بازار بادام ایران
خانه / بادام / خرید و فروش بادام و مغز بادام درجه یک

خرید و فروش بادام و مغز بادام درجه یک

بهترین زمان خرید و فروش بادام برای خشکبارفروشان و آجیل فروشان یک ماه پس از برداشت بادام توسط کشاورزان عمده بادام است . شرکت زرین بادام که مرکز خرید و فروش بادام و مغز بادام می‌باشد در این زمینه می تواند یار شما باشد.

خرید و فروش بادام و مغز بادام درجه یک 09120774128 خرید و فروش بادام

اگر به دنبال خرید و فروش بادام هستید و مایلید که با مرکز خرید و فروش بادام در ایران مذاکره و معامله داشته باشید با شرکت زرین بادام تماس بگیرید . این شرکت یکی از شرکت‌هایی است که مستقیماً با کشاورزان در ارتباط است. شما به واسطه خرید بادام از شرکت زرین بادام بادام را با بهترین کیفیت به دست می آورید و مسلما خرید مستقیم شما از کشاورز باعث می‌شود که قیمت متعادل تری شامل بار شما شود.

بنابراین شما هر گونه سفارش در زمینه بادام با هر تناژی داشته باشید می توانید آن را از ما درخواست کنید . ما نیز بامراودات گسترده ای که با کشاورزان داریم می‌توانیم آن را به راحتی برای شما تامین کنیم.
شما با حضور در شرکت زرین بادام متوجه می‌شوید که این شرکت هم در زمینه خرید بادام بسیار فعالیت دارد هم در زمینه فروش بادام و هم در زمینه صادرات بادام .

خرید و فروش بادام 09120774128فروش بادام درجه یک

در شرکت زرین بادام بهترین بادام های درجه یک ایرانی یافت می شود . چه برای فروش داخل چه برای فروش خارجه و صادرات. اگر شما با شرکت زرین بادام در ارتباط باشید می‌توانید کاملاً به این شرکت اعتماد کنید و بهترین بادام را از این شرکت با بهترین قیمت تهیه نمایید.

شیوه فروش بادام در شرکت زرین بادام

اگر مایل به خرید بادام از شرکت ما هستید لازم است که ابتدا به شرکت اعتماد کنید . ممکن است شما در شهرهای دور دست باشید و مایل به خرید بادام از شرکت زرین بادام پاشید . می توانید مراجعه حضوری به شرکت داشته باشید. اما حتما مراجعه حضوری شما به دفتر مرکزی که در استان اصفهان واقع شده دارای هزینه و صرف وقت فراوان برای شما می باشد .

اکثر مشتریان ما بدون مراجعه حضوری مستقیماً هزینه بار را به حساب مدیر فروش شرکت می ریزند و شرکت نیز بار آنها را با بهترین کیفیت درخواستی از طریق باربری برای آنها به صورت ایمن ارسال می‌کند. شما نیز به ما اعتماد کنید و با اطمینان بار خود را دریافت نمایید.

خرید و فروش بادام درختی تازه 09120774128

خرید و فروش مغز بادام درجه یک

شرکتی که در زمینه خرید و فروش بادام فعالیت دارد قطعا باید در زمینه خرید و فروش مغز بادام نیز فعالیت داشته باشد . شرکت زرین بادام نیز از این قاعده مستثنا نیست . ما در زمینه خرید و فروش مغز بادام بسیار فعال تر از خرید و فروش بادام هستیم چراکه متقاضیان بادام شرکت ما عمدتاً متقاضیان صادراتی هستند و  برای صادرات ، مغز بادام بسیار متناسب تر است تا بادام با پوست .

کشورهای واردکننده مغز بادام درجه یک ایرانی
 • هند
 • ترکیه
 • کشورهای عربی
 • روسیه
 • میانمار
 • کانادا
 • آلمان

از کشورهایی که در بالا ذکر شد پیشنهاد صادراتی زیادی داشته ایم. بیشترین پیشنهاد صادرات بادام را ما از هند ترکیه کشورهای عربی و چین داریم . شما می توانید جهت خرید و فروش بادام و خرید و فروش مغز بادام و همچنین جهت صادرات بادام و صادرات مغز بادام با شرکت زرین بادام مراوده و همکاری بسیار عالی داشته باشید.

بهترین کیفیت ، متعادل ترین قیمت شعار محوری ماست.

قیمت فروش مغز بادام درجه یک

قیمت فروش مغز بادام درجه یک بستگی به قیمت بادام با پوست آن دارد . لیست قیمت مغز بادام درجه یک در شرکت زرین بادام به این عبارت می باشد :

 • مغز بادام مامایی : از ۱۵۰ هزار تومان تا ۴۵۰ هزار تومان
 • مغز بادام ربیع : از ۱۲۰ هزار تومان تا ۴۰۰ هزار تومان
 • مغز بادام شاهرودی : از ۱۰۵ هزار تومان تا ۱۳۰ هزارتومان
 • مغز بادام سنگی : از ۹۰ هزار تومان تا ۱۲۵ هزار تومان
 • بادام کاغذی : از ۷۱ هزار تومان تا ۸۰ هزار تومان
*جهت خرید ، فروش و صادرات این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید*:
شرکت زرین
مدیرفروش و صادرات: 09120998358
دفتر اصفهان: 09134484172
دفتر تهران و فکس: 02128427476
آدرس اینستاگرام: @zarinbadam
آدرس سایت: www.zarinmaghz.com
ایمیل: info@zarinmaghz.com

مطلب پیشنهادی

خرید خلال پسته و بادام مرغوب

اگر برای شما خرید خلال پسته و بادام مرغوب با قیمت مناسب اهمیت دارد این …

error: Content is protected !!ارسال
تماس با ما واتساپ اینستاگرام
تماس بگیرید