بازار بادام ایران
خانه / بادام / صادرات بادام به ترکیه و اروپا
صادرات بادام به ترکیه و اروپا09120774128

صادرات بادام به ترکیه و اروپا

از فعالیت های عمده و ویژه شرکت تولیدکننده بادام زرین مغز ، صادرات بادام به ترکیه و اروپا است.

پنجمین شریک تجاری ارز آور برای ایران، کشور ترکیه است که از دیرباز روابط تجاری خوبی را با همسایگان خود داشته است. از طرفی ایران بعد از:

 • آمریکا
 • اسپانیا
 • سوریه
 • ایتالیا

پنجمین تولید کننده بادام در جهان است و شرکت زرین مغز در صدد است میزان فروش و صادرات بادام به ترکیه و اروپا از ایران را به کشورهای منطقه افزایش دهد. این افزایش و ارز آوری مفید میسر نمی شود مگر با فشردن دست همکاری تجار و شرکت های تجاری خرید و فروش بادام چون شرکت زرین مغز.

این شرکت در زمینه تهیه و تامین بار مرغوب و قیمت متعادل به تجار یکی از برندهای معتبر ایرانی است.

در سال های اخیر ، بادام محبوبیت بیشتری بین مردم بدست آورده است که می تواند میان وعده مناسبی به جای خوراکی های نامناسب مانند چیپس و پفک باشد.

استان چهارمحال بختیاری بیشترین بادام تولیدی را در کشور به خود اختصاص می دهد.

ارقام بادام تولیدی استان چهارمحال بختیاری شامل موارد زیر است:

 • مامایی
 •  ربیع
 • سفید
 •  شاهرودی
 • سنگی
 •  کاغذی
 • سنگی

که بیشترین بادام تولیدی مربوط به بادام مامایی است.

هم چنین بیشترین صادرات این استان ، صادرات بادام مامایی به هند است.

یکی از شرکای تجاری ایران ، ترکیه است.

با توجه به دلایل زیر صادرات بادام به ترکیه و کشورهای اروپایی موردتوجه خاص بسیاری از شرکت های تولیدکننده بادام قرار گرفته است :

 • علاقه مردم ترکیه و کشورهای اروپایی به بادام ایرانی
 • غیرتراریخته بودن بادام ایرانی
 • طعم لذیذ بادام ایرانی
 • کیفیت بادام ایرانی

شرکت زرین مغز به عنوان یکی از برندهای معتبر تولیدکننده بادام ایرانی ، در زمینه صادرات بادام به ترکیه و دیگر کشورهای واردکننده بادام ، اولویتش در کسب رضایت مشتری و صادرات بادام باکیفیت است.

کشورهای تولید کننده عمده بادام درختی در جهان

ازکشورهای تولید کننده عمده بادام درختی در جهان می توان به موارد زیادی اشاره کرد. بسته به میزان تولید و عرضه و تقاضا معروفیت و محبوبیت آنها نزد بادام دوستان متغییر است.

کشورهای عمده تولیدکننده بادام شامل :

 • آمریکا
 • اسپانیا
 • سوریه
 • ایتالیا
 • ایران

و …  هستند که سالانه دو ملیون و۱۱۳ هزار تن بادام درختی و بادام زمینی تولید می کنند و سهم ایران از این میزان ۲۰۰ هزار تن برآورد می شود.

یکی از عوامل موفقیت یک شرکت تولیدکننده بادام ، داشتن مهارت کامل و توانایی در معرفی بادام به کشورهای متقاضی است.

همچنین استفاده از علم کشاورزی نوین . حمایت از مراکز تولید بادام ،ایجاد روابط مستقیم بین تولید کنندگان و کشاورزان در این روند تاثیر بسزایی دارد .

شرکت تولیدکننده بادام  با توجه به تجربه چندین ساله خود ، در این زمینه مهارت کاملی را کسب نموده است و در جلب رضایت و اعتماد مشتریان نسبت به خود موفق بوده است.

