بازار بادام ایران
خانه / بادام ایران / خرید و فروش پودر بادام ایران
خرید و فروش پودر بادام ایران 09120774128

خرید و فروش پودر بادام ایران

پودر بادام، یکی از فراورده های بادام است . شما پودر بادام خود را به صورت مستقیم از ما تهیه کنید. خیلی ها برای پخت کیک و تهیه معجون ها از پودر بادام استفاده می کنند . بعضی نیز به عنوان ادویه در غذاها از آن بهره می برند. یا در تهیه انواع شیرینی ها و کیک ها از آن استفاده می کنند. همچنین افردای که به خوردن مواد پودری مثل قووتو، پودر نارگیل، پودر سنجد و… علاقه دارند، پودر بادام یک جایگزین بسیار مقوی می باشد.خرید و فروش پودر بادام ایران 09120774128

کیفیت و ماندگاری پودر بادام

بادام های تولید ایران کیفیت بالایی دارند . پودر بادام هم فراورده بادام ایرانی است و از مرغوبیت عالی برخوردار است. امتیاز مثبتی که پودر شرکت زرین بادام به خود اختصاص داده این است که این محصول با واسطه کم عرضه می شود و به همین خاطر مشتری قیمت کمتری را پرداخت می کند.
شرکت زرین بادام سامان، این پودر ایرانی را بصورت صادرات بدون واسطه به فروش می رساند. محصولات این شرکت بهداشتی بوده و در بسته بندی های مناسب عرضه می شود. صادرات بی واسطه بادام درختی، صادرات بی واسطه بادام منقا، صادرات بی واسطه بادام سنگی، صادرات بی واسطه بادام محب، صادرات بی واسطه بادام مامایی، صادرات بی واسطه بادام کوهی یا آلوک و دیگر فراورده های بادام، از دیگر فعالیت های شرکت مذکور است.

*بازار*

*مغز/بادام/پودر*

*ایران*

خانه

*جهت خرید ، فروش و صادرات این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید*:
شرکت زرین
مدیرفروش و صادرات: 09120998358
دفتر اصفهان: 09134484172
دفتر تهران و فکس: 02128427476
آدرس اینستاگرام: @zarinbadam
آدرس سایت: www.zarinmaghz.com
ایمیل: info@zarinmaghz.com

مطلب پیشنهادی

فروش بادام زمینی شرکت زرین 09120774128

فروش بادام زمینی مرغوب درجه یک ایرانی

فروش بادام زمینی مرغوب درجه یک ایرانی همواره جزو پرطرفدارترین تجارت هایی است که تجار …

error: Content is protected !!ارسال
تماس با ما واتساپ اینستاگرام
تماس بگیرید