بازار بادام ایران
خانه / بادام درختی / خریدار عمده بادام درختی سنگی
خریدار عمده بادام درختی سنگی 09120774128

خریدار عمده بادام درختی سنگی

اگر شما دارای بار عمده بادام باکیفیت هستید ما هم خریدار عمده بادام هستیم . خریداران عمده زیادی از سراسر جهان برای خرید بادام درختی سنگی با ما تماس میگیرند. خریدار عمده بادام همیشه به دنبال بار خوب و با قیمت مناسب است. بادام درختی یکی از بارهایی است خریدار عمده بادام به دنبال خرید آن است.

خریدار عمده بادام درختی سنگی 09120774128

شرکت زرین بادام خریدار عمده بادام شما

شرکت زرین بادام مشتریان بسیار زیادی از سراسر جهان دارد. اگر باغدار هستید یا بدون واسطه از کشاورز بار عمده بادام تهیه می کنید باماتماس بگیرید. ما بار شما را با قیمت مناسب خریداریم.

خرید عمده بادام سنگی

صادرات بادام فعالیت اصلی ماست. بیشترین سفارشی که تا به امروز به شرکت زرین بادام برای فروش عمده بادام شده، بادام سنگی بوده است. بادام سنگی از بادام های درختی ایران است. قیمت آن کاملا متناسب سطح درامد عموم افراد جامعه می باشد. در شکلات سازی و شیرینی پزی و صنایع غذایی کاربرد دارد . می توان به جای پسته از آن در گز، شیرینی، غذا و… استفاده کرد. برای همین سفارش خرید بادام سنگی بیش از بادام های دیگر است.

کشورهای خریدار عمده بادام درختی

بادام در همه کشورها مصرف می شود. اما تا این لحظه بیشترین سفارش خرید بادام از کشورهای هند ، روسیه ، چین ، ترکیه ، پاکستان ، آلمان و آمریکا به ما رسیده . اگر شما دارای بادام تناژ بالا هستید ما هم خریداران عمده می شناسیم. خریداران عمده بادام نیز ما را می شناسند.

خواص بادام درختی

بادام درختی منبع غنی پروتئین و چربی سالم است. بسیار برای سالم ماندن و برای درمان چندین بیماری مفید است. مصرف بادام بدن را در برابر سرطان و دیابت مقاوم می کند . بادامبادام تقویت کننده پوست و مو است . برای تقویت قوای بدنی و قوای جنسی بسیار موثر و مفید است. مکمل غذایی بسیار غنی برای کودکان نیز می باشد.

 

*جهت خرید ، فروش و صادرات این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید*:
شرکت زرین
مدیرفروش و صادرات: 09120998358
دفتر اصفهان: 09134484172
دفتر تهران و فکس: 02128427476
آدرس اینستاگرام: @zarinbadam
آدرس سایت: www.zarinmaghz.com
ایمیل: info@zarinmaghz.com

مطلب پیشنهادی

قیمت بادام درختی با پوست 09120774128

قیمت بادام درختی با پوست در بازار روز

کشور ایران با اینکه در یک منطقه خشکی قرار گرفته است اما در صنعت کشاورزی …

error: Content is protected !!ارسال
تماس با ما واتساپ اینستاگرام
تماس بگیرید