بازار بادام ایران
خانه / بادام مامایی / قیمت بادام مامایی در بازار
شرکت زرین بادام قیمت بادام مامایی ۰۹۱۲۰۷۷۴۱۲۸

قیمت بادام مامایی در بازار

قیمت بادام مامایی در بازار نسبت به بادام های دیگر بالاتر است . اما قیمت بادام مامایی در شرکت زرین بادام منصفانه و عادلانه است. چرا که ما هم تولید کننده ایم و هم دوشادوش تولید کنندگان عمده دیگر فعالیت میکنیم و ارتباط مستقیم با باغداران عمده این محصول داریم

 

اگر قصد خرید بادام را دارید و به دنبال قیمت بادام هستید شرکت زرین بادام گزینه خوبی برای شما خریدار عزیز می باشد.

قیمت بادام مامایی 09120774128

تولید بادام مامایی با کیفیت

تجارت بادام مامایی به دلیل کاربردها و خواص گوناگون با رونق بیشتری در حال انجام است و همین امر تاجران به مراکزی که در تولید بادام مامایی باکیفیت فعالیت دارند سوق می دهند تا بتوانند از طریق خرید مستقیم این محصول از مراکز تولید خرید مطمعن تری داشته باشند

کشت سالانه بادام مامایی در شهرستان سامان سبب ایجاد مراکز و شرکت هایی در نزدیک باغات این محصول گردیده است تا به عنوان قطب تولید کننده بادام مامایی در کشور شناخته شوند.

شرکت زرین مغز با تولید بادام مامایی نقش قابل توصیفی در میزان تولید سالیانه این محصول و ایجاد انگیزه بیشتر برای کشاورزان در میزان کشت بیشتر بادام مامایی در چند سال اخیر داشته است

قیمت بادام مامایی تازه ۰۹۱۲۰۷۷۴۱۲۸

چالش های تولید بادام مامایی در قطب تولید ان

علیرغم تولید فراوان و متمرکز بادام مامایی در چهارمحال بختیاری این استان با چالش های تولید بادام مامایی در مرکزقطب تولید ان در شرح و تفصیل این معضل باید اضافه کرد که بادام شهرکرد اگر چه ظرفیت تولید و تامین ۲۰ درصد بادام داخل را داراست ولی با مسائل و مشکلاتی برای بهره وری کافی و مناسب و همه جانبه دست و پنجه نرم می کند.

عمده ترین باغات بادام به شهرستان سامان در چهارمحال بختیاری تعلق دارد و رقمی نزدیک به ۸۰۰۰ باغدار در این شهرستان به تولید بادام مشغول می باشند. اما با وجود این میزان سود و دریافتی که باغدار و تولیدکننده اصلی بادام مامایی می تواند از این میزان ظرفیت تولیدی برداشت کند کمتر از زحمات و هزینه هایی است که بابت مراحل آبیاری، کوددهی و مراقبت از درختان و پرهیز از سرمازدگی پرداخت می شود.

از این رو لازم است با تدبیر سیاست های کارامد و تبدیل بادام مامایی منطقه به برندی سرشناس و جهانی سود فروش بادام مامایی به صاحب اصلی یعنی باغدار برسد و نه اینکه به دلایل جزیی و حواشی سوئ استفاده گران و دلالان از خام فروشی بادام مامایی این منطقه منفعت کلانی به جیب بزنند.

ایجاد شهرک های تخصصی بادام در سامان می تواند به برند سازی بادام مامایی کمک شایانی کند تا با بکارگیری صنعت در بخش کشاورزی بادام به صورت فراوری و نه صرفا خام به دست خریداران واقعی برسد و بازارهای جهانی بادام به سمت خرید بادام مامایی گرایش پیدا کنند.با عملی شدن این راهکارها می توان به حل چالش های تولید بادام مامایی در مرکز بادام مامایی امیدوار شد.