شرکت زرین مغز با خرید عمده بادام سامان که یکی از بهترین مناطق کشت بادام به خصوص بادام مامایی است ، توانسته است در امر صادرات بادام به ترکیه ، هند و کشورهای اروپایی و هم چنین بهرمندی بیشتر کشاورزان زحمت کش ، موفقیت زیادی کسب نماید.

برای قرار گرفتن در آمار تولید کنندگان بادام جهان فقط آمار اهمیت ندارد بلکه باید تولید کنندگان بتوانند تولیدات خود را به نحو احسن به جهان و کشورهای متقاضی معرفی کنند.

شرکت زرین مغز بازویی قوی برای بلند کردن بار تولید کنندگان بادام مرغوب ایرانی به ویژه بادام با کیفیت منطقه سامان در چهارمحال و بختیاری است. این شرکت برای خرید بادام عمده از تولید کننده اصلی به صورت یک جا و رساندن آن با کیفیت بالا در تناژ مختلف به دست تجار جهت صادراتی ارز آور آمادگی دارد.

تولید و صادرات بادام درختی ایران

تولید و صادرات بادام درختی ایران با توجه به علاقه بسیاری از مشتریان داخلی و خارجی به بادام ایرانی می تواند بسیار پر سود باشد.

میزان تولید و صادرات بادام درختی ایران به:

 • عوامل محیطی
 • تلاش تولید کنندگان
 • حمایت دولت

بستگی دارد.

به گزارش ایسنا سطح باغات بادام آبی و دیم در کشور بیش از ۲۰۰ هزار هکتار است که ۸ درصد سطح زیر کشت بادام جهان را تشکیل می‌دهد. وزارت جهاد کشاورزی میزان تولید بادام در سال گذشته را ۲۰۰ هزار تن اعلام کرد که استان‌های زیر بیشترین برداشت بادام در کشور را دارند :

 • چهارمحال و بختیاری
 • خراسان شمالی
 • رضوی
 • جنوبی
 • فارس
 • آذربایجان شرقی
 • کرمان
 • مرکزی
 • زنجان

بیشترین تولید بادام در کشور متعلق به استان چهارمحال و بختیاری با ۲۴ هزار تن تولید ۲۰ درصد تولید بادام ایرانی است. ۶۵ درصد از محصول بادام شهرکرد را بادام مامایی صادراتی تشکیل می دهد.

این بادام یکی از پر طرف دارترین بادامها در جهان است. شرکت زرین مغز یکی از شرکت های امین برای خرید و فروش بادام در این منطقه است. تجار و صادر کنندگان و خریداران بادام عمده می توانند جهت خرید بادام برای صادرات با نمایندگی شرکت تماس حاصل نمایند.

هم چنین می بایست برای تشویق مردم به مصرف بادام ایرانی آن ها را نسبت به خواص بادام آگاه کرد تا از فواید آن بهره مند گردند.

از خواص بادام می توان به موارد زیر اشاره کرد:

۱) بادام سرشار از آنتی اکسیدان است. وجود آنتی اکسیدان در بادام می تواند سبب موارد زیر گردد:

 • در برابر استرس اکسیداتیو از مصرف کنندگان بادام محافظت نماید .
 • کمک به بیماری هایی مانند سرطان

۲) بادام سرشار از ویتامین E است. وجود ویتامین E سبب موارد زیر می گردد:

 • ایجاد محافظت از سلول های شما در برابر آسیب اکسیداتیو
 • ارتباط با کاهش میزان بیماری های قلبی، سرطان و بیماری آلزایمر

و دیگر خواص مهم که اطلاع از این خواص سبب افزایش میل مشتری نسبت به خرید بادام و هم چنین افزایش صادرات بادام به ترکیه و دیگر کشورهای متقاضی می گردد.

جهت صادرات بادام به ترکیه و یا هرکشوری می توانید از خدمات شرکت تولیدکننده بادام زرین مغز بهره مند شوید ، جهت دریافت اطلاعات بیشتر با ما ارتباط برقرار نمایید.

