بازار بادام ایران
خانه / بهترین بادام / قیمت عمده بهترین بادام در بازار
فروش مغز بادام درختی ایرانی 09120774128

قیمت عمده بهترین بادام در بازار

بهترین بادام در بازار بادامی است که خوش خوراک و قیمت مناسب داشته باشد. با در دست داشتن قیمت های عمده بهترین بادام میتوانید در خرید و فروش در بازار بهترین معامله را به انجام رسانید و این تجارت را برای خود پرسود کنید.
یکی از روش های خرید و فروش در بازار خرید عمده محصولات و بسته بندی در در ابعاد و مقادیر کوچک تر است که بسیار پر سود است. به طور طبیعی قیمت عمده محصولات بسیار کمتر از مقدار جزئی آن است. به طور مثال کشاورز پس از برداشت محصول انتظار دارد کل محصول خود را به طور یکج بفرش برساند حتی اگر مقداری ار ارزش محصولش کاسته شود و حاضر است تولید خود را بفروش برساند.

قیمت عمده بهترین بادام در بازار 09120774128

عمده فروشی در بازار بادام

ایران از کشور هایی است که فروش فله و عمده محصولات بسیار رواج دارد و بسیاری از انواع اجیل به صورت کلی در بازار فروخته می شود. ولی در اصل اینطور کلی فروشی و عمده فروشی باعث کم شدن ارزش محصول و کاهش فروش می گردد. بسته بندی محصولات خوراکی بسیار برای مشتریان مهم و اساسی می باشد. مردم اکنون ترجیح می دهند کمی قیمت محصولی همچون بادام افزایش یابد ولی محصول بسته بندی شده بهداشتی خریداری نمایند.

جهت خرید عمده بادام می توانید با مدیر فروش شرکت تماس بگیرید و سفارش خود را ثبت نمایید. 

پخش عمده بادام آجیل 09120774128

بازار صادراتی بادام ایران

بادام زمینی و بادام درختی از محصولاتی است که علاوه بر مصرف داخل به برخی دیگر ا کشور ها صادر و ارسال میگردد. این محصولات توانایی ارز آوری خوبی برای بازرگانان خشکبار کشور را دارا می باشد. البته بعضی از انواع بادام مثله بادام هندی به ایران وارد می شود. از سایر محصولات که میتوان صادر کرد می شود به کره ای که از بادام تهیه می شود اشاره نمود. در اصل باید بعد از فرآوری و تولید محصولات جانبی از بادام زمینی آنرا به فروش رساند تا ارزش افزوده بیشتری حاصل آید.

بادام صادراتی خود را ز شرکت زرین بادام بخواهید . ما سفارشات زیادی از کشورهای عربی ، هند ، روسیه ، آلمان ، افغانستان ، تاجیکستان و.. داریم. 
*جهت خرید ، فروش و صادرات این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید*:
شرکت زرین
مدیرفروش و صادرات: 09120998358
دفتر اصفهان: 09134484172
دفتر تهران و فکس: 02128427476
آدرس اینستاگرام: @zarinbadam
آدرس سایت: www.zarinmaghz.com
ایمیل: info@zarinmaghz.com

دیدگاهتان را بنویسید

error: Content is protected !!ارسال
تماس با ما واتساپ اینستاگرام
تماس بگیرید