام مامایی در بازارهای جهانی در تلاش است با بازرگانان داخلی و خارجی ارتباط موثری داشته باشد.

مصارف بادام درختی تلخ

مصارف بادام درختی تلخ غالبا در صنعت ارایشی بهداشتی و روغن گیری کاربرد فراوانی دارد.

بادام تلخ از دانه درختی است که در منطقه آسیایی و خاورمیانه رشد و به بار می نشیند. بادام درختی از نوع تلخ شاید جزوه علاقمندی بسیاری از افراد نباشد چرا که از تلخی و اسم بادام تلخ پرهیز می کنند و طعم ان را ناخوشایند می دانند. اما در حالی است که برای بادام تلخ خواص درمانی فراوانی ذکر شده که با حذف ان یک ماده غذایی موثر را از برنامه غذایی ندیده گرفته می شود.

خواص بادام تلخ غالبا به شکل استفاده از روغن بادام نمایان می شود در بادام تلخ نوعی سم به اسم اسید هیدروسیانیک Hydrocyanic acid  وجود دارد که در بدن به سیانید تبدیل می گردد. این سم در بسیاری از کشورها ممنوع شناخته شده است.

روغن بادام تلخ دارای ماندگاری کوتاهتری نسبت به بادام شیرین می باشد. خرید روغن بادام تلخ برای مسکن اسپاسم های عضلانی ، ضد درد و مصارف بهداشتی و زیبایی اتفاق می افتد.

قیمت عمده بادام زمینی

برای اطلاع از قیمت عمده بادام زمینی باید به متغیرها و عوامل ویژه ای توجه کرد. از جمله بررسی میزان برداشت بادام در طول سال، وجود دلالان و واسطه ها که موجب افزایش قیمت بادام می شود.

نوسانات حاکم بر بازار های بین المللی نیز زمینه ای مهیا می کنند که برای قیمت بادام زمینی نتوان نرخ ثابتی مشخص کرد. برخی از عوامل روی قیمت بادام زمینی به نوبه خود تاثیرات متفاوتی دارد. بادام زمینی از میان وعده های مقوی و مغذی است که برای کودکان و افرادی که در سن رشد هستند مناسب می باشد.

علاوه بر این انتخاب بادام زمینی صادراتی خود موجب افزایش قیمت بادام می شود. برخی از این افزایش قیمت بادام نیز به بسته بندی و یا اجرای عملیات فراوری روی بادام زمینی مربوط می شود مثلا بادام زمینی خام با بادام زمینی بوداده و یا نمکی قیمت متنوع و متفاوتی دارد.

یا بسته بندی های صادراتی شکیل و تخصصی نیز بالتبع بر قیمت عمده بادام زمینی می افزاید.

بادام مامایی در بازار هند

بادام مامایی به علت ارزش غذایی بالایی که دارد مورد توجه بسیاری در خارج قرار گرفته و قیمت بالایی نیز در خارج دارد . به همین علت تجار هندی و غیر هندی به واسطه خرید آن از ایران و فروش در هند و کشورهای حاشیه خلیج فارس سود سرشاری نصیب خود می کنند. عمده بادام مامایی به هند صادر می شود .

شرکت زرین بادام قیمت بادام مامایی ۰۹۱۲۰۷۷۴۱۲۸

استقبال از بادام ایرانی مامایی در هند به قدری زیاد است که شرکت های پخش چند عدد بادام مامایی را بسته بندی می کنند و در تیراژ بالا می فروشند .

قیمت بادام مامایی در بازار داخل

بادام مامایی یک بادام کاملا ایرانی است. اما به علت قیمت بالایی که دارد مصرف داخلی چشم گیری ندارد. نوساناتی که در قیمت هاست مانع اعلام آن در سایت می شود . ولی ما از اعلام قیمت به شما خریدار و صادر کننده بادام مامایی ابایی نداریم. به همین علت می توانید به راحتی و به صورت مستقیم با مدیر فروش شرکت تماس بگیرید.