خرید و فروش بادام شهرکرد09120774128

عمده ترین مشکل صادرات  و تولید بادام

عمده ترین مشکل تولید و  صادرات بادام بر سر راه کشاورزان موارد زیر است:

۱. عملکرد پایین این محصول نسبت به دیگر کشورهای جهان

۲. نبود سیستم برداشت مکانیزه : که منجر به کاهش ارزش اقتصادی و افزایش ضایعات آن می‌شود.

۳. صادرات خام و فله‌ای بادام : فقدان صنایع تبدیلی محصولات باغی مانند بادام باعث شده که این محصولات به صورت خام و فله بدون فراوری صادر و درآمد اقتصادی از آنها به شدت پایین بیاید و تولیدکنندگان اصلی بادام کمترین سود را ببرند.

برای جلوگیری از صادرات محصول خام بادام استان چهارمحال و دیگر استان ها باید صنایع تبدیلی و شهرک بادام در استان راه اندازی شود.

هم چنین می توان به این نکته نیز اشاره کرد که :

فرانسه و آلمان جزء کشورهای تولیدکننده بادام به شمار نمی روند ، اما در صادرات بادام نقش مهمی دارند و یکی از دلایل مهم آن ، واردات بادام صادراتی به دیگر کشور ها به صورت بسته بندی و مکانیزه است.

از مشکلات دیگر در این زمینه فقدان اطلاعات کافی کشاورزان از بازارهای هدف و طریقه در امد زایی کشاورزان

شرکت صادر کننده بادام صادراتی 09120774128

مزیت های خرید بادام ایرانی

اطلاع از مزیت های خرید بادام ایرانی در بازارهای داخلی و خارجی می تواند تاجران و گروهای تجاری مختلف را به تجارت هدفمند تر سوق دهد .

بادام ایرانی به دو دسته بادام زمینی و درختی تقسیم می شوند . که هر کدام مزیت های مربوط به خود را داشته و راهنمای خرید و فروش مربوط به خود را دارد

از مغز بادام درختی در تولید انواع مواد خوراکی نظیر : انواع کیک و شکلات ،تولید انواع مشتقات بادام ،نظیر شیر بادام ،خلال بادام و تولید غذای کودک کاربرد دارد کارخانجات تولید مواد غذایی و کارهای تولید شیرینی بازارهای هدف مناسبی در این حیطه می باشند .  همچنین از مغز بادام درختی در تولید روغن بادام و انواع مواد ارایشی استفاده می شود

پوست بادام درختی نیز کاربردهای تجاری زیادی دارد . از پوست بادام درختی در تولید کربن ناخالص ،تولید انواع مشتقات چوبی نظیر فیبر و کود گیاهی استفاده می شود .

 بادام زمینی همانند مغز بادام درختی در تولید انواع مواد خوراکی کاربرد دارد . مشتقات بادام زمیینی رونق تجاری فراوانی دارد . از مغز بادام زمینی در تولید انواع بادام زمینی روکش دار ، طعم دار استفاده و تولید کره بادام زمینی و همچن در دودی کردن فراوردهای گوشتی کاربرد دارد .

از بادام زمینی نامرغوب برای غذای دام و ساخت انواع جلادهندها و چسب استفاده می گردد.

فروش عمده بیاد

قیمت روز انواع  بادام صادراتی

قیمت روز انواع بادام صادراتی به عوامل مختلفی بستگی دارد .هزینه های مربوط به صادرات بادام تا کشور مقصد از جمله این مولفه ها می باشد . همچنین مقدار تولید سالیانه از عوامل مهم در قیمت بادام می باشد .

