بازار بادام ایران
خانه / بادام سنگی / فروش و تجارت مغز بادام لپه
تجارت مغز بادام لپه 09120774128

فروش و تجارت مغز بادام لپه

یکی از لوازم فعالیت در فروش و تجارت مغز بادام ، تجارت مغز بادام لپه است. هنگام شکستن بادام در کارگاه ما ، برخی مغزهای بادام تکه تکه شده و یا زدگی پیدا می‌کنند. ما نمی‌توانیم این بادام ها را با مغز بادام های سالم مخلوط کنیم و آن را به مشتری بدهیم . بلکه آنها را جدا می کنیم و به مشتریانی که برای روغن گیری یا پخت شیرینی و مصارف دیگر به آن نیاز دارند عرضه می‌کنیم.

تجارت مغز بادام لپه 09120774128 فروش مغز بادام لپه ویژه روغن گیری

برای کارگاه هایی که به روغن گیری دانه های روغنی مشغول هستند شرکت زرین بادام فروش مغز بادام لپه را در برنامه خود دارد. برای شرکت های روغن گیری خرید مغز بادام سالم هیچ ضرورتی ندارد. آنها می خواهند که با له کردن مغز بادام روغن آن را جدا کنند. بنابراین برای آنها بسیار به صرفه تر است که مغز بادام لپه را بخرند و روغن آن را جدا سازی نمایند.فروش مغز بادام لپه ویژه روغن گیری 09120774128

لیست مغز بادام های مناسب برای روغن گیری :
  • مغز بادام سنگی
  • مغز بادام تلخ

فروش مغز بادام لپه ویژه پخت شیرینی

کارگاه های پخت شیرینی و شیرینی فروش ها نیز از مشتریان ویژه فروش مغزبادام لپه شرکت زرین بادام می باشند. برخی از آن ها مغز بادام را برای روی کیک می خواهند. برخی هم برای مخلوط کردن با خمیر و عده ای هم پودر بادام را مصرف می کنند.

ما به شیرینی فروشان در کارگاه های پخت شیرینی دو نمونه مغز را ارائه می کنیم :
فروش مغز بادام لپه ویژه پخت شیرینی 09120774128
  • مغز بادام سالم
  • مغز بادام لپه
لیست مغز بادام های مخصوص شیرینی پزی :
  • مغز بادام سنگی
  • مغز بادام ربیع
  • مغز بادام شاهرودی
  • مغز بادام زمینی

فروش مستقیم و تجارت مغز بادام لپه شده

هر چند فعالیت اصلی ما فروش مغز بادام سالم به صورت مستقیم است اما طبیعی است که در کنار فعالیت در زمینه مغز بادام سالم باید به فروش و تجارت مغز بادام لپه شده نیز بپردازیم.
به دو علت ما باید به تجارت مغز بادام لپه شده نیز بپردازیم :

  • ایجاد مغز بادام لپه شده در جریان فعالیت شکستن بادام
  • وجود متقاضیان زیاد مغز بادام لپه شد

تولید کننده اصلی بادام سنگی در ایران

درخت بادام سنگی از دو پوسته تشکیل شده است که یک پوسته قهوه ای سخت و محکم می باشد ولی قبل از اینکه بادام به طور کامل رشد کند و مغز درون آن شکل بگیرد میوه چغاله به بار می نشیند که ویژگی های درمانی نیز برای آن یاداوری کرده اند.

برای رسیدن به مغز بادام سنگی باید پوسته سخت آن شکسته شود. مقاومت بادام سنگی در برابر بی آبی زیاد است و کشت دیمی برای بادام سنگی مناسب می باشد. مصارف و کاربرد بادام سنگی غالبا در صنعت داروسازی و برای تهیه برخی از مواد غذایی استفاده می شود.

روغن بادامی که از بادام سنگی به دست می آید بسیار نافع و سودمند است. در ایران شیراز و استان فارس را به عنوان تولید کننده اصلی بادام سنگی معرفی می کنند. بادام سنگی استان فارس به کشورهای خارجی مانند مالزی، آلمان و چین و ایتالیا و اکراین صادر می شود.