شرکت زرین بادام قیمت بادام مامایی 09120774128

فرمول محاسبه قیمت بادام مامایی

ارزش بالای بادام مامایی و قیمت خوب آن باعث شده که فرمول محاسبه منحصر به فردی برای این نوع بادام مطرح باشد. فرمول های مختلفی در این زمینه مطرح شده است. اما معمول ترین فرمول به شکل زیر است :

ابتدا نمونه جامعی از کل بار مغز بادام انتخاب می کنیم. سپس ۱۰۰ گرم از آن مغز را جدا می کنیم . تعداد مغزهای این ۱۰۰ گرم را می شماریم. تعداد مغزها در ۱۰۰گرم هرچقدر باشد بادام مامایی به همان نام نامیده می شود. مثلا اگر تعداد بادام در ۱۰۰گرم ۱۱۰ عدد باشد به ۱۱۰ دانه نامگذاری می شود.

هر چه تعداد بادام ها در ۱۰۰ گرم کمتر باشد به این معناست که این بادام درشتتر است. و هر چه تعداد بیشتر باشد سایز آن ریزتر خواهد بود.

بر اساس همین فرمول گریدهای مختلف بادام مامایی در تصویر زیر دسته بندی شده اند :

شرکت زرین بادام قیمت بادام مامایی 09120774128

صادرات بادام زمینی استانه اشرفیه

صادرات بادام زمینی استانه اشرفیه موجب ایجاد فرصت های اشتغال برای جوانان و کمک به چرخش اقتصاد و ارزآوری در این زمینه می گردد. مصرف بادام زمینی به شکل اجیل در سبد مغذیجات صورت می گیرد عده ای دیگر بادام زمینی را به صورت بوداده و یا نمک سود شده خریداری می کنند .

بادام زمینی که نام دیگر آن پسته شامی می باشد از آمریکای جنوبی ریشه و سرمنشا گرفته و دارای خواص و ارزش غذایی قابل ملاحظه ای می باشد. همین ارزش تغذیه ای نیز موجب افزایش تقاضا برای خرید فروش بیشتر در بازارهای جهانی شده است. از صادرات بادام زمینی می توان به عنوان یک تجارت با منفعت و سود سرشار یاد کرد.

تولید بادام زمینی نیاز به شرایط آب و هوایی گرم دارد و در حالت کلی گیاه بوته ای بادام زمینی متوسط بین ۳۰ تا ۵۰ ارتفاع دارد . گل های بادام زمینی دو نوع هستند که رنگ زرد آن پس از عملیات لقاح دم گل خم شده و به سطح رویی خاک می آید و به مرور زمان در خاک فرو می رود. میوه بادام زمینی در دل خاک رشد و تولید می شود. برخی از کشورها خریدار عمده آرد بادام زمینی استانه اشرفیه هستند کشورهای:

  • روسیه
  • ارمنستان
  • اوکراین
  • جمهوری چک
  • کویت

صادرات بادام زمینی استانه اشرفیه به عنوان برند برتر از محصول خشکبار تولیدی ایران به کشورهای اروپایی صورت می گیرد تا کیفیت و تمایز بادام زمینی ایرانی به خریداران اصلی بادام زمینی اثبات شود.

قیمت روزانه خلال پسته صادراتی

خلال پسته یکی از کاربردهای تولید پسته می باشد. اکثر خریدار خلال پسته از صنف رستوران داران و بستنی فروشان هستند که طرفداران اصلی پسته محسوب می شوند. در صورت خرید عمده خلال پسته قیمت ارزان تری نصیب خریدار می گردد. رنگ سبز پسته و یک دست بودن خلال پسته موجب فروش بیشتر پسته و قیمت گذاری موثر پسته می گردد. بهترین نوع پسته برای خلال پسته کال است که رنگ سبز زیبا و جادویی دارد.

برای اطلاع از قیمت روزانه خلال پسته صادراتی با شرکت زرین مغز و کارشناسان فروش در تماس باشید تا از اخرین قیمت های بروز رسانی شده و راهنمایی در زمینه صادرات نیز برخوردار گردید.

مرکز خرید فروش صادرات بادام مامایی؛

شرکت زرین مغز

*جهت خرید ، فروش و صادرات این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید*:
شرکت زرین
مدیرفروش و صادرات: 09120998358
دفتر اصفهان: 09134484172
دفتر تهران و فکس: 02128427476
آدرس اینستاگرام: @zarinbadam
آدرس سایت: www.zarinmaghz.com
ایمیل: info@zarinmaghz.com

مطلب پیشنهادی

خرید خلال پسته و بادام مرغوب

اگر برای شما خرید خلال پسته و بادام مرغوب با قیمت مناسب اهمیت دارد این …

تماس بگیریدارسال
تماس با ما واتساپ اینستاگرام