لازم به ذکر است عوامل مختلفی نظیر افت زدگی .نداشتن اطلاعات کافی از کشاورزی نوین و بهره وری محصول و برودت هوا بر تولید سالیانه تاثیر گذار است  

کیفیت بادام و انتخاب نوع بادام نیز در روند قیمت گذاری بادام تاثیر گذار است بادام درختی با کیفیت دارای مغزی با تلخی کم ،درشت و با مغزی شفاف است و پوست روشنی دارد . هرچه کیفیت بادام مطلوب تر باشد . میزان قیمت بالاتری دارد .

برای اطلاع از قیمت انواع بادام و میزان قیمت بادام در بازارهایی نظیر ترکیه و اروپا با شرکت زرین مغز در تماس باشید

صادرات بادام به ترکیه و اروپا ۰۹۱۲۰۷۷۴۱۲۸

صادرات بادام درختی به ترکیه

یکی از زمینه هایی که شرکت زرین مغز در آن فعالیت دارد ، صادرات بادام درختی به ترکیه است.

کشور ترکیه از کشورهای پیشرو در زمینه تجارت در منطقه است. این کشور ششمین بازار صادرات ایران و چهارمین مبدا واردات ایران محسوب می شود. ایران یکی از بیشترین حجم های تجارت خود را با این همسایه غربی خود داشته است. بنابراین امکان صادرات بادام درختی ایران به ترکیه وجود دارد.

با توجه به آمار محصولات کشاورزی و صادرات بادام و محصولات کشاورزی دیگر به ترکیه ، می توان برای این کشور در زمینه صادرات بادام و خشکبار ایرانی دیگر برنامه ریزی نمود. و در نتیجه این موضوع سبب افزایش صادرات خشکبار ایرانی به ترکیه و کشورهای اروپایی می گردد.

شرکت تولیدکننده بادام زرین مغز از طریق ارتباط مستقیم با تولیدکنندگان خشکبار و بادام ایرانی می تواند به افرادی که تمایل به صادرات بادام به ترکیه و هم چنین صادرات خشکبار ایرانی دیگر به کشورهای متقاضی را دارند ، کمک نماید.

ترکیه در سال ۱۹۹۶ قوانین گمرکی اتحادیه اروپا را پذیرفت و فصل جدیدی در مراودات تجاری و به خصوص خرید و فروش بادام خود را از ایران رقم زد. بر اساس آمارها محصولات کشاورزی و دامی چهارمین گروه صادراتی ایران به ترکیه است. بنابراین تجار و صادر کنندگان برای صادرات بادام درختی ایران به ترکیه و به تبع آن به اروپا می توانند برنامه ریزی کرده و به میزان قابل توجهی صادرات بادام ایران به اروپا را افزایش دهند. صادراتی که باعث می گردد چرخه:

 • اقتصاد سود آور
 • افزایش اشتغال
 • معرفی بیشتر خشکبار ایرانی به جهان

و…تند تر از قبل بچرخد.

شرکت زرین مغز ضمن ارتباط مستقیم و مستمر با تولید کنندگان انواع خشکبار و به ویژه بادام می تواند یاری گر فعالان در زمینه صادرات بادام به کشورهای دیگر به ویژه اروپا باشد.

 

 

صادرات  انواع بادام ایرانی  به اروپا

صادرات انواع بادام ایرانی  اروپا با توجه به تولیدی برخی از شهرها ، قابلیت پیشرفت دارد و برنامه از پیش تعیین شده ای را می طلبد که پشتوانه ای فعال و دست پر چون شرکت زرین مغز آن را هدایت نماید.

کشورهای اروپایی از دیر باز متقاضی خشکبار و بادام ایرانی بوده اند که این موضوع افقی باز برای صادرات بادام و خرید و فروشی موفق را فراهم می نماید.

 • تامین بادام با کیفیت
 • قیمت مناسب
 • بسته بندی به روز و لوکس

و…از جمله عواملی هستند که چشم مشتریان اروپایی را برای خرید بادام ایرانی گردتر می کند.