در فواید مصرف بادام ذکر شده است که بادام از بروز بیماری های قلبی و چاقی جلوگیری می شود. فشار خون و مشکلات نظیر دیابت و آرتروز با جایگزین کردن مصرف بادام در برنامه غذایی رفع می گردد. اسید اولئیک موجود در بادام سنگی از بروز التهاب ممانعت به عمل می آورد و حتی بادام را درمان کننده بیماری های روانی می شناسند.

مرکز خرید بادام شاهرودی

از بین بادام های دیرگل بادام شاهرودی را برای معرفی انتخاب کرده ایم. تولید بادام های دیرگل مانند بادام شاهرودی در اصفهان و شهرکرد متمرکز شده است. بادام شاهرودی نیز مانند سایر بادام های درختی از خواص فراوانی برخوردار است.

امتیاز ویژه بادا شاهرودی نسبت به بقیه این است که برای زمان طولانی می توان آن را خرید و نگهداری کرد بدون اینکه نگرانی بابت خرابی و فساد ان وجود داشته باشد. مرکز خرید بادام شاهرودی در راستای تامین نیاز بازار بادام با تولیدکنندگانی در تماس هستند که بهترین بادام شاهرودی را تولید کرده اند. اگر بادام شاهرودی با پوست خریداری شود، قیمت مناسب تر و صرفه تری برای خریدار فراهم می آورد.

نمایندگی فروش  مغز بادام خام

بادام را غذایی اصیل و سنتی در رژیم های عذایی قدیمی شناخته اند که ریشه در سرزمین های کوهستانی غرب آسیا دارد. اسید چرب غیراشباع بادام و فیبر و آنتی اکسیدان های موثر در آن درمان برخی از بیماری های پوستی معرفی شده است.

سلامت و استحکام استخوان ها را می توان با مصرف مغز بادام خام تامین کرد. نمایندگی فروش مغز بادام خام در فعالیت های خود به گونه ای انجام وظیفه می نماید که تولیدات با کیفیت بادام را به صورت مرغوب و استاندارد به دست خریدران و مصرف کنندگان و حتی بازرگانان برساند.

مغز بادام خام به دلیل اینکه فراوری چندانی روی آن عملیاتی نشده است قیمت مناسب تری در مقایسه با بادام های بوداده و طعم دار شده دارد. جایگاه مغز بادام خام در محصولات آجیلی خشکبار ایران در سال های اخیر تثبیت شده است به طوری که جایگزین مصرف و خرید پسته ایرانی را گرفته است.

در زمان فروش مغز بادام خام باید توجه کرد فروشنده بادامی را برای فروش عرضه کند که دارای علایم فساد و کپک زدگی نباشد.

وجود حفره یا شکاف در مغز بادام نشانه ای بر کهنگی و قدیمی بودن بادام و کیفیت پایین آن می باشد. مزیت فروش مغز بادام خام در این است که از فراوری محفوظ مانده و در نتیجه شرایط نگهداری راحت و مطلوبی را لازم دارد.

شرکت زرین مغز نمایندگی فروش مغز بادام خام را به عهده گرفته است و می توان گفت اصالت بادام و رعایت استانداردهای کیفی بادام از جمله اصلی ترین معیارهای فروش در این مرکز است.

صادرات بادام زمینی با پوست

از جمله کشورهایی که خریدار و علاقمند صادرات بادام زمینی با پوست ایرانی هستند، روسیه ، چین ، اسپانیا و عراق و پاکستان و هندوستان هستند. بادام زمینی را می توان به صورت عمده و جریان سفارش مستقیم با بسته بندی و پکیج های مناسب و جذاب به دست خریداران رساند.

بادام زمینی برای ورزشکاران و افرادی که نیاز به مکمل های غذایی مقوی دارند توصیه می کنیم . علاوه بر این مادران باردار و کودکانی که در سن رشد هستند با تغذیه بادام زمینی رشد مناسبی خواهند داشت.

