بازار بادام ایران
خانه / بادام تازه / خرید و فروش بادام درختی خام و تازه
خرید و فروش بادام درختی تازه 09120774128

خرید و فروش بادام درختی خام و تازه

بادام درختی تازه همان بادام های معمولی موجود در بازار است که همه آن را در خشکبارفروشی ها میبینیم و می شناسیم. این نوع بادام معمولا در ایام عید، در طعم های عالی، جزو آجیل های پرطرفدار است.

تشخیص بادام درختی تازه

بهترین راه تشخیص بادام درختی تازه و خوب این است که آن را بخورید. قبل خرید آن را بچشید تا از طعم و مزه و بوی آن مطمئن شوید. البته این راه همیشه کارساز نیست. اگر بادام بو داده شده باشد آبلیمو یا سایر ادویه ها مانع  تشخیص کهنگی آن می شود .

در هر صورت مزه و طعم و شادابی بادام مهم ترین نشانه بادام خوب است.

خرید و فروش بادام درختی تازه و خام 09120774128

بادام درختی تازه را نگاه کنید

مغز بادام را از وسط نصف کنید. اگر در وسط آن سوراخ و کپک و لکه های قهوه ای رنگ و سیاه وجود دارد بادام تازه نیست. احتمالا بادام پارسالی است یا در مکان مناسبی نگهداری نشده.

شرکت زرین بادام سامان، از این نوع بادام، درجه یک آن را تهیه کرده و در بسته بندی های مناسب، آماده فروش به مشتریان کرده است. این محصول هم بصورت عمده و هم در تناژ کمتری عرضه می شود.

غالب خریداران شرکت زرین بادام سامان چه کسانی هستند؟

مشتریان این شرکت اغلب صادرکنندگان عمده بادام و مغز بادام هستند. اما مغازه داران، قنادی ها، شرکت های دارویی، فروشگاه ها و کشورهای وارد کننده نیز از مشتریان خوب این شرکت می باشد. شرکت نامبرده، یکی از صادرکننده کنندگان بزرگ انواع بادام ها نظیر بادام مامایی، بادام درختی، بادام آلوک، بادام محب، بادام پوست کاغذی، بادام منقا، بادام سنگی و…. می باشد، همچنین علاوه بر صادرات و خرید و فروش این بادام ها، فراورده های بادام را نیز در بسته بندی های مناسب به فروش می رساند. شرکت مذکور برای ارتباط سریع تر و مطمئن تر، سایتی را طراخی کرده که مشتریان می توانند از طریق آن با شرکت ارتباط بر قرار کرده و از طریق مشاوره با کارشناسان، مطالبات خود را اعلام کنند.

*جهت خرید ، فروش و صادرات این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید*:
شرکت زرین
مدیرفروش و صادرات: 09120998358
دفتر اصفهان: 09134484172
دفتر تهران و فکس: 02128427476
آدرس اینستاگرام: @zarinbadam
آدرس سایت: www.zarinmaghz.com
ایمیل: info@zarinmaghz.com

مطلب پیشنهادی

قیمت بادام درختی با پوست 09120774128

قیمت بادام درختی با پوست در بازار روز

کشور ایران با اینکه در یک منطقه خشکی قرار گرفته است اما در صنعت کشاورزی …

error: Content is protected !!ارسال
تماس با ما واتساپ اینستاگرام
تماس بگیرید