از ویژگی های برتر بادام ایرانی می توان به موارد زیر اشاره نمود:

 • باکیفیت بودن بادام ایرانی
 • قیمت مناسب بادام ایرانی
 • بسته بندی به روز و لوکس
 • طعم خوش و لذیذ بادام ایرانی

و… که این ها سبب افرایش علاقه مشتریان خارجی نسبت به بادام ایرانی و در نتیجه افزایش صادرات بادام به ترکیه ، اروپا ، هند و … می گردد.

حجم صادرات بادام ایران به اروپا در چند سال اخیر افزایش قابل توجهی داشته است . مراکز فعال در حیطه صادرات خشکبار می تواند تاثیر قابل توجهی در این روندا داشته باشند

حجم مبادلات تجاری ایران با ۲۸ کشور عضو اتحادیه اروپا تنها ۱۲ درصد است. اما حجم تجارت خارجی ایران با شرکای دیگر بسیار چشمگیرتر است. این حجم ها عبارتند از :

 • چین ۲۲ درصد (۲۲٫۲ میلیارد دلار)
 • امارات ۱۶٫۶ درصد (۱۶٫۸ میلیارد دلار)
 • کره جنوبی هشت درصد (بیش از ۸ میلیارد دلار)
 • ترکیه ۷٫۱۱ درصد (۷٫۲ میلیارد دلار)
پس از طرفی باید شرکای تجاری دیگر را حفظ کرد و از سویی با حفظ مواضع به افزایش حجم تجارت با اروپا اندیشید.

در طی این مسیر مدیران شرکت زرین مغز برنامه های بلند مدتی را طراحی نموده و آماده یاری رساندن به تجار داخلی و خارجی هستند.

شرکت زرین مغز در نظر دارد ضمن حفظ مشتریان خود از طرف کشورهایی چون هند ، ترکیه و … ، در صادرات بادام به اروپا نیز نقش ویژه ای داشته باشد و در تلاش است که این موضوع تحقق یابد.

مدیران شرکت زرین مغز برنامه های بلند مدتی همراه با قرارداد های مطمئن می توانند برای شما عزیزان به اجرا در آورند و در صادرات بادام به ترکیه ، اروپا و دیگر کشورهای وادرکننده بادام همکاری لازم را به عمل آورند.

صادرات بادام به ترکیه و اروپا09120774128

عمده ترین مشکل صادرات ایران و ترکیه

عمده ترین مشکل صادرات ایران و ترکیه نداشتن برنامه ای سود آور در زمینه فراوری و صادرات بادام به ترکیه است. می بایست در برابر حل این مشکل به صورت زیر اقدام نمود:

ایران باید در کنار صادرات بادام ، نسبت به فراوری بادام نیز اهمیت خاصی قائل شود و به سادگی از کنار آن نگذرد.

آمارها نشان می دهد ایران در تجارت با ترکیه بیشتر یک کشور خام فروش است و کالاهای صنعتی قسمت ناچیزی از صادرات ایران به ترکیه را شامل می شود.  حتما باید در کنار افزایش صادرات بادام در فراوری بادام نیز پا پیش نهیم و ارزش افزوده بیشتری را نصیب خود کنیم.

البته برای صادرات بادام به ترکیه لازم است که تجار و بازرگانان ایرانی اقتصاد ترکیه را خوب بررسی کنند چون قیمت های بازار این کشور واقعی نیست و نمی توان قیمت های رایج بازار ترکیه را ملاک قرار داد. این آمار و ارقام با یک تحقیق گسترده به راحتی به دست می آید و تجار می توانند برنامه بلند مدتی در این موضوع طرح کنند. جهت مشاوره و تامین بار جهت خرید بادام، با شرکت زرین مغز همکاری نمایید.

شرکت تولیدکننده بادام زرین مغز نسبت به فراوری بادام پیشرفت چشم گیری داشته است و این موضوع سبب می شود صادرات بادام به ترکیه و کشورهای اروپایی از طرف شرکت زرین مغز افزایش یابد.

