بازار بادام ایران
خانه / بادام اینترنتی / فروش اینترنتی بادام درختی
فروش اینترنتی بادام ۰۹۱۲۰۷۷۴۱۲۸

فروش اینترنتی بادام درختی

مدتیست که فروش اینترنتی بادام رونق زیادی گرفته است . هرچند فروش بادام در خشکبار فروش ها و آجیل فروش ها همیشه رونق داشته است. اما سایت ها و اپلیکیشن ها به فروش بادام نیز می پردازند و این کار را برای مصرف کننده بسیار آسان کرده است.

بازار بادام ایران 09120774128 خرید و فروش بادام

اگر مایل به خرید و فروش بادام در تناژ بالا هستید شرکت زرین بادام می‌تواند در این زمینه بهترین کمک کار شما باشد. خرید بادام به صورت عمده در بسیاری از شرکت‌ها در جریان است اما شرکت زرین بادام یک تفاوت عمده بابرخی شرکت‌های دیگر دارد .

شرکت زرین بادام خود تولید کننده بادام است و به صورت مستقیم با کشاورزانی در ارتباط است که خود تولید کننده هستند و همین باعث می‌شود که کیفیت محصول شرکت زرین و قیمت آن با مکان های دیگر متفاوت باشد.
در زمانی که خرید و فروش مغز بادام و بادام رونق زیادی دارد شرکت زرین بادام نیز در این زمینه بسیار فعال تر می شود . مثلا در ایام عید ، شب یلدا و دیگر ایام مناسبتی شاد فروش مغز بادام و بادام باپوست بسیار رونق می‌گیرد.

فروش عمده بادام شب عید شرکت زرین 09120774128خرید اینترنتی بادام درختی

در زمانی که همه خرید ها می توانند از طریق اینترنت انجام گیرد خرید اینترنتی بادام درختی نیز رونق فراوانی می گیرد. امروزه اینترنت بستری است که می‌توان بسیاری از فعالیت های که در گذشته در فضای واقعی انجام می‌شد را در این بستر انجام داد با هزینه کمتر و صرف وقت بسیار کمتر و بازدهی بسیار بیشتر.
شرکت زرین بادام اینترنت را یک فرصت می داند و بسیاری از مشتریان از طریق اینترنت ما را پیدا می‌کنند و با ما تماس می‌گیرند. شما نیز میتوانید با مدیر فروش شرکت ما تماس بگیرید و خرید  بادام را انجام دهید.

* مزایای خرید اینترنتی بادام از شرکت زرین بادام:

  • صرف وقت بسیار کم
  • پرداختن به فعالیت های دیگر خود
  • حذف بسیاری از هزینه های خرید حضوری

بادام آجیلی عید شرکت زرین بادام ۰۹۱۲۰۷۷۴۱۲۸

فروش مغز بادام

شرکت زرین بادام علاوه بر فروش بادام درفروش مغز بادام نیز تسلط بالایی دارد . شما هر گونه مغز بادامی که متقاضی باشید می توانیداز شرکت زرین بادام آن را خرید نمایید. اگر مایل به خرید و فروش مغز بادام هستید کافیست با مدیر فروش ما تماس بگیرید و آن را به شرکت سفارش دهید.

*برای صادر کنندگان عمده ، مغز بادام بهتر است یا بادام با پوست؟

برای خریداران داخلی تفاوتی میان خرید مغز بادام و بادام با پوست وجود ندارد بلکه باید به متقاضیان خود نگاه کنند و ببینند آیا تقاضای آنها مغز بادام است یا بادام با پوست.
اما برای صادرکنندگان بادام این ماجرا متفاوت است .  به نظر می آید صادرات بادام با پوست کمی غیرعاقلانه باشد چراکه صادرات بادام با پوست دارای هزینه‌های بیشتری است و پس از صادرات باید به شکستن ، جداسازی ، پاک کردن و سورتینگ نیز پرداخته شود. و این باعث هزینه های بسیار و صرف وقت بسیار زیادی می شود .

قیمت مغز بادام درختی خام 09120774128

کار عاقلانه برای صادرکنندگان بادام این است که مغز بادام را صادر نمایند .
*جهت خرید ، فروش و صادرات این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید*:
شرکت زرین
مدیرفروش و صادرات: 09120998358
دفتر اصفهان: 09134484172
دفتر تهران و فکس: 02128427476
آدرس اینستاگرام: @zarinbadam
آدرس سایت: www.zarinmaghz.com
ایمیل: info@zarinmaghz.com

مطلب پیشنهادی

قیمت بادام درختی با پوست 09120774128

قیمت بادام درختی با پوست در بازار روز

کشور ایران با اینکه در یک منطقه خشکی قرار گرفته است اما در صنعت کشاورزی …

error: Content is protected !!ارسال
تماس با ما واتساپ اینستاگرام
تماس بگیرید