قیمت بادام مامایی در بازار

پخش بادام مامایی در اصفهان

وجود مراکز پخش بادام مامایی در استان هایی نظیر اصفهان و نقاط دیگر می تواند تاثیر مطلوبی در روند تجاری نظیر سرعت و کیفیت بیشتر تجارت این محصول میگردد

  اصفهان از جمله استان های مهم در تجارت بادام مامایی در کشور بشمار می رود زیرا قطب تولید بادام مامایی نزدیک استان اصفهان می باشدو همچنین این محصول متقاضیان زیادی در این استان دارد و تاجران زیادی برای تجارت بادام مامایی در این استان فعالیت دارند    

پس توجه به ایجاد مرکز پخش بادام مامایی در این استان می تواند باعث رونق بیشتر تجارت این محصول گردد

شرکت زرین مغز با ایجاد مرکز پخش بادام مامایی و فروش مستقیم ان در اصفهان تاثیر مثبتی در ایجاد یک تجارت مطعن تر برای تاجران این محصول داشته است

قیمت بادام مامایی 09120774128

فروش مستقیم بادام مامایی مرغوب

یافتن مراکز فعالی که در فروش مستقیم بادام مامایی فعالیت دارند  از اهداف مهم تاجران و صنایع مختلفی که با بادام مامایی سرکار و  دارند بشمار می رود

بادام مامایی به علت داشتن خواص گوناگون تجاری توانسته یک محصول مهم در صنایع مختلف بشمار رود بادام مامایی در صنعت خوراکی در تهیه انواع شکلات و بیسکویت بکار می رود همچنین در چند سال اخیر کارخانه جات مواد غذایی به دنبال تولید شیر بادام با کیفیت بهتر هستند و مغز بادام مامایی می تواند ماده مناسبی برایس تولید شیر بادام باشد

همچنین به علت داشتن خواص زیاد برای بدن در تولید غذای کودک استفاده می شود کارخانجات مواد غذایی از مهمترین بازارهای هدف در تجارت این محص.ل بشمار می روند

پس با ایجاد مراکزی که امکان خرید بدون واسطه بادام مامایی را فراهم می کنند می توانند امکان تجارت مطمعن تری را برای متقاضیان این محصول فراهم کنند

شرکت زرین مغز در چند سال اخیر با تولید بادام مامایی و عرضه و تامین ان برای متقاضیان یکی از قطب های تاثیر گذار در فروش مستقیم این محصول برای تاجران بوده است 

شرکت زرین بادام قیمت بادام مامایی ۰۹۱۲۰۷۷۴۱۲۸

افزایش فروش بادام مامایی در بازار جهانی

برای افزایش فروش بادام مامایی می توان از راهکارهای موثری چون تامین زیرساخت هایی برای شهرک تخصصی بادام استفاده کرد. برخی از متخصصان فروش بادام معتقدند از طریق جذب سرمایه گذاری بادام مامایی در قطب تولید بادام امکان دست یابی به صنایع تبدیلی و بهره وری از فراوری های متنوع بادام زودتر و راحت تر فراهم می شود.

در مقابل عده ای دیگر باور دارند که با صرف هزینه به بازرگانان و تشویق به صادرات بادام فرصت فروش بیشتر بادام مامایی نیز ایجاد می گردد.

آمار نشان می دهد به طور میانگین سالانه در چهارمحال بختیاری ظرفیت تولید بیش از یک میلیون و ۵۰۰ هزار تن محصولات باغی مانند بادام تولید می شود که این رقم امیدوار کننده نیازمند جذب سرمایه گذاری داخلی برای فروش بیشتر بادام به کمک روش های فراوری و حذف خام فروشی می باشد.

بادام مامایی به علت ارزش غذایی بالایی که دارد مورد توجه بسیاری در خارج قرار گرفته و قیمت بالایی نیز در خارج دارد . به همین علت تجار هندی و غیر هندی به واسطه خرید آن از ایران و فروش در هند و کشورهای حاشیه خلیج فارس سود سرشاری نصیب خود می کنند. عمده بادام مامایی به هند صادر می شود .

شرکت زرین مغز در راستای فروش بادام مامایی در بازارهای جهانی در تلاش است با بازرگانان داخلی و خارجی ارتباط موثری داشته باشد.

استقبال از بادام ایرانی مامایی در هند به قدری زیاد است که شرکت های پخش چند عدد بادام مامایی را بسته بندی می کنند و در تیراژ بالا می فروشند .