صادرات بادام09120774128

صادرات عمده بادام زمینی ایرانی به ترکیه

صادرات عمده بادام زمینی ایرانی به ترکیه یکی دیگر از فعالیت های موفق در زمینه صادرات خشکبار و به ویژه بادام زمینی شرکت زرین مغز، است. شهرهایی مثل آستانه اشرفیه و پارس آباد مغان بیشترین و بهترین نوع بادام زمینی را سالانه تولید و روانه بازار خرید و فروش بادام زمینی و تجارت جهانی می کنند.

کشورهایی مثل:

 • روسیه
 • آذربایجان
 • گرجستان
 • ارمنستان
 • اوکراین

و کشورهای اسکاندیناوی برای واردات بادام زمینی بمشتاق هستند. این واردات نیاز مردمان کشورهایی مثل:

 • ترکیه
 • عراق
 • ارمنستان
 • گرجستان

و دیگر کشورهایی که مستعد کشت بادام زمینی نیستند را هم برآورده می سازد.

شرکت زرین مغز در این امر نقش مهی را به واسطه خرید و فروش بادام مرغوب ایفا می کند. جهت کسب اطلاعات بیشتر با نمایندگی شرکت تماس حاصل نمایید.

صادرات عمده بادام زمینی ایرانی به ترکیه می بایست از طریق یک تولیدکننده امین و یا یک شرکت تولیدکننده بادام که مورد اعتماد است ، صورت گیرد.

شرکت زرین مغز در زمینه تولید بادام ایرانی و هم چنین خرید بادام ایرانی مرغوب برای مشتریان خود فعالیت ویژه ای دارد و در صادرات بادام به ترکیه و دیگر کشورهای متقاضی نیز تجربه زیادی کسب نموده است.

 

 

 

صادرات خشکبار ایرانی و پسته از شرکت زرین به اروپا

صادرات خشکبار ایرانی و پسته از شرکت زرین به اروپا ، می تواند جزء فعالیت های هر شرکت تجاری در زمینه خشکبار باشد.

صادرات خشکبار ایرانی و پسته به اروپا رواج پیدا کرده است. اما این نکته مهم است که مشتریان به کدام شرکت در زمینه صادرات خشکبار و پسته و همچنین تولید ، خرید و فروش خشکبار ایرانی  می توانند اعتماد نمایند.

از اهداف شرکت زرین مغز می توان به موارد زیر اشاره نمود:

 • کسب رضایت مشتری
 • تولید محصول با کیفیت
 • ایجاد اشتغال برای جوانان کشور
 • عمل به اقتصاد مقاومتی
 • افزایش صادرات غیر نفتی
 • معرفی بادام و پسته با کیفیت ایرانی به مردم جهان

شرکت زرین مغز از تجار و صادر کنندگان در زمینه انواع خشکبار و خرید و فروش بادام استقبال می کند و بهترین نوع پسته ، بادام ، گردو ، فندق ، بادام زمینی و دیگر خشکبار را به جهان معرفی خواهد نمود.

و در آخر :

شرکت زرین مغز با توجه به تجربه کاری خود در ۱۰ سال اخیر ، توانسته است به بسیاری از اهداف خود دست یابد و هم چنین قابل ذکر است در صادرات بادام به ترکیه نیز موفقیت زیادی کسب نموده است.

مرکز  تولید ،فروش و صادرات بادام ،ایرانی

شرکت زرین مغز

*جهت خرید ، فروش و صادرات این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید*:
شرکت زرین
مدیرفروش و صادرات: 09120998358
دفتر اصفهان: 09134484172
دفتر تهران و فکس: 02128427476
آدرس اینستاگرام: @zarinbadam
آدرس سایت: www.zarinmaghz.com
ایمیل: info@zarinmaghz.com

مطلب پیشنهادی

قیمت بادام مامایی کیلویی چند

مقاله حاضر به بررسی و تحقیق پیرامون این مسئله که در بارار ایران قیمت بادام …

error: Content is protected !!ارسال
تماس با ما واتساپ اینستاگرام
تماس بگیرید