بازار بادام ایران
خانه / بادام کاغذی / صادرات عمده بادام کاغذی درجه یک
قیمت روز بادام درختی پوست کاغذی در بازار 09120774128

صادرات عمده بادام کاغذی درجه یک

صادرات بادام کاغذی در چند سال اخیر بسیار خوب بوده. صادرات بادام کاغذی و انواع بادام ها در چند سال گذشته در ایران رونق فراوانی داشته است . ازین مطلب می توان به منحصر به فرد بودن بادام ایرانی نسبت به بادام های کشورهای دیگر پی برد.

خواص درمانی و کاربردهای تجاری بادام کاغذی

بادام محب، خواص فراوانی دارد. موجب استحکام استخوان ها شده و آرام بخش است. بادام کلسیم فراوانی دارد. بسیار مقوی است. میان وعده بسیار عالیی است.

ممکن توجه نکرده باشید بادام پوست کاغذی در درمان عطش و تشنگی بسیار موثر بوده است .

به دلیل داشتن چربی های غیر اشباع در بادام بدون اینکه از چاقی خود هراسان شوید با خیال آسوده مصرف کنید .

در هند بادام را به عنوان تقویت کننده مغز استفاده می کنند و این برای هندی ها شناخته شده است ، به همین خاطر هندی ها مشتریان پروپاقرص بادام درختی نوع ایرانی هستند .

بادام درختی ایران که انواع مختلفی شامل سنگی و کاغذی کابرد های زیاد در صنایع مختلف تجاری دارد و جدا از مصرف خوراکی به صورت خام در کارخانه های تولید مواد غذایی و همچنین تولید انواع مواد دارویی کاربرد دارد

شرکت زرین مغز با تولید انواع بادام درختی توانسته تاثیر مثبتی در تامین این محصول برای گروهای مختلف تجاری در چند سال اخیر داشته باشد

صادرات بادام09120774128

روند صادرات بادام پوست کاغذی ایران

روند صادرات بادام پوست کاغذی ایران از نظر تعداد و تنوع کشورهای مقصد در میزان صادرات و ساختار بازار صادراتی بسیار حائز اهمیت است پردازند .

صادارات این محصول به کشورهای عربی و کشورهایی اروپایی نظیر ترکیه و روسیه انجام می شود از مهمترین مشکلات صادارات بادام قاچاق این محصول می باشد که سبب ضربه زدن به اصالت این محصول می گردد از عوامل مهم در صادارات بادام درختی شناخت از بازارهای هدف در کشورهای مقصد طریقه استفاده محصول در کشورهای مقصد می باشد

شرکت زرین مغز صادرات بادام پوست کاغذی به کشورهای همسایه و اروپایی را در لیست فعالیت های خود دارد .

فروش بادام کاغذی شرکت زرین 09120774128

صادرات بادام کاغذی در شرکت زرین بادام

بادام کاغذی صادراتی در شرکت زرین بادام سامان به این قابلیت رسیده که بطور مستقیم و بی واسطه صادر شود. شرکت زرین بادام ، آمادگی این را دارد که محصولات سفارش شده را بصورت مستقیم صادر کرده و بخاطر حذف واسطه ها، قیمت را به پایین ترین حد خود برساند. محصولات این شرکت، به قدری از کیفیت بالا برخوردار است که لاجرم اسم صادراتی برای آن ها، شایسته می باشد. بادام کاغذی ، با توجه به خواص فراوان آن، مشتاقان زیادی از خارج و داخل کشور دارد که در امر صادراتی آن، فروش عمده مد نظر شرکت ها می باشد. همچنین عمده فروشی بادام درختی، عمده فروشی بادام ایرانی اصل، عمده فروشی بادام مامایی، عمده فروشی بادام سنگی، عمده فروشی بادام سفید، عمده فروشی بادام کوهی، عمده فروشی بادام شیرین، عمده فروشی بادام تلخ شیرین شده نیز از کارهای برنامه ریزی شده شرکت زرین بادام سامان می باشد.

خرید پسته فندقی رفسنجان

فروش پسته فندقی

فروش پسته فندقی در زرین مغز به خوبی انجام می شود این نوع پسته قیمت متعادل تری نسبت به انواع دیگر پسته ها دارد .

چنانچه خرید عمده پسته فندقی دارید شرکت زرین پیشنهاد خوبی برای شما عزیزان می باشد .

پسته فندقی از لحاظ ظاهری شباهت بسیاری به فندق دارد . پسته ای خوشمزه و مرغوب با صرفه اقتصادی مقداری زیادی از آن در یک مشت دست حجم بالایی قرار می گیرد .

پسته فندقی از محصولات با کیفیت و صاداراتی بشمار می رود که متقاضیان زیادی در کشورهای مختلف دارد پسته  و مشتقات ان در فراوردهای غذایی مرتبط با این محصول استفادهی تجاری زیادی دارد

  شرکت زرین مغز در تولید انواع پسته ایرانی و همچنین فروش فروش و صادارات ان عملکرد مثبتی در چند سال اخیر داشته است  

(مرکز تولید ،فروش و صادرات بادام ایرانی)

شرکت زرین

*جهت خرید ، فروش و صادرات این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید*:
شرکت زرین
مدیرفروش و صادرات: 09120998358
دفتر اصفهان: 09134484172
دفتر تهران و فکس: 02128427476
آدرس اینستاگرام: @zarinbadam
آدرس سایت: www.zarinmaghz.com
ایمیل: info@zarinmaghz.com

مطلب پیشنهادی

خرید پسته کوهی تازه با قیمت مناسب

اگر به دنبال خرید پسته کوهی تازه با قیمت مناسب هستید بهترین گزینه برای شما …

error: Content is protected !!ارسال
تماس با ما واتساپ اینستاگرام
تماس بگیرید