قیمت مغز بادام 09120774128

قیمت بادام مامایی در بازار داخل

بادام مامایی یک بادام کاملا ایرانی است. اما به علت قیمت بالایی که دارد مصرف داخلی چشم گیری ندارد. نوساناتی که در قیمت هاست مانع اعلام آن در سایت می شود . ولی ما از اعلام قیمت به شما خریدار و صادر کننده بادام مامایی ابایی نداریم. به همین علت می توانید به راحتی و به صورت مستقیم با مدیر فروش شرکت تماس بگیرید.

شرکت زرین بادام قیمت بادام مامایی 09120774128

فرمول محاسبه قیمت بادام مامایی

ارزش بالای بادام مامایی و قیمت خوب آن باعث شده که فرمول محاسبه منحصر به فردی برای این نوع بادام مطرح باشد. فرمول های مختلفی در این زمینه مطرح شده است. اما معمول ترین فرمول به شکل زیر است :

ابتدا نمونه جامعی از کل بار مغز بادام انتخاب می کنیم. سپس ۱۰۰ گرم از آن مغز را جدا می کنیم . تعداد مغزهای این ۱۰۰ گرم را می شماریم. تعداد مغزها در ۱۰۰گرم هرچقدر باشد بادام مامایی به همان نام نامیده می شود. مثلا اگر تعداد بادام در ۱۰۰گرم ۱۱۰ عدد باشد به ۱۱۰ دانه نامگذاری می شود.

هر چه تعداد بادام ها در ۱۰۰ گرم کمتر باشد به این معناست که این بادام درشتتر است. و هر چه تعداد بیشتر باشد سایز آن ریزتر خواهد بود.

بر اساس همین فرمول گریدهای مختلف بادام مامایی در تصویر زیر دسته بندی شده اند :

شرکت زرین بادام قیمت بادام مامایی 09120774128

 

عرضه بادام زمینی درجه یک09120774128

صادرات بادام زمینی استانه اشرفیه

صادرات بادام زمینی استانه اشرفیه موجب ایجاد فرصت های اشتغال برای جوانان و کمک به چرخش اقتصاد و ارزآوری در این زمینه می گردد. مصرف بادام زمینی به شکل اجیل در سبد مغذیجات صورت می گیرد عده ای دیگر بادام زمینی را به صورت بوداده و یا نمک سود شده خریداری می کنند .

بادام زمینی که نام دیگر آن پسته شامی می باشد از آمریکای جنوبی ریشه و سرمنشا گرفته و دارای خواص و ارزش غذایی قابل ملاحظه ای می باشد. همین ارزش تغذیه ای نیز موجب افزایش تقاضا برای خرید فروش بیشتر در بازارهای جهانی شده است. از صادرات بادام زمینی می توان به عنوان یک تجارت با منفعت و سود سرشار یاد کرد.

تولید بادام زمینی نیاز به شرایط آب و هوایی گرم دارد و در حالت کلی گیاه بوته ای بادام زمینی متوسط بین ۳۰ تا ۵۰ ارتفاع دارد . گل های بادام زمینی دو نوع هستند که رنگ زرد آن پس از عملیات لقاح دم گل خم شده و به سطح رویی خاک می آید و به مرور زمان در خاک فرو می رود. میوه بادام زمینی در دل خاک رشد و تولید می شود. برخی از کشورها خریدار عمده آرد بادام زمینی استانه اشرفیه هستند کشورهای:

  • روسیه
  • ارمنستان
  • اوکراین
  • جمهوری چک
  • کویت

صادرات بادام زمینی استانه اشرفیه به عنوان برند برتر از محصول خشکبار تولیدی ایران به کشورهای اروپایی صورت می گیرد تا کیفیت و تمایز بادام زمینی ایرانی به خریداران اصلی بادام زمینی اثبات شود.

مرکز خرید فروش صادرات بادام مامایی؛

شرکت زرین مغز

*جهت خرید ، فروش و صادرات این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید*:
شرکت زرین
مدیرفروش و صادرات: 09120998358
دفتر اصفهان: 09134484172
دفتر تهران و فکس: 02128427476
آدرس اینستاگرام: @zarinbadam
آدرس سایت: www.zarinmaghz.com
ایمیل: info@zarinmaghz.com

مطلب پیشنهادی

خرید خلال پسته و بادام مرغوب

اگر برای شما خرید خلال پسته و بادام مرغوب با قیمت مناسب اهمیت دارد این …

error: Content is protected !!ارسال
تماس با ما واتساپ اینستاگرام
تماس بگیرید