بازار بادام ایران
خانه / بادام ایران / خرید و فروش بادام ایرانی
قیمت بادام مامایی تازه ۰۹۱۲۰۷۷۴۱۲۸

خرید و فروش بادام ایرانی

شرکت زرین بادام یکی از شرکت های بسیار فعال در زمینه خرید و فروش بادام ایرانی است. تمرکز روی خرید و فروش بادام ایرانی در شرکت زرین بادام به این علت است که بادام ایرانی طعمی کاملا طبیعی و ارگانیک دارد و دارای خواص زیادی است .

صادرات بادام شرکت زرین بادام 09120774128 فروش بادام ایرانی

بادام ایرانی یک بادام کاملا ارگانیک و طبیعی است. به همین خاطر فروش بادام ایرانی در بازار داخل رونق بسیار زیادی دارد . بادام ایران چون طبیعی است طعم آن نیز طبیعی است . رنگ آن نیز طبیعی است بوی آن نیز طبیعی است . اما بادام خارجی شاید دارای شکل زیباتری نسبت بادام ایرانی باشد اما طعم آن طبیعی نیست. برخی بادام های خارجی اصلا طعمی ندارند.
برخلاف بادام خارجی بادام های ایرانی دارای خواص بسیار زیادی هستند. از جمله اینکه منیزیم موجود در بادام قند خون را کنترل می کند و باعث می شود که وزن انسان متعادل شود. از بادام به عنوان یک میان وعده مفید و سالم نیز یاد می شود.

لیست قیمت مغز بادام عمده ایرانی 09120774128

شرکت زرین بادام در زمینه فروش بادام ایرانی بسیار فعال است و هر میزان که شما طالب بادام ایرانی باشید شرکت زرین بادام آن را برای شما با قیمتی خوب فراهم می‌نماید.

خرید و فروش عمده بادام ایرانی

شرکت زرین بادام علاوه بر این که در زمینه فروش عمده بادام مامایی بسیار فعال است در زمینه خرید عمده بادام مامایی نیز بسیار فعال است . اگر شما تولید کننده عمده بادام ایرانی هستید و قصد فروش آن را دارید و مایلید آن را به یک شرکت معتبر عرضه نماید با ما تماس بگیرید.

ما خریدار عمده بادام شما با قیمتی خوب و متعادل هستیم.

تولید کنندگان زیادی با شرکت ما در حال تعامل هستند. شرکت زرین بادام مایل است که تعداد تولید کنندگان همکار خود را به میزان بسیار زیادی افزایش دهد . اگر شما تولید کننده عمده بادام هستید می توانید با ما تماس بگیرید و دیگر در مورد فروش بادام خود با قیمت متعادل نگران نباشید . ما بادام عمده شما را با قیمت متعادل خرید می‌کنیم .

خرید و فروش بادام مامایی

برخی شرکت های بزرگ تجارت بادام تمرکز خود را روی خرید و فروش بادام مامایی گذاشته اند . این امر به این خاطر است که بادام مامایی بهترین بادام ایران است و طبیعتاً قیمت این بادام نیز بسیار بالاست . علت بالا بودن قیمت بادام مامایی این است که بیشترین صادرات بادام ایران به کشور هند است و کشور هند بیشترین بادام وارداتی خود از ایران را از بادام مامایی تهیه می کند.

فروش بادام ایرانی 09120774128
علت بالا بودن قیمت بادام مامایی در بازار داخل را باید در بالا بودن قیمت بادام مامایی در بازار خارجی جستجو کرد .

در بازار خارجی ،قیمت بادام مامایی بسیار بالا است. طبیعی است که کشاورزان و تولیدکنندگان عمده بادام مامایی در ایران بادام خود را با قیمتی بسیار بالا به صادرکنندگان بادام عرضه می‌کنند و همین قیمت بالا در بازار خارجی ، تاثیر خود را روی قیمت داخلی آن نیز می گذارد . شرکت های صادر کننده ی بادام به این خاطر سود بسیار بالایی را در صادرات بادام مامایی می‌برند و به همین خاطر بیشترین تمرکز شرکت های صادر کننده بادام روی صادرات و خرید و فروش بادام مامایی می باشد.

*جهت خرید ، فروش و صادرات این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید*:
شرکت زرین
مدیرفروش و صادرات: 09120998358
دفتر اصفهان: 09134484172
دفتر تهران و فکس: 02128427476
آدرس اینستاگرام: @zarinbadam
آدرس سایت: www.zarinmaghz.com
ایمیل: info@zarinmaghz.com

مطلب پیشنهادی

فروش بادام زمینی شرکت زرین 09120774128

فروش بادام زمینی مرغوب درجه یک ایرانی

فروش بادام زمینی مرغوب درجه یک ایرانی همواره جزو پرطرفدارترین تجارت هایی است که تجار …

error: Content is protected !!ارسال
تماس با ما واتساپ اینستاگرام
تماس بگیرید