خاصیت ضدسرطانی بادام زمینی، تقویت کننده سیستم ایمنی و تاثیر چشمگیر در عملکرد گوارش نیز می تواند خواص بی نظیر بادام زمینی با پوست باشد. بادام زمینی رنگی روشن و بدون ناخالصی دارد که از نظر سایز و اندازه نیز درشت و بزرگ و طعم و مزه ای دلچسب و خوشایند دارد. سلامتی و شادابی پوست و مو نیز در اثر مصرف بادام زمینی تامین می گردد.

داشتن اطلاعات به روز و جدید پیرامون بادام زمینی مقدمه ای است برای توسعه بازارهای صادراتی بادام زمینی با پوست چرا که مسلما هیچ کشوری نمی خواهد خود را از مزایای سرشار چنین مغذیجات موثری محروم سازد.

قیمت بادام مامایی سامان

بادام مامایی را از تولیدکنندگان به صورت مستقیم و بدون واسطه خریداری کنید تا قیمت بادام مامایی سامان را بسیار ملاحظه شده و منصفانه دریافت کنید.

حضور واسطه ها در بازار بادام مامایی بر اوج گرفتن قیمت بادام تاثیر مخربی دارد و بازدهی موثر و مفیدی که باید به صاحب اصلی و واقعی آن برسد در جریان معامله گران بازار تلف شده و به جیب دلالان بادام می رود تا در جیب و زندگی کشاورز.

بادام مامایی سامان رنگی طلایی و کرم دارد که مزه و طعم آن نیز خاطره ساز و متفاوت است. سایزهای متنوعی برای بادام مامایی از گرید ۱ تا گرید ۶ درنظر گرفته اند .

بادام مامایی را ابتدا بایستی سرند کرد سپس سورتینگ و دسته بندی اجرا می شود و در آخر محصول خالص و یکدست در سایز و اندازه به مشتری بادام عرضه می شود.

بادام مامایی سامان میزان خالص بودن زیادی دارد و همچنین ماندگاری بالا . قیمت بادام مامایی سامان در داخل کشور بالاتر و گران تر از بقیه بادام هاست از این رو بیشتر بادام مامایی نقش کالایی صادراتی دارد که خریداران خارجی با علاقه و اشتیاق زیادی نسبت به خرید بادام مامایی سامان از ایران اقدام می نمایند.

قیمت روزانه فندق تازه صادراتی

فندق از تولیدات باارزش و مهم کشاورزی ایران به شمار می آید که غالبا در شهر اشکورات مرکز بزرگ تولید فندق بیش از ۸۵ درصد فندق تولید می شود که پاسخگوی نیاز داخلی کشور می باشد.
رایحه و بوی دل پذیری که فندق دارد سبب شده از فندق در صنعت عطر و ادکلن سازی و یا ساخت وسایل نقاشی، ارایشی بهداشتی نیز استفاده شود. مصرف فندق تازه تضمین کننده سلامتی قلب، کاهنده چربی و قند خون نیز محسوب می شود. خواص درمانی موجود در فندق باعث افزایش مصرف در درمان بیماری های قلبی، موثر باشد.

برای قیمت روزانه فندق تازه صادراتی باید به ویژگی هایی توجه داشت. سایز و اندازه فندق، منطقه ای که تولید فندق عملیاتی شده و میزان تولید در هر سال و حتی رنگی فندق نیز عاملی موثر در قیمت می باشد.

استعلام قیمت روزانه فندق تازه صادراتی را از مجموعه زرین مغز پیگیر باشید تا کارشناسان و مشاوران فروش راهنمایی لازم را در زمینه صادرات و قیمت ها به شما ارائه دهند.

مرکز پخش خرید فروش و صادرات بادام مغز لپه؛

شرکت زرین مغز

*جهت خرید ، فروش و صادرات این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید*:
شرکت زرین
مدیرفروش و صادرات: 09120998358
دفتر اصفهان: 09134484172
دفتر تهران و فکس: 02128427476
آدرس اینستاگرام: @zarinbadam
آدرس سایت: www.zarinmaghz.com
ایمیل: info@zarinmaghz.com

مطلب پیشنهادی

قیمت بادام مامایی کیلویی چند

مقاله حاضر به بررسی و تحقیق پیرامون این مسئله که در بارار ایران قیمت بادام …

error: Content is protected !!ارسال
تماس با ما واتساپ اینستاگرام
تماس بگیرید