بازار بادام ایران
خانه / سایت فروش بادام / صادرات مستقیم بادام هندی از هند در سال ۹۸
صادرات بادام هندی از هند در سال 98 09120774128

صادرات مستقیم بادام هندی از هند در سال ۹۸

صادرات بادام هندی به صورت مستقیم از کشور هند یکی از برنامه های ما در سال ۹۸ است . اگر متقاضی صادرات بادام هندی به صورت مستقیم از هند به اروپا و مناطق دیگر جهان هستید ما شما را یاری می کنیم.

صادرات بادام هندی از هند در سال 98 09120774128

کشور تولید کننده بادام هندی

آمریکای جنوبی و برزیل خواستگاه اصلی این درخت هستند اما فعلا جنوب غربی هند بزرگترین تولید کنندهٔ این محصول و از مراکز عمدهٔ کاشت آن می باشد. به این بادام کاشو نیز می گویند.

?? میوهٔ کاشو:

میوه این درخت قسمتی لوبیایی شکل دارد که در داخل این برآمدگی ، مغز یا قسمت خوراکی میوه قرار دارد . مغز بادام هندی دارای مقدار زیادی چربی است و درمجاورت اکسیژن زود فاسد می شود. به همین علت برای حمل آن باید آن را درجعبه فلزی غیر قابل نفوذ هوا قراردهند و هوای داخل آنرا خارج نموده و به جای آن گاز دی اکسید کربن وارد کنند . با این شیوه می توان مغز کاشو را تا دو سال نگهداری کرد.

صادرات مستقیم بادام هندی از هند در سال 98 09120774128

?? ترکیبات و ارزش غذایی بادام هندی :

▪️ گلوکز یا لوولز ۹%-۷%
▪️ اسید تانیک ۰.۵درصد
▪️ مواد معدنی ۱۲%
▪️ ۱۵%پروتئین و ۴۰%چربی

صادرات بادام هندی از مبدا هند

ما می توانیم در صادرات بادام هندی به صورت مستقیم از هند به هر جای جهان به شما کمک کنیم. هند بزرگترین تولید کننده بادام هندی است. از طرفی دیگر بزرگترین واردکننده بادام ایرانی ، هند است.

شرکت زرین بادام به عنوان یکی از مراکز اصلی صادرات بادام ، در مسیر صادرات بادام مامایی به هند با تامین کنندگان عمده بادام هندی نیز در خود هند به صورت مستقیم در ارتباط است.
شما با خرید و صادرات بادام هندی از شرکت زرین بادام به نوعی مستقیما بادام هندی را از مبدا اصلی آن در هند تهیه می کنید. پس کیفیت و قیمت آن متناسبتر خواهد بود.

صادرات مستقیم بادام هندی از هند در سال 98 09120774128

قیمت بادام هندی در هند

شما می توانید قیمت بادام هندی را در همان روزی که تصمیم به خرید آن گرفته اید به دلار از ما استعلام نمایید.مسلماً به علت اینکه شما هنگام صادرات بادام هندی آن را از داخل ایران خرید نمی کنید و مستقیماً  از هند به مقصد شما در هر جای جهان که مایلید ارسال می شود هزینه کمتری به پای شما می افتد . بادام هندی دارای گریدهای مختلفی است هر کدام از آنها دارای قیمت جداگانه است . صادرات مستقیم بادام هندی از هند در سال 98 09120774128

شرکت صادرات به هند

شرکت زرین بادام یک شرکت صادر کننده بادام است.اگر به دنبال شرکت صادرات بادام هندی هستید ما با شما همکاری خواهیم کرد.ما در زمینه صادرات انواع بادام به هند و دیگر مناطق جهان فعالیم. شما می توانید بادام زمینی بادام درختی و بادام هندی را به جهت فروش داخل و صادرات از ما بخواهید.

منبع : سایت ایران بادوم شرکت زرین بادام www.iranbadom.ir

*جهت خرید ، فروش و صادرات این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید*:
شرکت زرین
مدیرفروش و صادرات: 09120998358
دفتر اصفهان: 09134484172
دفتر تهران و فکس: 02128427476
آدرس اینستاگرام: @zarinbadam
آدرس سایت: www.zarinmaghz.com
ایمیل: info@zarinmaghz.com

مطلب پیشنهادی

خرید

error: Content is protected !!ارسال
تماس با ما واتساپ اینستاگرام
تماس بگیرید