بازار بادام ایران
خانه / بادام درختی / خرید مغز بادام درختی خام تازه
خرید مغز بادام درختی خام تازه ۰۹۱۲۰۷۷۴۱۲۸

خرید مغز بادام درختی خام تازه

خرید مغز بادام درختی خام یک فعالیت مشترک است. چون خرید مغز بادام فعالیتی است که آجیل فروشان خشکبار فروشان صادرکنندگان بادام و مصرف کننده نهایی همه به آن اقدام می‌کنند.

خرید مغز بادام درختی خام تازه 09120774128
قیمت مغز بادام تازه ۹۷

قیمت مغز بادام تازه در سال ۹۷ نسبت به قیمت پسته در این سال بسیار پایین‌تر بود و همین علت افزایش استقبال از بادام تازه و مغز بادام تازه در سال ۹۷ بود. البته همین استقبال باعث شده قیمت مغز بادام نیز افزایش پیدا می‌کند اما این افزایش در مورد مغز بادام سنگی به اندازه قیمت پسته نبود. هرچند مغز بادام مامایی دارای افزایش سرسام آوری بود اما این به ضرر کشور و مصرف کننده داخلی نبود. زیرا مغز بادام مامایی عموماً صادر می‌شود و مصرف داخلی ندارد . بنابراین باعث ارزآوری بیشتر می شود و مصرف کننده نهایی متضرر نمی شود.

خرید مغز بادام درختی سنگی

ما در شرکت زرین بادام از کشاورزان عمده ، مغز بادام درختی سنگی را میخریم . خرید مغز بادام درختی سنگی از فعالیت‌های بسیار چشمگیر شرکت ما در منطقه حاشیه زاینده رود استان چهارمحال و استان اصفهان است. مغز بادامی که ما از کشاورز دریافت می‌کنیم بسیار تازه است. البته خرید و عمده ما از کشاورزان بیشتر شامل بادام با پوست است . ما در شرکت بادام های باپوست را با دستگاه‌های مخصوص می شکنیم و مغز آن را سرت می‌کنیم. قیمت مغز بادام درختی خام 09120774128

شرکت زرین بادام از همکاری با کشاورزان عمده کاری که دارای مغز بادام با کیفیت و بادام باکیفیت هستند و مایلند با قیمتی متعادل بادام تولیدی خود را بفروشند استقبال می‌کند.

فروش عمده مغز بادام تازه

فروش عمده مغز بادام به خریداران داخلی و صادرکنندگان به خارج پس از خرید آن از کشاورز داخلی انجام می گیرد. پس از اینکه شرکت از کشاورزان عمده ، بادام با پوست را دریافت می‌کند اقدام به شکستن و جداسازی مغز آن و سپس سورتینگ آن توسط کارگران شرکت می‌کند. ما بهترین مغز بادام را در بهترین کیفیت و متعادل ترین قیمت به فروشندگان داخلی و صادرکنندگان بادام عرضه می‌کنیم.

به علت تعامل مستقیم ما با کشاورزان عمده ، بادام و مغز بادام شرکت زرین بادام کیفیتی عالی و تازه را دارد. اصلاً امکان ندارد که مغز بادام کهنه در شرکت زرین بادام یافت شود چرا که شرکت دارای مشتریان بسیار زیادی است و مسئولان آن نیز تعهد زیادی در ارائه بادام تازه به مشتریان داخلی خارجی در خود احساس می نمایند.

خرید عمده مغز بادام مامایی 09120774128خواص مغز بادام درختی خام

  • در آجیل مغز بادام از همه مغذی تر است .
  • یک منبع سرشار از ویتامین e ، منیزیم ، فسفر و آهن می‌باشد.
  • مغز بادام در مقایسه با محتویات دیگر آجیل دارای ترکیبات بسیار غنی تری است. همچون روی (زینک) ، مس ، ویتامین b۳ ، سلنیوم .
  • مصرف بادام در حفظ سلامتی مغز انسان بسیار مفید است چرا که سطح لیپوپروتئین پرچگال را افزایش و سطح لیپوپروتئین کم چگال را کاهش می دهد.
  • مصرف بادام از ابتلای به پوکی استخوان پیشگیری می کند و قدرت استحکام استخوان و دندان ها را افزایش می دهد
  • بادام دارای پتاسیم ، چربی های تک اشباع نشده و پروتئین است و باعث سلامتی قلب می شود.
*جهت خرید ، فروش و صادرات این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید*:
شرکت زرین
مدیرفروش و صادرات: 09120998358
دفتر اصفهان: 09134484172
دفتر تهران و فکس: 02128427476
آدرس اینستاگرام: @zarinbadam
آدرس سایت: www.zarinmaghz.com
ایمیل: info@zarinmaghz.com

مطلب پیشنهادی

قیمت مغز بادام ایرانی درجه یک شیرین ۰۹۱۲۰۷۷۴۱۲۸

لیست کامل قیمت مغز بادام ایرانی درجه یک شیرین

یکی از افتخارات ما در شرکت زرین بادام تولید مغز بادام ایرانی است. به همین …

error: Content is protected !!ارسال
تماس با ما واتساپ اینستاگرام
تماس بگیرید